Tarptautinės plaukimo varžybos "Kauno Mero taurė-2010"/ Kaunas Mayer's swim cup-2010
Kaunas (LTU),    26. - 27.3.2010,    Short Course (25m)

No. 1. Boys, 100m Freestyle, 11 - 15 years    No. 2. Girls, 100m Freestyle, 10 - 14 years
No. 3. Boys, 50m Breaststroke, 11 - 15 years    No. 4. Girls, 50m Breaststroke, 10 - 14 years
No. 5. Boys, 100m Backstroke, 11 - 15 years    No. 6. Girls, 100m Backstroke, 10 - 14 years
No. 7. Boys, 50m Fly, 11 - 15 years    No. 8. Girls, 50m Fly, 10 - 14 years
No. 9. Boys, 100m Medley, 11 - 15 years    No. 10. Girls, 100m Medley, 10 - 14 years
No. 11. Mixed, 8 x 50m Freestyle, Open    No. 12. Boys, 50m Freestyle, 11 - 15 years
No. 13. Girls, 50m Freestyle, 10 - 14 years    No. 14. Boys, 100m Breaststroke, 11 - 15 years
No. 15. Girls, 100m Breaststroke, 10 - 14 years    No. 16. Boys, 50m Backstroke, 11 - 15 years
No. 17. Girls, 50m Backstroke, 10 - 14 years    No. 18. Boys, 100m Fly, 11 - 15 years
No. 19. Girls, 100m Fly, 10 - 14 years    No. 20. Boys, 200m Freestyle, 11 - 15 years
No. 21. Girls, 200m Freestyle, 10 - 14 years    

FINA Point Scoring 2009

--------------------------------------------------------------------------------------
Event 1                          Boys, 100m Freestyle                         I a. gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karpovich Maksim              95   Gardinas "BELKARD"       57.10   524       
    2.  Puzinovas Justas              95   KPM "Dainava"            57.81   505       
    3.  Safronovs Vladimirs           96   Riga "Ridzene"           58.39   490       
    4.  Storhs Arturs                 95   "Ridzene"-DSN            58.82   480       
    5.  Tušas Martynas                95   KPM "Vilija"           1:00.34   444       
    6.  Daškevičius Elvinas           95   KPM "Šilainiai"        1:02.11   407       
    7.  Pčalinas Andrius              96   KPM "Šilainiai"        1:02.81   394       
    8.  Vaivada Dovydas               97   KPM "Vilija"           1:02.94   391       
    9.  Grigorjevs Arturs             95   "Ridzene"-DSN          1:03.08   389       
   10.  Paškevičius Arnas             96   Šiaulių "Delfinas"     1:03.32   384       
   11.  Zabolevicius Mantas           96   Ignalinos PK           1:03.34   384       
   12.  Dzidolikas Vincentas          96   Šiaulių "Delfinas"     1:03.44   382       
   13.  Regin Kiril                   96   Gardinas               1:03.45   382       
   14.  Bepirštis Domantas            95   KPM "Dainava"          1:04.46   364       
   15.  Trusovas Nikodemas            97   Panevezio "Žemyna"     1:04.60   362       
   16.  Auškalnis Liudas              96   KPM "Vilija"           1:04.81   358       
   17.  Kudrashovs Vladislavs         95   Riga "Ridzene"         1:04.84   358       
   18.  Povilaitis Aurimas            97   KPM "Šilainiai"        1:05.11   354       
   19.  Žurauskas Jokubas             96   KPM "Šilainiai"        1:05.39   349       
   20.  Tumasonis Rytis               95   KPM "Dainava"          1:05.52   347       
   21.  Jonikis Lukas                 96   KPM "Vilija"           1:05.58   346       
   22.  Cepulis Lukas                 97   Ignalinos PK           1:05.78   343       
   23.  Braziulis Tomas               96   Ignalinos PK           1:05.86   342       
   24.  Bartnykas Karolis             95   Panevezio "Žemyna"     1:05.91   341       
   25.  Lukoševičius Šarūnas          97   KPM "Vilija"           1:06.12   338       
   26.  Pavkin Grigorij               95   Ignalinos PK           1:06.18   337       
   27.  Naumov Ilyja                  97   Kaliningradas          1:06.31   335       
   28.  Burba Robertas                96   KPM "Šilainiai"        1:06.46   332       
   29.  Rakauskis Armandas            96   Šiaulių "Delfinas"     1:07.32   320       
   30.  Prašmantas Simas              97   KPM "Šilainiai"        1:07.94   311       
   31.  Černauskas Edgaras            95   Panevezio "Žemyna"     1:08.26   307       
   32.  Andruzskis Georgijs           95   Riga "Ridzene"         1:08.47   304       
   33.  Andrijauskas Pijus            96   KPM "Šilainiai"        1:08.57   303       
   34.  Motiekaitis Lukas             95   Panevezio "Žemyna"     1:08.63   302       
   35.  Liutkevičius Martynas         95   KPM "Šilainiai"        1:08.69   301       
   36.  Veselov German                97   Kaliningradas          1:08.78   300       
   37.  Jazdauskas Vaidas             96   Šiaulių "Delfinas"     1:09.53   290       
   38.  Krivickas Vytautas            96   Panevezio "Žemyna"     1:09.54   290       
   39.  Michelevičius Dovaldas        95   KPM "Vilija"           1:09.79   287       
   40.  Karpuk Pavel                  96   Gardinas "BELKARD"     1:10.10   283       
   41.  Sederevičius Arminas          96   KPM "Dainava"          1:10.11   283       
   42.  Anisko Damian                 97   Sokolka                1:10.26   281       
   43.  Jurevičius Kristijonas        96   Šiaulių "Delfinas"     1:10.36   280       
   44.  Stalgevichs Edvards           97   Riga "Ridzene"         1:10.64   277       
   45.  Kapusta Matvey                97   Gardinas "BELKARD"     1:10.69   276       
   46.  Pietrych Pawel                97   Sokolka                1:10.91   274       
   47.  Čepaitis Gražvydas            97   Kaunas                 1:11.15   271       
   48.  Veverskis Rokas               97   KPM "Vilija"           1:11.40   268       
   49.  Kupzov Pacha                  97   Gardinas               1:11.47   267       
   50.  Glušakovas Artūras            97   Kauno Centro sporto    1:11.50   267       
   51.  Norvidas Domas                97   KPM "Šilainiai"        1:12.06   261       
   52.  Vishnakovs Nikita             96   Riga "Ridzene"         1:12.35   258       
   53.  Repucho Michal                96   Sokolka                1:12.60   255       
   54.  Lisovskis Arturs              97   "Ridzene"-DSN          1:12.92   252       
   55.  Grigauskas Matas              97   KPM "Šilainiai"        1:13.41   247       
   56.  Giedravičius Lukas            97   Panevezio "Žemyna"     1:13.69   244       
   57.  Rozhov Kiril                  97   Kaliningradas          1:13.76   243       
   58.  Khilinskiy Ruslan             97   Kaliningradas          1:14.07   240       
   59.  Timofejevas Vaidas            97   KPM "Vilija"           1:14.47   236       
   60.  Todrik Anton                  97   Gardinas               1:15.06   231       
   61.  Žilinskas Rimvydas            97   KPM "Dainava"          1:16.51   218       
   62.  Kropas Justinas               95   Panevezio "Žemyna"     1:16.61   217       
   63.  Bertulis Donatas              97   KPM "Šilainiai"        1:16.68   216       
   64.  Dičkus Arnas                  97   KPM "Vilija"           1:17.23   212       
   65.  Liūdžius Mindaugas            97   KPM "Vilija"           1:17.39   211       
   66.  Liutkevičius Povilas          97   KPM "Šilainiai"        1:18.22   204       
   67.  Laguckas Mantas               97   Ignalinos PK           1:19.84   192       
   68.  Kaniusas Justinas             97   Ignalinos PK           1:23.59   167       
   DSQ  Baranovskis Marius            95   Ignalinos PK             58.79             
        už startą
   DSQ  Raidelis Paulius              95   Panevezio "Žemyna"     1:10.22             
        už startą


