parama

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) yra pelno nesiekianti Lietuvos plaukimo bendruomenę vienijanti asociacija, turinti paramos gavėjo statusą.

Pagrindinis LPF įplaukų šaltinis yra valstybinis finansavimas, skirtas vystyti aukšto meistriškumo sporto programas. LPF taip pat gauna LTOK finansinę paramą olimpiečiams pasirengti dalyvauti olimpinėse žaidynėse.

Šios paminėtos lėšos yra skirtos tik aukšto meistriškumo programoms, tačiau LPF rūpinasi ir plaukimo veteranų varžybų organizavimu, jaunąja plaukimo pamaina, jų treniruočių sąlygų gerinimu, kelionėmis į užsienio varžybas ir treniruočių stovyklas, šuoliais į vandenį, sinchroninio ir atviro plaukimo disciplinų vystymu ir vaikų mokymo plaukti projektais visoje Lietuvoje.

Šioms minėtoms ir kitoms veikloms nuolat trūksta finansavimo, todėl kviečiame visus neabejingus plaukimui žmones prisidėti prie plaukimo vystymo skiriant savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį Lietuvos plaukimo federacijai. Gautos lėšos bus tikslingai ir kryptingai investuojamos į plaukimo plėtrą, o metų pabaigoje bus pateikta detali ataskaita, kur buvo investuotos gautos GPM lėšos.

Tikime, kad kryptingai investuotos gautos GPM lėšos atsipirks gerais rezultatais ateityje ir sustiprins plaukimo bendruomenę.

Maloniai prašome užpildyti FR0512 V4 formą elektroninio deklaravimo sistemoje EDS. Paramos gavėjo kodas: 191917910

skirti parama 1   instrukcijos 1

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
2022 m. Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos
1500 m | 800 m | 400 m l. stiliumi

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript