sebastian konecki

Sebastian Konecki | Fina Development Centre Kazan nuotr. (archyvas)

Lapkričio 12–15 dienomis Kazanėje (Rusija) vyko tarptautinės šuolių į vandenį varžybos Tatarstano prezidento taurei laimėti. Kazanės vandens sporto rūmuose varžėsi trys čia besitreniruojantys FINA stipendijos laimėtojai – Carlos Ramos iš Kubos, Jesus Gonzalez iš Venesuelos ir Lietuvos sportininkas Sebastian Konecki.

Pirmąją varžybų dieną trenerio Kęstučio Autuko auklėtinis dalyvavo vaikinų (iki 19 metų) šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje. Joje vilniečio šuolius teisėjai įvertino 373,45 balo – 10-ąja vieta.

Varžybose Kazanėje S. Konecki taip pat pasirodė ir šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, kurioje užėmė 11 vietą ir surinko 399,25 balo.

Kazanėje besitreniruojantis jaunasis Lietuvos sportininkas ruošiasi svarbiausiam metų startui – pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionatui, kuris gruodžio 2–9 dienomis vyks Kijeve, Ukrainoje. Čia taip pat dalyvaus dar viena lietuvė – šalies čempionė Vita Šlajūtė (tren. Jurga Simanavičienė).

S. Konecki šiame čempionate atliks šuolius nuo 1 ir 3 m tramplinų, o V. Šlajūtė dalyvaus merginų šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Lietuviškų akcentų pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionate Kijeve bus ir daugiau – čia taip pat teisėjaus tarptautinės kategorijos teisėja Alė Pikturnienė.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
2022 m. Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos
1500 m | 800 m | 400 m l. stiliumi

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript