veteranai

Rugpjūčio mėn. Geteborge (Švedija) vyko 13 plaukimo veteranų pasaulio čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo daugiau kaip 10 Lietuvos plaukikų: Ramunė Ivanauskaitė, Algimantas Vilkevičius, Arlandas Juodeška, Rūta Rimkevičienė, Rūta Šiškaitė, Aivaras Ratkevičius ir kt. Lietuvos plaukimo veteranai iškovojo medalius. Jie buvo įteikti Kauno plaukimo klubo “Vandenynas” plaukikei Birutei Statkevičienei. Birutė (55-59 amž. gr.) laimėjo aukso (50 m nugara, 38,18 sek.) ir sidabro medalį (100 m nugara 1.21,39 sek.). Plaukiant 3 km atviro telkinio varžybose ji buvo 7-ta (46 min.14,3 sek.).

Bronzos medalį plaukiant 200 m nugara laimėjo buvęs Alytaus plaukikas, dabar startuojantis Norvegijos Aalesunds SLK klubo sudėtyje, Nikolajus Bagdanavičius (30-34 m. amžiaus grupė). Jo rezultatas 2.19,65 sek. šiame nuotolyje nugalėjo Razvan Ionut Florea įveikęs nuotolį per 2.04,43 sek. (naujas čempionato rekordas), antras buvo vokietis Ralf Hildebrandt (2.18,61 sek.).

Rezultatai

Kitas pasaulio čempionatas vyks 2012 m. vasarą Italijoje Riccione mieste.

DSC01611Nuotraukose Birutė Statkevičienė ir sidabro laimėtoja australė Connie Frydrych ir Nikolajus Bagdanavičius bei kiti varžybų momentai.

50 m nugara rezultatai

1 Birute Statkeviciene 1953 Vandenynas LTU 38.18
2 Connie Frydrych 1953 Cronulla Sutherland AUSSI AUS 38.69  
3 Thérèse Sharkey 1955 Winelands RSA 40.49  
4 Jill Vanderfleet-Scott 1954 North Carolina Masters USA 40.73  
5 Wendy Offord 1954 Borough of Kirklees SC GBR 41.15  
6 Sueli Rego 1954 LIMIT ACADEMIA BRA 41.45  
7 Atsumi Ueki 1955 TOKYU UMEDA JPN 41.49  
8 Carmen Hanna 1954 Acuacol COL41.71  
9 Alison Wilson 1954 Shrewsbury GBR 42.84  
10 Michaela Stockinger 1955 Donau-Wien AUT 44.07  
11 Jean Low 1953 Manly AUS 44.68  
12 Hiroko Mizutani 1951 CFC YOGA JPN 45.45  
13 Patricia Ophaug 1952 Minnesota Masters USA 45.65  
14 Christine Uhlig 1955 Turngemeinde 1837 Hanau a.V. GER 47.32  
15 Kirsti Kanerva 1952 Porin Uimaseura FIN47.93  
16 Yumiko Komatsu 1954 AQLUB HACHIOJI JPN48.18  
17 Mierwald Ewa 1954 WKS Flota Gdynia POL48.48  
18 Monika Breyer 1955 SG Gotha-Arnstadt GER 48.97  
19 Chris Butcher 1953 QSM AUS 50.29  
20 Martha Baird 1955 KnightCrawlers USA 50.32  
21 Dorina Maria Iana 1952 Clubul Sportiv de Inot Resita ROM 50.60  
22 Ute Christiane Melzian 1951 SC Altwarmbüchen GER 50.87  
Jaworska Grazyna 1954 WKS Flota Gdynia POL NT  
-Natalia Belinskaya 1954 Neva Stars RUS NT  
-Tazuko Fujii 1953 S-PATIO JPN NT  
- Claudia Koch 1952 Stadtwerke München GER DNS  
Gabriele Weidemann 1954 A.S.D. RARI NANTES FRIULIA ITA DNS  
-Mavis Aiu 1955 HIMA USA DNS  
-Tania Salazar 1955 Casablanca México MEX DNS