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 1                          Boys, 100m Freestyle                         II a. gr
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lauruška Martynas             98   Panevezio "Žemyna"     1:06.28   335       
    2.  Vanagas Kipras                98   Panevezio "Žemyna"     1:07.06   324       
    3.  Stankevičius Matas            98   Kauno Centro sporto    1:07.11   323       
    4.  Maciulis Tomas                98   Ignalinos PK           1:08.48   304       
    5.  Saakjan Vaidas                98   Kauno Centro sporto    1:09.04   297       
    6.  Zakharov Alexander            99   Kaliningradas          1:11.17   271       
    7.  Sakalauskas Ignas             99   Panevezio "Žemyna"     1:11.58   266       
    8.  Žiaukas Pijus                 98   Kauno Centro sporto    1:14.11   240       
    9.  Lukmanis Valters              98   Riga "Ridzene"         1:14.23   239       
   10.  Kurtinaitis Matas             98   Panevezio "Žemyna"     1:14.41   237       
   11.  Trepočka Simonas              98   KPM "Dainava"          1:14.51   236       
   12.  Paulauskas Ignas              98   KPM "Šilainiai"        1:15.35   228       
   13.  Lykho Pavel                   98   Kaliningradas          1:16.26   220       
   14.  Grabovskiy Ivan               98   Kaliningradas          1:16.72   216       
   15.  Makyrin Maxim                 98   Kaliningradas          1:16.91   215       
   16.  Mickevičius Ričardas          99   Kauno Centro sporto    1:17.27   212       
   17.  Deev Sergey                   98   Kaliningradas          1:17.35   211       
   18.  Aksomaitis Juozas             98   KPM "Dainava"          1:17.42   210       
   19.  Steponaitis Simonas           98   KPM "Dainava"          1:18.06   205       
        Lipinskas Audrius             99   KPM "Šilainiai"        1:18.06   205       
   21.  Palionis Giedrius             98   Ignalinos PK           1:18.98   198       
   22.  Brazauskas Šarūnas            99   Kauno Centro sporto    1:20.88   184       
   23.  Tumenas Ovidijus              98   Ignalinos PK           1:21.04   183       
   24.  Šidlauskas Paulius            99   Panevezio "Žemyna"     1:21.70   179       
   25.  Kajenas Mindaugas             98   Ignalinos PK           1:21.76   179       
   26.  Marchenkov Konstantin         99   Kaliningradas          1:22.23   176       
   27.  Juozelskis Rokas              99   KPM "Dainava"          1:23.08   170       
   28.  Sluka Martins                 99   "Ridzene"-DSN          1:23.96   165       
   29.  Bubnelis Domantas             99   KPM "Vilija"           1:24.06   164       
   30.  Puganov Nikita                99   Kaliningradas          1:24.23   163       
   31.  Radzevičius Arnas             98   KPM "Dainava"          1:24.27   163       
   32.  Titovs Richards               98   Riga "Ridzene"         1:24.32   163       
   33.  Ulevičius Meinardas           98   KPM "Šilainiai"        1:24.73   160       
   34.  Toome Timo                    99   SK SharK               1:25.25   158       
   35.  Binkauskas Tautvydas          98   KPM "Šilainiai"        1:25.33   157       
   36.  Kalnups Arturs                99   "Ridzene"-DSN          1:25.51   156       
   37.  Bankauskas Andrius            98   KPM "Dainava"          1:25.66   155       
   38.  Ruskonis Viktoras             99   KPM "Vilija"           1:25.95   154       
   39.  Valis Titas                   99   KPM "Dainava"          1:26.76   149       
   40.  Juškevičius Mantas            98   KPM "Vilija"           1:26.91   149       
   41.  Furs Vladimir                 99   Kaliningradas          1:28.45   141       
   42.  Bartninikas Martynas          99   KPM "Vilija"           1:28.70   140       
   43.  Poliščuk Valentinas           99   KPM "Dainava"          1:29.06   138       
   44.  Danilevičius Tomas            99   KPM "Vilija"           1:29.31   137       
   45.  Kotov Bagdan                  99   Kaliningradas          1:30.34   132       
   46.  Vegys Edgaras                 99   KPM "Dainava"          1:31.31   128       
   47.  Bielevičius Tomas             99   KPM "Vilija"           1:32.59   123       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 2                         Girls, 100m Freestyle                          I a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chancewicz Zuzanna            96   Sokolka                1:05.22   513       
    2.  Kareckaitė Ernesta            98   KPM "Vilija"           1:05.60   504       
    3.  Karmazinaitė Martyna          97   KPM "Šilainiai"        1:05.70   502       
    4.  Marsuleva Olia                96   Gardinas               1:06.18   491       
    5.  Astrauskaitė Aneta            98   Šiaulių "Delfinas"     1:07.16   470       
    6.  Želvytė Ieva                  96   Kauno Centro sporto    1:07.72   458       
    7.  Skeraht Gabrielė              96   Kauno Centro sporto    1:09.13   431       
    8.  Šimkutė Vaiva                 96   Kauno Centro sporto    1:09.30   427       
    9.  Keizer Viktorija              97   Gardinas "BELKARD"     1:09.49   424       
   10.  Mikoliunaite Dovile           96   Ignalinos PK           1:09.94   416       
   11.  Volbergaitė Akvilė            98   KPM "Šilainiai"        1:10.28   410       
   12.  Lamanauskaitė Viktorija       96   Ignalinos PK           1:10.88   399       
   13.  Chernikovkaya Maria           97   Gardinas "BELKARD"     1:12.34   376       
   14.  Tamasauskaite Aurelija        96   Ignalinos PK           1:12.64   371       
   15.  Vaskevich Maria               98   Gardinas "BELKARD"     1:13.08   364       
   16.  Petrachkova Marina            96   Riga "Ridzene"         1:13.57   357       
   17.  Guz Alexandra                 97   Kaliningradas          1:13.59   357       
   18.  Šulgaitė Viktorija            98   Kauno Centro sporto    1:14.87   339       
   19.  Skarelytė Simona              97   KPM "Vilija"           1:15.04   337       
   20.  Ozola Patricija               98   "Ridzene"-DSN          1:16.56   317       
   21.  Mackonytė Miglė               97   KPM "Šilainiai"        1:17.96   300       
   22.  Veretennikova Viktorija       98   "Ridzene"-DSN          1:18.13   298       
   23.  Sipavičiūtė Beata             97   Panevezio "Žemyna"     1:18.24   297       
   24.  Kernazickaitė Jurgita         98   Kauno Centro sporto    1:21.66   261       
   25.  Škėmaitė Deimantė             98   KPM "Vilija"           1:21.82   260       
   26.  Jancevičiūtė Austė            98   KPM "Šilainiai"        1:22.13   257       
   27.  Simonavičiūtė Gabija          98   Panevezio "Žemyna"     1:23.41   245       
   28.  Rastorgujevaitė Skaistė       98   KPM "Dainava"          1:23.45   245       
   29.  Lankelytė Gabija              97   KPM "Šilainiai"        1:23.75   242       
   30.  Kalmus Kadri                  97   SK SharK               1:24.19   238       
   31.  Petrauskaitė Vaiva            98   Kauno Centro sporto    1:25.06   231       
   32.  Gorachova Eveline             98   Riga "Ridzene"         1:28.51   205       
   33.  Polonik Anna                  98   Kaliningradas          1:28.72   204       
   34.  Narkevičiūtė Akvilė           98   Kauno Centro sporto    1:28.81   203       
   35.  Kalasevičiūtė Greta           98   Šiaulių "Delfinas"     1:29.91   196       
   36.  Brazinskaitė Justina          98   KPM "Vilija"           1:31.77   184       
   37.  Butvydaitė Beatričė           98   KPM "Vilija"           1:33.52   174       
   38.  Pliuščikaitė Ema              98   Šiaulių "Delfinas"     1:34.06   171       
   39.  Dirginčiūtė Silvija           98   KPM "Dainava"          1:37.13   155       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 2                         Girls, 100m Freestyle                         II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Askinyte Sara                 99   Ignalinos PK           1:16.44   318       
    2.  Girčytė Vakarė                00   KPM "Vilija"           1:24.23   238       
    3.  Koppel Lorena Marchelina      99   SK SharK               1:24.79   233       
    4.  Ceponytė Audinga              99   Ignalinos PK           1:24.88   233       
    5.  Asi Anett                     99   SK SharK               1:25.94   224       
    6.  Norvidaitė Austėja            00   KPM "Šilainiai"        1:26.94   216       
    7.  Rakauskaitė Melanie           00   KPM "Dainava"          1:28.06   208       
    8.  Veršilaitė Miglė              99   Panevezio "Žemyna"     1:29.56   198       
    9.  Jaruševičiūtė Diana           99   KPM "Dainava"          1:30.82   190       
   10.  Merkytė Meda                  99   Panevezio "Žemyna"     1:31.82   184       
   11.  Petrachkova Kristina          00   Riga "Ridzene"         1:32.69   179       
   12.  Dereskeviciute Anna           00   Kaliningradas          1:33.34   175       
   13.  Kanapienytė Beatričė          99   KPM "Dainava"          1:33.95   172       
   14.  Saaliste Simona               00   SK SharK               1:35.11   165       
   15.  Nigul Mathilde Manuela        00   SK SharK               1:36.80   157       
   16.  Balčiūtė Ema                  99   Kauno Centro sporto    1:38.51   149       
   17.  Zumbrickaitė Rūta             99   Panevezio "Žemyna"     1:44.98   123       
   18.  Karvelytė Gabija              99   Panevezio "Žemyna"     1:48.41   112       
   DSQ  Sklyarova Elizaveta           99   Kaliningradas          1:22.21             
        už posūkį



