Balandžio 1216 dienomis Baltarusijoje, Minske, vyko tarptautinės dailiojo plaukimo varžybos „Belarus Junior Open 2017“, kuriose dalyvavo atstovės iš Lietuvos, Baltarusijos, Suomijos ir Ukrainos. 148 dalyvės (16 komandų) vienoje amžiaus grupėje (1518 m.) varžėsi keturiose rungtyse: solo, duetų, grupės ir kombi.

Geriausiai mūsų šalies atstovėms sekėsi kombi rungtyje, kurioje buvo iškovota 3-oji vieta. Komandai atstovavo: Arūnė Vandytė, Kamilė Dirvonskytė, Neda Teišerskytė, Ugnė Ivoškutė, Aina Bartkutė, Enrika Pakulnevičiūtė, Goda Vaitekūnaitė, Fausta Abramavičiūtė, Milda Aukščionytė, Arminta Vagrytė. Mergaites treniruoja Šiaulių plaukimo mokyklos Delfinas” trenerės Jurga Dimšienė ir Kristina Zajauskienė.


Kviečiame visus, besidominčius šiuo gražiu sportu, gegužės 12 d. 11.00 val. atvykti į Šiaulių plaukimo mokyklą Delfinas”, kurioje vyks tarptautinės dailiojo plaukimo varžybos. Turėsite galimybę pamatyti laisvąją dailiojo plaukimo programą, kurioje dalyvaus ne tik sportininkės iš Lietuvos, bet ir svečiai iš Baltarusijos ir Rusijos.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas (25 m) 2021
lapkričio 26-27 | Palanga

Rezultatai

 Atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas 2021

lapkričio 27-28 | Kaunas

Nuostatai | Paraiškos forma

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript