veteranai

Rugsėjo 5 - 9 dienomis Jaltoje (Ukraina) vyko XIII Europos meistrų vandens sporto šakų čempionatas. Jaltoje vyko plaukimo, atvirų vandenų plaukimo, dailiojo plaukimo varžybos, o Kijeve varžėsi šuolininkai į vandenį.

Čempionate dalyvavo 1936 sportininkai iš 37 valstybių. Lietuvai 3 sporto šakų varžybose (plaukimo, atvirų vandenų plaukimo, šuolių į vandenį) atstovavo 25 sporto veteranai iš Vilniaus, Kauno, Kaišiadorių ir Marijampolės.

 Plaukimas

Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 400 m lst  4:36.40 1 vt iš 19
Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 200 m lst 2:06.80 2 vt iš 25
Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 200 m kpl 2:24.36 3 vt iš 24

Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m lst  25.89  4 vt iš 47
Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m nugara 32.08 5 vt iš 17
 
   
Arlandas Juodeška  50 – 54 m. amžiaus grupė 50 m nugara  34.79 5 vt iš 18
Arlandas Juodeška  50 – 54 m. amžiaus grupė 100 m krūtine 1:25.72 11 vt iš 18
Arlandas Juodeška  50 – 54 m. amžiaus grupė 50 m lst 28.83 11 vt iš 38
Arlandas  Juodeška 50 – 54 m. amžiaus grupė 100 m nugara 1:22.95 10 vt iš 12
 
   
Gediminas Šenfeldas 50-54 m.amžiaus grupė  200 m kpl 3:05.65 17 vt iš 20  
   
Mindaugas Šakys 35 – 39 m. amžiaus grupė 200 m kpl 2:35.80 8 vt iš 21
Mindaugas Šakys 35 – 39 m. amžiaus grupė 50 m nugara 32.53 9 vt iš 18
Mindaugas Šakys 35 – 39 m. amžiaus grupė 200 m nugara 2:34.81 6 vt iš 11
 
   
Vilhantas Krasauskas 45 – 49 m. amžiaus grupė 200 m lst  2:22.18 10 vt iš 19  
   
Margarita Cinelienė 55 – 59 m. amžiaus grupė 50 m krūtine  45.92 8 vt iš 19
Margarita Cinelienė 55 – 59 m. amžiaus grupė 100 m krūtine 1:43.52 8 vt iš 13
 
   
Laimutė Dzavachisvili 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m krūtine  50.16 18 vt iš 19  
   
Stasys Grigas 70 – 74 m. amžiaus grupė 50 m krūtine  54.45 14 vt iš 18
Stasys Grigas 70 – 74 m. amžiaus grupė 100 m krūtine  2:16.10 9 vt iš 9
Stasys Grigas 70 – 74 m. amžiaus grupė 200 m krūtine  5:18.98 10 vt iš 10
 
   
Valdimaras Paludnevičius 60 – 64 m. amžiaus grupė 50 m nugara  41.59 7 vt iš 9
Valdimaras Paludnevičius 60 – 64 m. amžiaus grupė 100 m nugara  1:35.05 4 vt iš 4
 
   
Egidijus Perednis 29 – 25 m. amžiaus grupė 50 m nugara 35.38 7 vt iš 7
Egidijus Perednis 29 – 25 m. amžiaus grupė 50 m lst 28.16 15 vt iš 18
 
   
Vaidotas Gumbis 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m peteliške 32.98 22 vt iš 29
Vaidotas Gumbis 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m lst 28.93 22 vt iš 49
 
   
Gintautas Kanapickas 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m nugara 41.63 23 vt iš 23  
   
Juratė Pranckevičienė 35 – 39 m. amžiaus grupė 50 m lst 33.09 15 vt iš 19  
   
Jolanta Andrijevskaja 30 – 39 m. amžiaus grupė 100 m  lst 1:19.28 14 vt iš 14  
   
Antanas Guoga 60 – 64 m. amžiaus grupė 100 m  lst 1:31.59 9 vt iš 9  
   
Andrius Gagilas 40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m lst  27.12  12 vt iš 47  
   
Rimvydas Juozas Zygmantas 60 – 64 m. amžiaus grupė 50 m  lst 41.80 19 vt iš 19  
   
Jurijus Mirosnikovas  40 – 44 m. amžiaus grupė 100 m krūtine 1:21.40 14 vt iš 22  
Jurijus Mirosnikovas 40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m peteliške 29.96 16 vt iš 38  
   
4 x 50 m kombinuota  vyrai 160 – 199 m. grupė  - 2:07.68 7 vt iš 12
4 x 50 m lst vyrai 160 – 199 m. grupė  - DSQ
 

Atviras vanduo. 3 km.

Vilhantas Krasauskas 45 – 49 m. amžiaus grupė 47.15,58 8 vieta tarp 32  
Antanas Guoga 60 – 64 m. amžiaus grupė 71.00,32 12 vieta tarp 14  

Šuoliai į vandenį

1 vieta Asta Girdauskienė 50 – 54 m. amžiaus grupė 5 m bokštas (3 dalyviai)
1 vieta Kostas Karpavičius  65-69m. amžiaus grupė 5 m bokštas (1 dalyvis)
1 vieta John Deinnger 70 – 74 m. amžiaus grupė 3 m tramplinas (3 dalyviai)
 
   
2 vieta John Deinnger 70 – 74 m. amžiaus grupė 5 m bokštas (3 dalyviai)
2 vieta John Deinnger 70 – 74 m. amžiaus grupė 1 m tramplinas (3 dalyviai)
2 vieta Asta Girdauskienė 50 – 54 m. amžiaus grupė 3 m tramplinas (4 dalyviai)
 
   
3 vieta Asta Girdauskienė 50 – 54 m. amžiaus grupė 1 m tramplinas (4 dalyviai)  

Varžybų puslapis

powered by social2s

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1