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 3                         Boys, 50m Breaststroke                        I a. gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Adamenya Anton                96   Gardinas "BELKARD"       32.86   519       
    2.  Mager Alexsey                 95   Gardinas "BELKARD"       34.48   449       
    3.  Mazurkevich Artiom            96   Gardinas "BELKARD"       34.88   434       
    4.  Dzidolikas Vincentas          96   Šiaulių "Delfinas"       35.17   423       
    5.  Leja Raimonds                 96   "Ridzene"-DSN            35.23   421       
    6.  Povilionis Paulius            96   Šiaulių "Delfinas"       35.27   420       
    7.  Maraulis Justinas             95   KPM "Dainava"            36.64   374       
    8.  Askinis Joelis                96   Ignalinos PK             36.82   369       
        Arkadijevas Ruslanas          97   KPM "Vilija"             36.82   369       
   10.  Bartnykas Karolis             95   Panevezio "Žemyna"       37.45   351       
   11.  Maksel Dmitry                 97   Gardinas                 37.58   347       
   12.  Garalevičius Vitalijus        95   KPM "Vilija"             37.82   341       
   13.  Tvaskus Airidas               97   KPM "Vilija"             38.09   333       
   14.  Groch Egor                    96   Gardinas "BELKARD"       38.10   333       
   15.  Budreckas Airidas             95   KPM "Dainava"            38.13   332       
   16.  Inkėnas Kasparas              95   KPM "Vilija"             38.71   318       
   17.  Aleksandravičius Erikas       97   KPM "Šilainiai"          38.86   314       
   18.  Malevich Artur                97   Gardinas                 40.20   284       
   19.  Dičkus Arnas                  97   KPM "Vilija"             40.24   283       
   20.  Timofejevas Vaidas            97   KPM "Vilija"             44.21   213       
   21.  Lipinskas Šarūnas             97   KPM "Šilainiai"          45.12   201       
   22.  Nechvedavičius Ignas          96   KPM "Dainava"            51.53   135       
   DSQ  Garzkevich Vladislav          97   Gardinas "BELKARD"       47.48             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 3                         Boys, 50m Breaststroke                        II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stankevičius Matas            98   Kauno Centro sporto      40.23   283       
    2.  Dula Kasparas                 98   Panevezio "Žemyna"       42.17   246       
    3.  Veretennikovs Romans          98   "Ridzene"-DSN            42.98   232       
    4.  Dvurecenskis Mstislavs        98   "Ridzene"-DSN            43.37   226       
    5.  Sarosiek Piotr                98   Sokolka                  44.08   215       
    6.  Narkus Žygintas               98   KPM "Dainava"            44.28   212       
    7.  Gineitis Tadas                98   KPM "Šilainiai"          44.45   210       
    8.  Ruskonis Viktoras             99   KPM "Vilija"             44.56   208       
    9.  Kajenas Mindaugas             98   Ignalinos PK             44.98   202       
   10.  Butvilas Lukas                98   KPM "Šilainiai"          45.13   200       
   11.  Pranevičius Rokas             99   KPM "Šilainiai"          46.48   183       
   12.  Rafanavičius Algimantas       99   KPM "Šilainiai"          46.55   183       
   13.  Licitis Arturs                99   "Ridzene"-DSN            48.02   166       
   14.  Makyrin Maxim                 98   Kaliningradas            48.50   161       
   15.  Kalnups Arturs                99   "Ridzene"-DSN            50.91   140       
   16.  Klejbuk Pawel                 98   Sokolka                  51.54   135       
   17.  Juškevičius Mantas            98   KPM "Vilija"             53.26   122       
   DSQ  Bajarūnas Nojus               98   KPM "Vilija"             39.12             
        už posūkį
   DSQ  Baksheev Nikita               98   Kaliningradas            40.23             
        už posūkį
   DSQ  Salokas Arnas                 98   Kauno Centro sporto      47.13             
        už posūkį
   DSQ  Danilevičius Tomas            99   KPM "Vilija"             51.97             
        už finišą



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 4                        Girls, 50m Breaststroke                         I a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mikoliunaite Dovile           96   Ignalinos PK             35.76   589       
    2.  Štaraitė Vaiva                98   KPM "Šilainiai"          38.34   478       
    3.  Suurevalja Brigitta           97   SK SharK                 38.35   477       
    4.  Kasenchuk Karina              97   Gardinas                 38.71   464       
    5.  Rybinska Olga                 96   Sokolka                  39.20   447       
    6.  Tamasauskaite Aurelija        96   Ignalinos PK             39.48   437       
    7.  Valiūtė Viktorija             98   Šiaulių "Delfinas"       42.56   349       
    8.  Plioplytė Gintė               96   KPM "Dainava"            42.60   348       
    9.  Amielanczyk Daria             96   Sokolka                  42.74   345       
   10.  Olchowik Weronika             97   Sokolka                  43.44   328       
   11.  Badeejeva Viktoria            96   Kaliningradas            44.19   312       
   12.  Bradauskaitė Aušra            98   KPM "Vilija"             44.41   307       
   13.  Federavičiūtė Gabija          98   KPM "Dainava"            45.33   289       
   14.  Vejone Alise                  98   Riga "Ridzene"           46.20   273       
   15.  Kernazickaitė Jurgita         98   Kauno Centro sporto      46.63   265       
   16.  Arslanova Ksenija             98   "Ridzene"-DSN            46.68   265       
   17.  Simonavičiūtė Gabija          98   Panevezio "Žemyna"       47.53   251       
   18.  Kalasevičiūtė Greta           98   Šiaulių "Delfinas"       48.60   235       
   19.  Tamaka Olesja                 98   "Ridzene"-DSN            48.68   233       
   20.  Klevenskaite Ekaterina        98   Kaliningradas            48.97   229       
   21.  Pliuščikaitė Ema              98   Šiaulių "Delfinas"       52.82   183       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 4                        Girls, 50m Breaststroke                        II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karpina Anna                  99   Kaliningradas            41.33   381       
    2.  Askinyte Sara                 99   Ignalinos PK             43.90   318       
    3.  Zezylina Anastasiya           99   Kaliningradas            46.08   275       
    4.  Kaktynš Simona                99   Panevezio "Žemyna"       46.86   262       
    5.  Girčytė Aušrinė               00   KPM "Vilija"             48.37   238       
    6.  Sakavičiūtė Greta             99   KPM "Dainava"            48.52   236       
    7.  Ulmane Elma                   00   "Ridzene"-DSN            48.56   235       
    8.  Dobrovolskaitė Gustė          00   KPM "Dainava"            49.53   222       
    9.  Jaruševičiūtė Diana           99   KPM "Dainava"            49.90   217       
   10.  Savila Gerli                  00   SK SharK                 50.00   215       
   11.  Arkadieva Darya               99   Kaliningradas            50.51   209       
   12.  Barkauskaitė Agnė             99   KPM "Šilainiai"          51.60   196       
   13.  Karvelytė Gabija              99   Panevezio "Žemyna"       52.06   191       
   14.  Norvidaitė Austėja            00   KPM "Šilainiai"          53.84   172       
        Jonina Veronika               99   "Ridzene"-DSN            53.84   172       
   16.  Damberga Linda                99   Riga "Ridzene"           54.55   166       
   17.  Koppel Emma Anni              00   SK SharK                 54.85   163       
   18.  Balčiūtė Ema                  99   Kauno Centro sporto      56.55   149       
   DSQ  Girčytė Vakarė                00   KPM "Vilija"             46.65             
        už startą
   DSQ  Baltramaitytė Ugnė            00   KPM "Dainava"            57.50             
        už posūkį
   DSQ  Helmelaid Erika               00   SK SharK               1:10.63             
        už posūkį



