Data: 2015 07 03
Nemokama registracija iki 2015 07 01 d.
 
 
Nr. Komandos Pavadinimas Veteranas (+ 25 m.) Mergina/moteris Dalyvis be apribojimu Dalyvis be apribojimų
1. Vaditaja Aplieciba Andrejs Paeglis Ieva Paegle Justas Paeglis Mihails Paeglis
2. Open-24 Martynas Tinfavičius Sara Aškinytė Oleg Shevchenko Žygimantas Bimba
3. Megalodonai Vaidotas Gumbis Deimantė Ivanauskaitė Artūras Tuomas Ričardas Mickevičius
4. Jungtinės pajėgos Pavel Protaščiuk Aida Vilimienė Tomas MIkalauskas Martynas Lauruška
5. Žygiai.lt Artūras Ševeliovas Sandra Valančauskaitė Mindaugas Jasaitis Regimantas Mačys
6. Acinonyx Loreta Kabašinskienė Ramunė Ivanauskaitė Grantas Dapkus Paulius Dapkus
7. Šlapukai Ignas Valančius - Rimvydas Aleksejūnas -
8. Ruoniai TM Vytautas Saunoris Ieva Šagauskaitė Kęstutis Steponavičius Vytenis Slėnys
9. Olimpiečiai - Aušra Grabauskienė Gytis Bielinis -
10. Rugiag - - Antanas Kaziliūnas Laimonas Krivickas
11. Dream Team Raimondas Gincas Goda Overlingaitė Jonas Zakarauskas Vladimir Volodko
12. individualiai Audrius Kiauke . . .
13. BEST'DJ Birutė Statkevičienė Ewa Szała Jolanta Dulevičienė Stefan Skrzypek
14. Sveiki! Jonas Mickeliūnas Kristina Toločkaitė Jonas Šumskas Gedvydas Masiulis
15. Šiaulių Veteranai Eduardas Babelis Aušra Grabauskienė Martynas Kasperavičius Robertas Ulvydas
16. Kauno takas 55 moteris neigali Loreta K
17. Laisvas stilius Rimas Kareiva Greta Segenytė Justas Bagdonavičius Diana Magelinskaitė
18. Arena Team Paulius Andrijauskas Viktorija Šulgaitė Erikas Aukštikalnis Linas Samaška
19. Robinzonada Adventure Team Linas Samaška Giedrė Ambrazevičiūtė Erikas Aukštikalnis Viktorija Šulgaitė
20. Robinzonada Adventure Team 1 Olegas Ivanovas Soneta Ivanovė Kipras Išora Arūnas Maciulevičius
21. Teamstärke Eddelbuettel Karin Bohnet Rita Thomas Lurz Andreas Waschburger
22. Geschwindigkeit Nottrodt Karl-heinz Ziegler Ina Studzinski Alexander Fischer Peter
23. Czas muszkieterowie Michalik Dominika Polley Kelley Mateusz Kazmierczak Mikel Kazmierczak
24. Nova Tadas Jurgaitis Miglė Banytė Laurynas Mituzas Mantas Jonikas
           
 
 
 
IMGP0877-1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

Mokausi plaukti

mokausi plaukti ban min