diving

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos plaukimo federacija, savaitgalį organizavo gražų vasaros pradžios renginį – Lietuvos šuolių į vandenį čempionatą.

Sportininkai startavo nuo visų pagrindinių prietaisų, išskyrus bokštą, kurio aukštis šioje bazėje yra 5 m, o  pasaulio ir Europos čempionatuose startuojama nuo 10 m bokšto. Ypatingų staigmenų čempionato metu nesulaukta, dominavo vyresnioji karta –  daugiamečiai lyderiai Sergej Baziuk, Ignas Barkauskas, Modesta Kaminskytė, Indrė Marija Girdauskaitė ir Daniela Aleksandravičiūtė. Išsiskyrė tik du jaunieji šuolininkai – tai kaunietis Lukas Zalagaitis ir vilnietis Linas Laurikėnas. Programos sudėtingumu visas merginas lenkė pernykštė nugalėtoja Indrė Marija Girdauskaitė, kuri šiuo metu treniruojasi Penzoje.

Pažymėtina tai, kad galutinai buvo suformuota šalies jaunimo rinktinė, kuri atstovaus Lietuvai Europos žaidynėse Baku. Komandą sudarys 3 sportininkai: Indrė Marija Girdauskaitė, Daniela Aleksandravičiūtė, Martynas Pabalys ir trenerė iš Kauno Asta Girdauskienė.

Sportininkams (merginai ir vaikinui), pademonstravusiems geriausiai įvertintus sudėtingus „sraigtų“ klasės šuolius, įteikti specialūs prizai. Rėmėjų piniginiais prizais buvo apdovanoti čempionato daugiakovės prizininkai ir nugalėtojai, kurie startavo visose varžybų programoje numatytose rungtyse.

Varžybų vyr. teisėjas  K. Autukas

Nugalėtojais ir prizininkais 2015 m. Lietuvos šuolių į vandenį čempionate tapo: (rezultatai pridedami)

Nuotraukos (V.Sereika) 

 

kursai ban2

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

KalendoriaiNuostataiRezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
LPF vidutinių ir ilgų nuotolių taurė 2020
2020 01 17 | 01 18 | 02 08
Kaunas | Panevėžys | Alytus

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

WAD ban1