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 5                         Boys, 100m Backstroke                         I a. gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macėnas Eimantas              95   Ignalinos PK           1:04.24   470       
    2.  Mikulevičius Arnoldas         95   KPM "Dainava"          1:04.87   457       
    3.  Gritsik Alexander             96   Kaliningradas          1:10.16   361       
    4.  Sketeris Laurynas             96   KPM "Šilainiai"        1:11.50   341       
    5.  Mardosas Rokas                96   Panevezio "Žemyna"     1:13.44   315       
    6.  Leonavičius Lukas             96   Šiaulių "Delfinas"     1:13.79   310       
    7.  Lukoševičius Šarūnas          97   KPM "Vilija"           1:14.39   303       
    8.  Trusovas Nikodemas            97   Panevezio "Žemyna"     1:15.57   289       
    9.  Badak Vitaliy                 97   Gardinas               1:15.84   286       
   10.  Padriezas Justas              95   KPM "Dainava"          1:16.00   284       
   11.  Leonovas Elvinas              97   KPM "Šilainiai"        1:17.47   268       
   12.  Stankevich Andrey             97   Gardinas "BELKARD"     1:18.06   262       
   13.  Latnak Nikita                 97   Kaliningradas          1:18.28   260       
   14.  Jazdauskas Vaidas             96   Šiaulių "Delfinas"     1:18.92   254       
   15.  Repucho Michal                96   Sokolka                1:19.09   252       
   16.  Andrijauskas Pijus            96   KPM "Šilainiai"        1:19.64   247       
   17.  Giedravičius Lukas            97   Panevezio "Žemyna"     1:19.76   246       
   18.  Čepaitis Gražvydas            97   Kaunas                 1:19.94   244       
   19.  Pūras Adomas                  96   KPM "Dainava"          1:22.53   222       
   20.  Larins Arturs                 96   "Ridzene"-DSN          1:24.42   207       
   21.  Bertulis Donatas              97   KPM "Šilainiai"        1:30.65   167       
   DSQ  Auškalnis Liudas              96   KPM "Vilija"           1:17.95             
        už posūkį
   DSQ  Raidelis Paulius              95   Panevezio "Žemyna"     1:25.92             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 5                         Boys, 100m Backstroke                         II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lukmanis Valters              98   Riga "Ridzene"         1:18.82   255       
    2.  Vanagas Kipras                98   Panevezio "Žemyna"     1:19.11   252       
    3.  Labanauskas Audrius           98   KPM "Šilainiai"        1:21.04   234       
    4.  Stankevičius Patrikas         99   KPM "Dainava"          1:21.72   228       
    5.  Martinkėnas Paulius           99   KPM "Šilainiai"        1:22.14   225       
    6.  Kurtinaitis Matas             98   Panevezio "Žemyna"     1:26.44   193       
    7.  Šlevas Dovydas                99   KPM "Šilainiai"        1:27.54   186       
    8.  Žiaukas Pijus                 98   Kauno Centro sporto    1:27.59   185       
    9.  Paliliūnas Aurimas            99   Kauno Centro sporto    1:28.06   183       
        Trepočka Simonas              98   KPM "Dainava"          1:28.06   183       
   11.  Steponaitis Simonas           98   KPM "Dainava"          1:28.98   177       
   12.  Rjabokons Ilja                98   Riga "Ridzene"         1:29.70   173       
   13.  Palionis Giedrius             98   Ignalinos PK           1:29.93   171       
   14.  Viksna Viesturs               99   Riga "Ridzene"         1:30.74   167       
   15.  Sluka Martins                 99   "Ridzene"-DSN          1:31.98   160       
   16.  Žurauskas Samuelis            98   KPM "Šilainiai"        1:32.85   156       
   17.  Chekrizhov Aleksey            98   Gardinas "BELKARD"     1:33.98   150       
   18.  Poliščuk Valentinas           99   KPM "Dainava"          1:39.39   127       
   19.  Radzevičius Arnas             98   KPM "Dainava"          1:41.47   119       
   20.  Bushs Rinalds                 99   Riga "Ridzene"         1:46.52   103       
   DSQ  Savičius Benas                99   KPM "Dainava"          1:22.55             
        už posūkį