DSC01684100 m nugara rezultatai

1 Diane Coetzee 1955 Cape Town Masters SC RSA 1:20.36  
2 Birute Statkeviciene 1953 Vandenynas LTU 1:21.39
3 Cristina Tarantino 1955 Circolo Canottieri Aniene ITA 1:22.01  
4 Thérèse Sharkey 1955 Winelands RSA 41.87 1:25.87 
5 Jill Vanderfleet-Scott 1954 North Carolina Masters USA 1:27.10  
6 Connie Frydrych 1953 Cronulla Sutherland AUSSI AUS 1:27.25 
7 Daniela Gariglio 1954 AMATORI NUOTO SAVONA ITA 1:29.04  
8 Anne Bourne 1954 Camp Hill Edwardians GBR 1:29.56  
9 Carmen Hanna 1954 Acuacol COL 1:29.99  
10 Atsumi Ueki 1955 TOKYU UMEDA JPN 1:31.81  
11 Wendy Offord 1954 Borough of Kirklees SC GBR 1:32.46 
12 Alison Wilson 1954 Shrewsbury GBR 45.10 1:33.09 
13 Sueli Rego 1954 LIMIT ACADEMIA BRA 43.50 1:34.49 
14 Elke Ortloff 1953 SSV Ostring 93 e.V. GER 1:38.58  
15 Jean Low 1953 Manly AUS 47.60 1:38.70  
16 Misuzu Oshima 1951 REDS GIFU CHUO SS JPN 1:40.63  
17 Birgitte Obergfell 1954 SSF Bonn GER 1:40.67  
18 Patricia Ophaug 1952 Minnesota Masters USA 1:40.84 
19 Chiho Mitsuhashi 1953 SPL GIFU JPN1:42.44 
20 Mierwald Ewa 1954 WKS Flota Gdynia POL 1:42.54  
21 Lúcia Silva 1954 Club de Regatas Flamengo 1:43.44  
22 Chris Butcher 1953 QSM AUS 1:44.06  
23 Kirsti Kanerva 1952 Porin Uimaseura FIN 1:44.91  
24 Ute Christiane Melzian 1951 SC Altwarmbüchen GER 1:47.50  
25 Monika Breyer 1955 SG Gotha-Arnstadt GER 1:48.44 
26 Yumiko Komatsu 1954 AQLUB HACHIOJI JPN 1:49.54  
27 Martha Baird 1955 KnightCrawlers USA 1:50.88  
28 Enriqueta Nuñez Rios 1951 Casablanca México MEX 1:54.45  
- Cristina Vasconcelos 1955 Academia D´stak BRA NT  
-Dorina Maria Iana 1952 Clubul Sportiv de Inot Resita ROM NT  
-Helane Q. de Magalhães 1951 Brasilia Masters BRA NT  
- Rosa Eimannsberger 1952 ESN Nanterre FRA NT  
-Gabriele Weidemann 1954 A.S.D. RARI NANTES FRIULIA ITA DNS  
- Jenni Severin 1954 PNA USA DNS  
- Mavis Aiu 1955 HIMA USA DNS

IMG_10503 km atviro telkinio plaukimas

Klass: F 55-59
Vieta Vardas Starto Nr. Klubas Rez. 
1. CRISTI TARANTINO 798 CIRCOLO CANOTTIERI ANIENE 40:13.4  
2. SUSAN SKIFF 793 KINGS KORMATS 43:34.8 
3. LAURA VACA 801 ANV 43:45.0 
4.INEKE WEEKERS 803 PSV 43:51.0 
5 JILL VANDERFLEET-SCOTT 807 NORTH CAROLINA MASTERS 45:24.9 
6. VALERIE THORP 792 CITY OF DERBY SWIMMING CLUB 46:06.9 
7. BIRUTE STATKEVICIENE 799 VANDENYNAS 46:14.3
8. ARACELI RODRIGUEZ 802 ACUATICA NELSON VARGAS 49:40.9 
9. CHRISTINE BROOKS 791 EASTBOURNE 49:42.0 
10. SUELI REGO 785 LIMIT ACADEMIA 50:02.4  
11. JANE JOLLY 797 CORK MASTERS S.C. 52:11.6  
12. DIANE RAGALIE 805 ILLINOIS MASTERS  
13.ADRIAN YVELINE 789 CN MORLAIX 52:47.7  
14. GENEVIEVE LANGLOIS LORDEZ 790 LAGARDERE PARIS RACING 52:56.5 
15. ELKE ORTLOFF 795 SSV OSTRING 93 E.V. 53:56.5 
16. LINDA CALLAWAY 806 MASTERS OF SOUTH TEXAS 54:19.2 
17. LENA PETERSEN 787 OSLF 57:47.2 
18. ENRIQUETA NUÑEZ RIOS 800 CASABLANCA 58:14.6 
19.CHRISTINE SCHREINER SALZBURGER TURNVEREIN 1:01:04.6 
20 TIIA BRAKMANN U-CLUB1:02:32.7 
21 AURA MOLINA 796 GUATEMASTER 1:06:56.0 

Paaiškinimai: NT - neįvykdė normatyvo; DNS - nestartavo

Straipsnį atsiuntė Birutė Statkevičienė

powered by social2s

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1