Panevėžyje pasirašyta sutartis su bendrove „Sportland“, pristatytas baseino projektas

Lietuvos plaukimo federacija artėjantį žiemos pirmenybių sezoną pasitinka su nauju rėmėju. Panevėžyje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su didžiausią sporto prekių ir įrangos parduotuvių tinklą valdančia bendrove „Sportland“.

Naujo bendradarbiavo pradžiai pažymėti federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis įteikė bendrovės direktoriui Jurui Vėželiui Lietuvos rinktinės kepuraitę, simbolizuojančią, kad nuo šiol „Sportland“ tampa tikru plaukimo bendruomenės nariu.

„Džiaugiamės tuo, kad garsus Lietuvoje vardas prisidės prie bendro vandens sporto šakų populiarinimo mūsų šalyje, sportininkų motyvavimo, vaikų ir jaunimo skatinimo sportuoti. Neabejoju, kad drauge mes nesunkiai pasieksime visus užsibrėžtus bendrus tikslus ir uždavinius“, – sakė federacijos vadovas.

Sutartis Panevėžio „Sportland“ parduotuvėje pasirašyta neatsitikinai – čia buvo įrengta pirmoji Lietuvoje plaukimui dedikuota siena. Jos veidu tapo vienas geriausių šalies plaukikų panevėžietis Danas Rapšys.

Visi apsilankę šioje parduotuvėje turės unikalią galimybę iš arti pamatyti eksponuojamą Universiadoje Taipėjuje iškovotą D.Rapšio aukso medalį.

Taip pat sutarties pasirašymo metu Panevėžio miesto savivaldybės atstovai pristatė planuojamo statyti uždaro 50 m ilgio plaukimo baseino, kuris miestui, išugdžiusiam tris Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato Budapešte dalyvius, yra būtinas, projektą ir maketą.

„Plaukikų kalve“ neoficialiai vadinamoje Aukštaitijos sostinėje šiuo metu esantys du baseinai yra nusidėvėję, reikalaujantys didelių eksploatavimo ir remontų sąnaudų ir neatitinka šiuolaikinių sporto infrastruktūros reikalavimų.

Naujasis baseinas ne tik sudarytų sąlygas didelio sportinio meistriškumo plaukikų ugdymui, kurių pergalės tarptautinėse varžybose ne tik didintų vandens sporto šakų populiarumą tiek miesto, tiek regiono tarpe, tačiau ir prisidėtų prie bendruomenės aktyvaus poilsio bei sveikatinimo užsiėmimo veiklų skatinimo.

Planuojama preliminari baseino statybos ir įrengimo šalia Aukštaitijos sporto rūmų kaina – 8,5 mln. eurų, 15 proc. šios sumos investuotų pati miesto savivaldybė.

sportland rapsys panevezys2

sportland rapsys panevezys5

sportland rapsys panevezys3

sportland rapsys panevezys4

Rėmėjai ir partneriai

primus logo rgb

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

Renginių kalendorius

Rugsėjis 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Artimiausi renginiai

Naujausi dokumentai

Pasaulio taurės
I Etapas
2018 09 07-09 d. Kazan (RUS)
A.Šeleikaitė -50, 100, 200 krūt. + 100 lst
A.Tautkus - 50, 100, 200 nug.
Rezultatai
Live 


glasgow2018 

Europos čempionatas
2018 08 03-10 d. 
Glasgow (UK)

LTU sportininkų startai/rezultatai
Varžybų rezultatai

Bendraukime

autodoc.lt