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 6                         Girls, 100m Backstroke                         I a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mažutaitytė Ugnė              97   KPM "Dainava"          1:08.66   571       
    2.  Karmazinaitė Martyna          97   KPM "Šilainiai"        1:12.16   492       
    3.  Akimowicz Zuzanna             96   Sokolka                1:13.35   469       
    4.  Mishustina Valeriya           97   Gardinas               1:17.91   391       
    5.  Astrauskaitė Aneta            98   Šiaulių "Delfinas"     1:18.39   384       
    6.  Druc Anna                     96   Sokolka                1:18.54   382       
    7.  Skeraht Gabrielė              96   Kauno Centro sporto    1:19.34   370       
    8.  Zakharova Olga                96   Kaliningradas          1:20.38   356       
    9.  Šimkutė Vaiva                 96   Kauno Centro sporto    1:20.91   349       
   10.  Krivonos Arina                97   Gardinas "BELKARD"     1:22.80   326       
   11.  Valiūtė Viktorija             98   Šiaulių "Delfinas"     1:22.99   323       
   12.  Chpetnaya Darya               97   Gardinas               1:23.83   314       
   13.  Šulgaitė Viktorija            98   Kauno Centro sporto    1:24.81   303       
   14.  Mogenytė Rūta                 98   KPM "Šilainiai"        1:27.27   278       
   15.  Škėmaitė Deimantė             98   KPM "Vilija"           1:28.76   264       
   16.  Petrauskaitė Vaiva            98   Kauno Centro sporto    1:31.62   240       
   17.  Mozheyko Andzhelina           98   Gardinas               1:34.88   216       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 6                         Girls, 100m Backstroke                        II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Butkevica Laine               99   Riga "Ridzene"         1:32.48   234       
    2.  Štaraitė Ieva                 99   KPM "Šilainiai"        1:34.09   222       
    3.  Kanapienytė Beatričė          99   KPM "Dainava"          1:34.71   218       
    4.  Ivanauskaitė Deimantė         99   Kauno Centro sporto    1:38.72   192       
    5.  Kulbačiauskaitė Meda          00   KPM "Vilija"           1:40.34   183       
    6.  Zumbrickaitė Rūta             99   Panevezio "Žemyna"     2:00.58   105       
   DSQ  Merkytė Meda                  99   Panevezio "Žemyna"     1:35.34             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 6                         Girls, 100m Backstroke                      unattached
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  Dulova Deimantė               98   Šiaulių "Delfinas"     1:38.12   196       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 7                             Boys, 50m Fly                             I a. gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mikulevičius Arnoldas         95   KPM "Dainava"            28.06   516       
    2.  Baranovskis Marius            95   Ignalinos PK             28.70   482       
    3.  Karpovich Maksim              95   Gardinas "BELKARD"       29.06   464       
    4.  Macėnas Eimantas              95   Ignalinos PK             29.91   426       
    5.  Paškevičius Arnas             96   Šiaulių "Delfinas"       30.24   412       
    6.  Šukys Martinas                95   KPM "Dainava"            30.26   411       
    7.  Zabolevicius Mantas           96   Ignalinos PK             30.90   386       
    8.  Olechno Piotr                 96   Sokolka                  31.46   366       
    9.  Pčalinas Andrius              96   KPM "Šilainiai"          32.10   344       
   10.  Jonikis Lukas                 96   KPM "Vilija"             32.11   344       
   11.  Kudrashovs Vladislavs         95   Riga "Ridzene"           32.16   342       
   12.  Žurauskas Jokubas             96   KPM "Šilainiai"          33.07   315       
   13.  Daškevičius Elvinas           95   KPM "Šilainiai"          33.87   293       
   14.  Rakauskis Armandas            96   Šiaulių "Delfinas"       34.73   272       
   15.  Motiekaitis Lukas             95   Panevezio "Žemyna"       34.93   267       
   16.  Sketeris Laurynas             96   KPM "Šilainiai"          35.04   265       
   17.  Burba Robertas                96   KPM "Šilainiai"          35.12   263       
   18.  Krivickas Vytautas            96   Panevezio "Žemyna"       35.42   256       
   19.  Jurevičius Kristijonas        96   Šiaulių "Delfinas"       35.76   249       
   20.  Vishnakovs Nikita             96   Riga "Ridzene"           36.04   243       
   21.  Braziulis Tomas               96   Ignalinos PK             36.47   235       
   22.  Michelevičius Dovaldas        95   KPM "Vilija"             36.59   233       
   23.  Stalgevichs Edvards           97   Riga "Ridzene"           37.06   224       
   24.  Kropas Justinas               95   Panevezio "Žemyna"       37.24   221       
   25.  Žilinskas Rimvydas            97   KPM "Dainava"            38.42   201       
   26.  Laguckas Mantas               97   Ignalinos PK             38.60   198       
   27.  Kazakevičius Marius           97   KPM "Dainava"            44.54   129       
   28.  Kaniusas Justinas             97   Ignalinos PK             46.35   114       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 7                             Boys, 50m Fly                             II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maciulis Tomas                98   Ignalinos PK             33.26   310       
    2.  Saakjan Vaidas                98   Kauno Centro sporto      35.34   258       
    3.  Sakalauskas Ignas             99   Panevezio "Žemyna"       36.32   238       
    4.  Minkevičius Matas             98   KPM "Šilainiai"          36.98   225       
    5.  Sarosiek Piotr                98   Sokolka                  37.24   221       
    6.  Kozhanovskiy Kiril            98   Gardinas "BELKARD"       38.50   200       
    7.  Ilyskin Vladislav             98   Kaliningradas            39.10   191       
    8.  Avdey Dima                    99   Gardinas "BELKARD"       39.88   180       
    9.  Mickevičius Ričardas          99   Kauno Centro sporto      41.85   155       
   10.  Salokas Arnas                 98   Kauno Centro sporto      42.37   150       
   11.  Lykho Pavel                   98   Kaliningradas            42.76   146       
   12.  Bartninikas Martynas          99   KPM "Vilija"             42.80   145       
   13.  Toome Timo                    99   SK SharK                 44.62   128       
   14.  Valis Titas                   99   KPM "Dainava"            45.08   124       
   15.  Rafanavičius Algimantas       99   KPM "Šilainiai"          45.16   124       
   16.  Tumenas Ovidijus              98   Ignalinos PK             45.96   117       
   17.  Brazauskas Šarūnas            99   Kauno Centro sporto      48.66    99       
   18.  Bielevičius Tomas             99   KPM "Vilija"             50.97    86       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 8                             Girls, 50m Fly                             I a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mishustina Viktoria           97   Gardinas                 32.29   484       
    2.  Kareckaitė Ernesta            98   KPM "Vilija"             33.27   443       
    3.  Akimowicz Zuzanna             96   Sokolka                  33.51   433       
    4.  Taran Alina                   98   Šiaulių "Delfinas"       33.96   416       
    5.  Lamanauskaitė Viktorija       96   Ignalinos PK             34.73   389       
    6.  Volbergaitė Akvilė            98   KPM "Šilainiai"          35.40   368       
    7.  Ruutsaar Aleksandra           98   SK SharK                 37.41   312       
    8.  Vaskevich Maria               98   Gardinas "BELKARD"       37.57   308       
    9.  Mogenytė Rūta                 98   KPM "Šilainiai"          37.99   297       
   10.  Olenska Kinga                 97   Sokolka                  38.72   281       
   11.  Lekstutytė Ugnė               98   KPM "Vilija"             38.84   278       
   12.  Rastorgujevaitė Skaistė       98   KPM "Dainava"            40.94   238       
   13.  Ozola Patricija               98   "Ridzene"-DSN            41.05   236       
   14.  Narkevičiūtė Akvilė           98   Kauno Centro sporto      43.28   201       
   15.  Polonik Anna                  98   Kaliningradas            47.10   156       
   16.  Lankelytė Gabija              97   KPM "Šilainiai"          48.69   141       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 8                             Girls, 50m Fly                            II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serapaitė Bena                99   KPM "Vilija"             35.44   366       
    2.  Krikun Karina                 99   Kaliningradas            37.43   311       
    3.  Ceponytė Audinga              99   Ignalinos PK             45.82   170       
    4.  Dereskeviciute Anna           00   Kaliningradas            46.79   159       
    5.  Jaruševičiūtė Diana           99   KPM "Dainava"            47.73   150       
    6.  Kulbačiauskaitė Meda          00   KPM "Vilija"             49.42   135       
    7.  Aukštuolytė Saulė             00   KPM "Šilainiai"          50.07   130       
    8.  Ivanauskaitė Deimantė         99   Kauno Centro sporto      50.44   127       
    9.  Rakauskaitė Melanie           00   KPM "Dainava"            50.72   125       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 8                             Girls, 50m Fly                          unattached
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  Dulova Deimantė               98   Šiaulių "Delfinas"       42.36   215       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 9                           Boys, 100m Medley                           I a. gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Puzinovas Justas              95   KPM "Dainava"          1:05.96   491       
    2.  Safronovs Vladimirs           96   Riga "Ridzene"         1:06.30   483       
    3.  Storhs Arturs                 95   "Ridzene"-DSN          1:06.43   480       
