Trylika plaukikų varžysis Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse

Trylika šalies jaunųjų plaukikų dalyvaus X-ose Baltijos jūrų šalių jaunių žaidynėse Breste, Baltarusijoje, kurios įvyks liepos 7-9 dienomis.

Į šalies komandą buvo atrinkti geriausi kiekvienos rungties 2001-2002 m. gimimo vaikinai ir 2003-2004 m. merginos, dar trys tų pačių amžiaus grupių sportininkai buvo pakviesti pagal aukščiausią reitingą, nepriklausomai nuo plaukimo būdo.

Atranka vykdyta nuo šių metų pradžios, įvertinant reitingus 100 m, 200 m ir 400 m distancijose.

Žaidynėse Breste be plaukikų varžysis dar 13-os sporto šakų atstovai.

Lietuvos BJŠŽ plaukimo komandos sudėtis:

# Sportininkas Sp. Mokykla/klubas Rungtis ir reitingo tšk.
1 Titas Smailys Panevėžio Žemyna Laisvas st. 676
2 Germantas Švecovas Vilniaus MSC Nugara 671
3 Pijus Klimas Kauno SM Startas Krūtine 363
4 Redas Tarnauskas Kauno SM Startas Peteliške 579
5 Paulius Konstantinovas Vilniaus MSC Kompleksinis pl. 589
6 Milda Gadliauskaitė Kauno PM Laisvas st. 568
7 Augustė Morta Vaitkutė Kauno PM Nugara 551
8 Mija Motiejaitytė Kauno PM Krūtine 538
9 Augustė Jociūtė Kauno PM Peteliške 549
10 Adelė Rusnė Juknevičiūtė Panevėžio Žemyna Kompleksinis pl. 482
            Pagal reitingą, nepriklausomai nuo plaukimo būdo
11 Aleksandras Kasakovskis Utenos DSC 656
12 Jokūbas Keblys Panevėžio Žemyna 613
13 Urtė Zigmantaitė Panevėžio Žemyna  468
                          Personalas
  Rita Kondrotaitė Treneris
  Justas Achramavičius Treneris
  Redas Pivoriūnas Treneris/dietologas/masažuotojas

 

baltic games brest pool

 

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

logo arena
 
BMW logo

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Birželis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Artimiausi renginiai

Naujausi dokumentai

Lietuvos plaukimo čempionatas
07.03-05 Alytus
lenex kvietimas
Entries / Results 

----

Vyksta
Sette Colli (G.Titenis)
06.23-25 Roma
Results 

Kaunas Grand-prix
06.22-23 Kaunas
Live stream 
Entries / Results 

----

Vilniaus miesto čempionatas
06.20-21 Vilnius
Rezultatai

Klaipėdos miesto čempionatas
06.22-23 Klaipėda
Rezultatai

----

Reitingai po LjmČ (06.03 d.) Nauja 1
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas 
 Reitingas Top 100

Artimiausi gimtadieniai

Mindaugas Bružas - (06-26)

Vilma Kučiakienė - (06-26)

Algimantas Jonas Juozaitis - (06-28)

Gitana Kemėšienė - (07-01)

Dovilė Pocienė - (07-14)

Ramūnas Leonas - (07-15)

Andrius Bičkus - (07-15)

Bendraukime

autodoc.lt