    4.  Tušas Martynas                95   KPM "Vilija"           1:07.99   448       
    5.  Šukys Martinas                95   KPM "Dainava"          1:09.11   427       
    6.  Mager Alexsey                 95   Gardinas "BELKARD"     1:09.45   420       
    7.  Grigorjevs Arturs             95   "Ridzene"-DSN          1:11.04   393       
    8.  Prokopovich Fiodor            95   Gardinas "BELKARD"     1:11.06   393       
    9.  Leja Raimonds                 96   "Ridzene"-DSN          1:11.87   379       
   10.  Mazurkevich Artiom            96   Gardinas "BELKARD"     1:12.38   371       
   11.  Mardosas Rokas                96   Panevezio "Žemyna"     1:13.53   354       
   12.  Gritsik Alexander             96   Kaliningradas          1:15.40   329       
   13.  Leonavičius Lukas             96   Šiaulių "Delfinas"     1:15.45   328       
   14.  Černauskas Edgaras            95   Panevezio "Žemyna"     1:15.73   324       
   15.  Vaivada Dovydas               97   KPM "Vilija"           1:16.26   318       
   16.  Arkadijevas Ruslanas          97   KPM "Vilija"           1:16.65   313       
   17.  Askinis Joelis                96   Ignalinos PK           1:17.06   308       
   18.  Pavkin Grigorij               95   Ignalinos PK           1:17.44   303       
   19.  Povilionis Paulius            96   Šiaulių "Delfinas"     1:18.39   292       
   20.  Maraulis Justinas             95   KPM "Dainava"          1:19.00   286       
   21.  Cepulis Lukas                 97   Ignalinos PK           1:19.06   285       
   22.  Inkėnas Kasparas              95   KPM "Vilija"           1:19.37   282       
   23.  Tvaskus Airidas               97   KPM "Vilija"           1:20.96   265       
   24.  Liutkevičius Martynas         95   KPM "Šilainiai"        1:21.10   264       
   25.  Larins Arturs                 96   "Ridzene"-DSN          1:22.48   251       
   26.  Naumov Ilyja                  97   Kaliningradas          1:22.56   250       
   27.  Latnak Nikita                 97   Kaliningradas          1:22.96   247       
   28.  Lisovskis Arturs              97   "Ridzene"-DSN          1:23.52   242       
   29.  Anisko Damian                 97   Sokolka                1:23.90   238       
   30.  Pūras Adomas                  96   KPM "Dainava"          1:25.53   225       
   31.  Khilinskiy Ruslan             97   Kaliningradas          1:26.48   218       
   32.  Krencius Linas                96   KPM "Vilija"           1:26.82   215       
   33.  Veverskis Rokas               97   KPM "Vilija"           1:26.86   215       
   34.  Liūdžius Mindaugas            97   KPM "Vilija"           1:27.63   209       
   35.  Lipinskas Šarūnas             97   KPM "Šilainiai"        1:29.04   200       
   36.  Kazakevičius Marius           97   KPM "Dainava"          1:35.08   164       
   DSQ  Padriezas Justas              95   KPM "Dainava"          1:16.84             
        už startą
   DSQ  Liutkevičius Povilas          97   KPM "Šilainiai"        1:33.92             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 9                           Boys, 100m Medley                           II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lauruška Martynas             98   Panevezio "Žemyna"     1:14.73   338       
    2.  Zakharov Alexander            99   Kaliningradas          1:21.16   263       
    3.  Baksheev Nikita               98   Kaliningradas          1:21.76   258       
    4.  Ryvkov Slava                  99   Gardinas               1:22.10   255       
    5.  Bajarūnas Nojus               98   KPM "Vilija"           1:22.89   247       
    6.  Minkevičius Matas             98   KPM "Šilainiai"        1:22.94   247       
    7.  Veretennikovs Romans          98   "Ridzene"-DSN          1:24.51   233       
    8.  Paulauskas Ignas              98   KPM "Šilainiai"        1:25.76   223       
    9.  Martinkėnas Paulius           99   KPM "Šilainiai"        1:26.37   219       
   10.  Dvurecenskis Mstislavs        98   "Ridzene"-DSN          1:26.41   218       
   11.  Stankevičius Patrikas         99   KPM "Dainava"          1:27.06   213       
   12.  Aksomaitis Juozas             98   KPM "Dainava"          1:28.22   205       
   13.  Savičius Benas                99   KPM "Dainava"          1:28.94   200       
   14.  Dula Kasparas                 98   Panevezio "Žemyna"     1:29.08   199       
   15.  Lykho Pavel                   98   Kaliningradas          1:29.41   197       
   16.  Paliliūnas Aurimas            99   Kauno Centro sporto    1:30.42   191       
   17.  Juozelskis Rokas              99   KPM "Dainava"          1:30.85   188       
   18.  Deev Sergey                   98   Kaliningradas          1:31.54   184       
   19.  Vellemaa Simon                99   SK SharK               1:31.85   182       
   20.  Šidlauskas Paulius            99   Panevezio "Žemyna"     1:32.10   180       
   21.  Licitis Arturs                99   "Ridzene"-DSN          1:34.54   167       
   22.  Marchenkov Konstantin         99   Kaliningradas          1:35.38   162       
   23.  Klejbuk Pawel                 98   Sokolka                1:35.55   161       
   24.  Bankauskas Andrius            98   KPM "Dainava"          1:36.03   159       
   25.  Vegys Edgaras                 99   KPM "Dainava"          1:36.92   155       
   26.  Puganov Nikita                99   Kaliningradas          1:37.12   154       
   27.  Kelmelis Armandas             98   KPM "Dainava"          1:37.63   151       
   28.  Bubnelis Domantas             99   KPM "Vilija"           1:38.04   149       
   DSQ  Ilyskin Vladislav             98   Kaliningradas          1:26.68             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 9                           Boys, 100m Medley                         unattached
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  Karpovich Maksim              95   Gardinas "BELKARD"     1:08.35   441       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 10                          Girls, 100m Medley                           I a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mažutaitytė Ugnė              97   KPM "Dainava"          1:13.63   524       
    2.  Taran Alina                   98   Šiaulių "Delfinas"     1:14.68   502       
    3.  Rybinska Olga                 96   Sokolka                1:15.69   482       
    4.  Zakharova Olga                96   Kaliningradas          1:18.28   436       
    5.  Keizer Viktorija              97   Gardinas "BELKARD"     1:18.58   431       
    6.  Štaraitė Vaiva                98   KPM "Šilainiai"        1:19.13   422       
    7.  Želvytė Ieva                  96   Kauno Centro sporto    1:19.36   418       
    8.  Druc Anna                     96   Sokolka                1:21.38   388       
    9.  Suurevalja Brigitta           97   SK SharK               1:22.58   371       
   10.  Petrachkova Marina            96   Riga "Ridzene"         1:23.62   358       
   11.  Chancewicz Zuzanna            96   Sokolka                1:25.97   329       
   12.  Olenska Kinga                 97   Sokolka                1:27.18   316       
   13.  Olchowik Weronika             97   Sokolka                1:27.76   309       
   14.  Lekstutytė Ugnė               98   KPM "Vilija"           1:28.51   301       
   15.  Sipavičiūtė Beata             97   Panevezio "Žemyna"     1:30.24   284       
   16.  Veretennikova Viktorija       98   "Ridzene"-DSN          1:30.34   284       
   17.  Badeejeva Viktoria            96   Kaliningradas          1:31.18   276       
   18.  Amielanczyk Daria             96   Sokolka                1:31.41   274       
   19.  Arslanova Ksenija             98   "Ridzene"-DSN          1:33.53   256       
   20.  Kalmus Kadri                  97   SK SharK               1:37.57   225       
   21.  Tamaka Olesja                 98   "Ridzene"-DSN          1:38.54   218       
   22.  Federavičiūtė Gabija          98   KPM "Dainava"          1:38.60   218       
   23.  Polonik Anna                  98   Kaliningradas          1:41.41   200       
   24.  Brazinskaitė Justina          98   KPM "Vilija"           1:43.66   188       
   25.  Butvydaitė Beatričė           98   KPM "Vilija"           1:45.76   177       
   DSQ  Lugovskaya Aleksandra         97   Gardinas "BELKARD"     1:24.69             
        už posūkį
   DSQ  Skarelytė Simona              97   KPM "Vilija"           1:25.51             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 10                          Girls, 100m Medley                          II a.gr.
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Krikun Karina                 99   Kaliningradas          1:24.63   345       
    2.  Serapaitė Bena                99   KPM "Vilija"           1:24.80   343       
    3.  Karpina Anna                  99   Kaliningradas          1:34.08   251       
    4.  Zezylina Anastasiya           99   Kaliningradas          1:34.13   251       
    5.  Koppel Lorena Marchelina      99   SK SharK               1:34.24   250       
    6.  Sklyarova Elizaveta           99   Kaliningradas          1:35.60   239       
    7.  Arkadieva Darya               99   Kaliningradas          1:37.57   225       
    8.  Kaktynš Simona                99   Panevezio "Žemyna"     1:38.06   222       
    9.  Girčytė Aušrinė               00   KPM "Vilija"           1:43.83   187       
   10.  Savila Gerli                  00   SK SharK               1:45.99   176       
   11.  Nigul Mathilde Manuela        00   SK SharK               1:46.49   173       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 11                       Mixed, 8 x 50m Freestyle                           Open
2010.03.26                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gardinas "BELKARD"                 Gardinas "BELKARD"     3:56.34   385       
        Chernikovkaya Maria, 97                Vaskevich Maria, 98
        Mazurkevich Artiom, 96                 Prokopovich Fiodor, 95
        Lugovskaya Aleksandra, 97              Keizer Viktorija, 97
        Mager Alexsey, 95                      Karpovich Maksim, 95
          3:56.34

    2.  Ignalinos PK 5                     Ignalinos PK           3:59.82   368       
        Mikoliunaite Dovile, 96                Baranovskis Marius, 95
        Lamanauskaitė Viktorija, 96            Macėnas Eimantas, 95
        Tamasauskaite Aurelija, 96             Zabolevicius Mantas, 96
        Askinyte Sara, 99                      Cepulis Lukas, 97
          3:59.82

    3.  KPM "Šilainiai" 9                  KPM "Šilainiai"        4:03.17   353       
        Karmazinaitė Martyna, 97               Povilaitis Aurimas, 97
        Sketeris Laurynas, 96                  Štaraitė Vaiva, 98
        Mogenytė Rūta, 98                      Daškevičius Elvinas, 95
        Volbergaitė Akvilė, 98                 Pčalinas Andrius, 96
          4:03.17

    4.  KPM "Vilija" 10                    KPM "Vilija"           4:07.35   335       
        Tušas Martynas, 95                     Auškalnis Liudas, 96
        Serapaitė Bena, 99                     Skarelytė Simona, 97
        Jonikis Lukas, 96                      Kareckaitė Ernesta, 98
        Girčytė Vakarė, 00                     Vaivada Dovydas, 97
          4:07.35

    5.  Šiaulių "Delfinas" 2               Šiaulių "Delfinas"     4:08.40   331       
        Povilionis Paulius, 96                 Dzidolikas Vincentas, 96
        Kalasevičiūtė Greta, 98                Valiūtė Viktorija, 98
        Leonavičius Lukas, 96                  Taran Alina, 98
        Astrauskaitė Aneta, 98                 Paškevičius Arnas, 96
          4:08.40

    6.  Gardinas 6                         Gardinas               4:09.31   328       
        Mishustina Valeriya, 97                Kasenchuk Karina, 97
        Badak Vitaliy, 97                      Malevich Artur, 97
        Chpetnaya Darya, 97                    Marsuleva Olia, 96
        Regin Kiril, 96                        Maksel Dmitry, 97
          4:09.31

    7.  Sokolka 1                          Sokolka                4:11.38   320       
        Chancewicz Zuzanna, 96                 Repucho Michal, 96
        Akimowicz Zuzanna, 96                  Olechno Piotr, 96
        Olenska Kinga, 97                      Pietrych Pawel, 97
        Rybinska Olga, 96                      Anisko Damian, 97
          4:11.38

    8.  Kaliningradas 7                    Kaliningradas          4:13.51   312       
        Zakharova Olga, 96                     Karpina Anna, 99
        Naumov Ilyja, 97                       Gritsik Alexander, 96
        Guz Alexandra, 97                      Krikun Karina, 99
        Zakharov Alexander, 99                 Veselov German, 97
          4:13.51

    9.  Kauno Centro sporto mokykla        Kauno Centro sporto    4:13.68   311       
        Želvytė Ieva, 96                       Saakjan Vaidas, 98
        Glušakovas Artūras, 97                 Šimkutė Vaiva, 96
        Žiaukas Pijus, 98                      Stankevičius Matas, 98
        Šulgaitė Viktorija, 98                 Skeraht Gabrielė, 96
          4:13.68

   10.  "Ridzene"-DSN 3                    "Ridzene"-DSN          4:22.58   280       
        Storhs Arturs, 95                      Ozola Patricija, 98
        Grigorjevs Arturs, 95                  Veretennikova Viktorija, 98
        Leja Raimonds, 96                      Arslanova Ksenija, 98
        Lisovskis Arturs, 97                   Tamaka Olesja, 98
          4:22.58

   11.  Panevezio "Zemyna" 4               Panevezio "Žemyna"     4:27.53   265       
        Trusovas Nikodemas, 97                 Bartnykas Karolis, 95
        Sipavičiūtė Beata, 97                  Veršilaitė Miglė, 99
        Mardosas Rokas, 96                     Simonavičiūtė Gabija, 98
        Merkytė Meda, 99                       Lauruška Martynas, 98
          4:27.53

   12.  KPM "Šilainiai"                    KPM "Šilainiai"        4:36.51   240       
        Rafanavičius Algimantas, 99            Aukštuolytė Saulė, 00
        Mackonytė Miglė, 97                    Martinkėnas Paulius, 99
        Minkevičius Matas, 98                  Jancevičiūtė Austė, 98
        Lankelytė Gabija, 97                   Liutkevičius Martynas, 95
          4:36.51

   13.  KPM "Vilija" 11                    KPM "Vilija"           4:38.85   234       
        Lukoševičius Šarūnas, 97               Michelevičius Dovaldas, 95
        Lekstutytė Ugnė, 98                    Brazinskaitė Justina, 98
        Krencius Linas, 96                     Škėmaitė Deimantė, 98
        Girčytė Aušrinė, 00                    Tvaskus Airidas, 97
          4:38.85




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 12                         Boys, 50m Freestyle                          I a. gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Puzinovas Justas              95   KPM "Dainava"            25.81   528       
    2.  Karpovich Maksim              95   Gardinas "BELKARD"       26.00   516       
    3.  Žakaitis Rokas                95   Šiaulių "Delfinas"       26.48   489       
    4.  Storhs Arturs                 95   "Ridzene"-DSN            26.58   483       
    5.  Safronovs Vladimirs           96   Riga "Ridzene"           26.67   478       
    6.  Baranovskis Marius            95   Ignalinos PK             26.76   474       
    7.  Grigorjevs Arturs             95   "Ridzene"-DSN            27.17   453       
    8.  Teresas Rokas                 96   KPM "Vilija"             27.26   448       
    9.  Tušas Martynas                95   KPM "Vilija"             27.60   432       
   10.  Valiulis Justinas             95   Šiaulių "Delfinas"       27.82   422       
        Kudrashovs Vladislavs         95   Riga "Ridzene"           27.82   422       
   12.  Mazurkevich Artiom            96   Gardinas "BELKARD"       27.88   419       
   13.  Macėnas Eimantas              95   Ignalinos PK             28.00   413       
   14.  Šukys Martinas                95   KPM "Dainava"            28.11   409       
   15.  Duplakins Viktors             95   "LPC" Daugpilis          28.16   406       
   16.  Zabolevicius Mantas           96   Ignalinos PK             28.18   406       
   17.  Bepirštis Domantas            95   KPM "Dainava"            28.35   398       
   18.  Tumasonis Rytis               95   KPM "Dainava"            28.41   396       
   19.  Jonikis Lukas                 96   KPM "Vilija"             28.50   392       
   20.  Raila Edvinas                 95   Šiaulių "Delfinas"       28.79   380       
   21.  Jasinskas Kasparas            96   KPM "Vilija"             28.87   377       
   22.  Vaivada Dovydas               97   KPM "Vilija"             28.90   376       
   23.  Daškevičius Elvinas           95   KPM "Šilainiai"          28.95   374       
   24.  Auškalnis Liudas              96   KPM "Vilija"             29.28   362       
   25.  Naumov Ilyja                  97   Kaliningradas            29.46   355       
   26.  Pčalinas Andrius              96   KPM "Šilainiai"          29.50   354       
   27.  Povilaitis Aurimas            97   KPM "Šilainiai"          29.54   352       
   28.  Andruzskis Georgijs           95   Riga "Ridzene"           29.64   349       
   29.  Pavkin Grigorij               95   Ignalinos PK             29.66   348       
   30.  Olechno Piotr                 96   Sokolka                  30.00   336       
   31.  Karpuk Pavel                  96   Gardinas "BELKARD"       30.03   335       
   32.  Braziulis Tomas               96   Ignalinos PK             30.18   330       
   33.  Padriezas Justas              95   KPM "Dainava"            30.21   329       
   34.  Cepulis Lukas                 97   Ignalinos PK             30.24   328       
   35.  Askinis Joelis                96   Ignalinos PK             30.47   321       
   36.  Andrijauskas Pijus            96   KPM "Šilainiai"          30.54   319       
   37.  Prašmantas Simas              97   KPM "Šilainiai"          30.60   317       
   38.  Liutkevičius Martynas         95   KPM "Šilainiai"          30.97   306       
   39.  Šimkus Ovidijus               95   Šiaulių "Delfinas"       30.99   305       
   40.  Veselov German                97   Kaliningradas            31.09   302       
   41.  Sederevičius Arminas          96   KPM "Dainava"            31.22   298       
   42.  Grigauskas Matas              97   KPM "Šilainiai"          31.34   295       
   43.  Stankevich Andrey             97   Gardinas "BELKARD"       31.36   294       
        Norvidas Domas                97   KPM "Šilainiai"          31.36   294       
   45.  Glušakovas Artūras            97   Kauno Centro sporto      31.52   290       
   46.  Timofejevas Vaidas            97   KPM "Vilija"             31.81   282       
   47.  Michelevičius Dovaldas        95   KPM "Vilija"             31.90   280       
   48.  Čepaitis Gražvydas            97   Kaunas                   31.93   279       
   49.  Pietrych Pawel                97   Sokolka                  32.18   272       
   50.  Anisko Damian                 97   Sokolka                  32.35   268       
   51.  Veverskis Rokas               97   KPM "Vilija"             32.48   265       
        Pūras Adomas                  96   KPM "Dainava"            32.48   265       
   53.  Lisovskis Arturs              97   "Ridzene"-DSN            32.60   262       
   54.  Repucho Michal                96   Sokolka                  32.75   258       
   55.  Bertulis Donatas              97   KPM "Šilainiai"          33.06   251       
   56.  Rozhov Kiril                  97   Kaliningradas            33.19   248       
   57.  Khilinskiy Ruslan             97   Kaliningradas            33.25   247       
   58.  Larins Arturs                 96   "Ridzene"-DSN            33.36   244       
   59.  Garzkevich Vladislav          97   Gardinas "BELKARD"       33.85   234       
   60.  Laguckas Mantas               97   Ignalinos PK             34.44   222       
   61.  Liūdžius Mindaugas            97   KPM "Vilija"             34.48   221       
   62.  Sidabras Mantas               95   Šiaulių "Delfinas"       34.85   214       
   63.  Liutkevičius Povilas          97   KPM "Šilainiai"          35.73   199       
   64.  Kaniusas Justinas             97   Ignalinos PK             37.47   173       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 12                         Boys, 50m Freestyle                          II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maciulis Tomas                98   Ignalinos PK             31.12   301       
    2.  Saakjan Vaidas                98   Kauno Centro sporto      31.48   291       
    3.  Trepočka Simonas              98   KPM "Dainava"            31.68   285       
    4.  Lukmanis Valters              98   Riga "Ridzene"           31.98   278       
    5.  Bajarūnas Nojus               98   KPM "Vilija"             32.57   263       
    6.  Zakharov Alexander            99   Kaliningradas            32.62   262       
    7.  Rafanavičius Algimantas       99   KPM "Šilainiai"          32.87   256       
    8.  Paulauskas Ignas              98   KPM "Šilainiai"          32.90   255       
    9.  Mickevičius Ričardas          99   Kauno Centro sporto      33.25   247       
   10.  Žiaukas Pijus                 98   Kauno Centro sporto      33.26   247       
   11.  Šlevas Dovydas                99   KPM "Šilainiai"          33.57   240       
        Narajevs Daniels              99   "LPC" Daugpilis          33.57   240       
   13.  Klejbuk Pawel                 98   Sokolka                  34.04   230       
   14.  Makyrin Maxim                 98   Kaliningradas            34.07   230       
   15.  Grabovskiy Ivan               98   Kaliningradas            34.09   229       
   16.  Dvurecenskis Mstislavs        98   "Ridzene"-DSN            34.46   222       
   17.  Harlaps Maksims               98   "LPC" Daugpilis          34.60   219       
   18.  Gineitis Tadas                98   KPM "Šilainiai"          34.67   218       
   19.  Veretennikovs Romans          98   "Ridzene"-DSN            35.13   209       
   20.  Deev Sergey                   98   Kaliningradas            35.48   203       
   21.  Kajenas Mindaugas             98   Ignalinos PK             35.76   198       
   22.  Brazauskas Šarūnas            99   Kauno Centro sporto      36.06   194       
        Rjabokons Ilja                98   Riga "Ridzene"           36.06   194       
   24.  Palionis Giedrius             98   Ignalinos PK             36.30   190       
   25.  Marchenkov Konstantin         99   Kaliningradas            36.36   189       
   26.  Juozelskis Rokas              99   KPM "Dainava"            36.54   186       
        Kalnups Arturs                99   "Ridzene"-DSN            36.54   186       
   28.  Lipinskas Audrius             99   KPM "Šilainiai"          36.84   182       
   29.  Kelmelis Armandas             98   KPM "Dainava"            37.44   173       
   30.  Titovs Richards               98   Riga "Ridzene"           37.49   172       
   31.  Vellemaa Simon                99   SK SharK                 37.65   170       
   32.  Sluka Martins                 99   "Ridzene"-DSN            37.73   169       
   33.  Kotov Bagdan                  99   Kaliningradas            37.89   167       
   34.  Juškevičius Mantas            98   KPM "Vilija"             38.06   165       
        Viksna Viesturs               99   Riga "Ridzene"           38.06   165       
   36.  Bankauskas Andrius            98   KPM "Dainava"            38.28   162       
   37.  Valis Titas                   99   KPM "Dainava"            38.75   156       
   38.  Toome Timo                    99   SK SharK                 39.22   150       
   39.  Furs Vladimir                 99   Kaliningradas            40.34   138       
   40.  Licitis Arturs                99   "Ridzene"-DSN            40.54   136       
   41.  Bielevičius Tomas             99   KPM "Vilija"             41.83   124       
   DSQ  Ruskonis Viktoras             99   KPM "Vilija"             37.43             
        už startą
   DSQ  Ulevičius Meinardas           98   KPM "Šilainiai"          43.25             
        už posūkį



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 13                         Girls, 50m Freestyle                          I a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Meilutytė Rūta                97   KPM "Šilainiai"          26.68   708       
    2.  Gliožerytė Eva                97   Šiaulių "Delfinas"       27.91   619       
    3.  Chancewicz Zuzanna            96   Sokolka                  29.28   536       
    4.  Kareckaitė Ernesta            98   KPM "Vilija"             29.81   508       
    5.  Mikoliunaite Dovile           96   Ignalinos PK             30.06   495       
    6.  Urbelytė Rimantė              96   Šiaulių "Delfinas"       30.24   486       
    7.  Akimowicz Zuzanna             96   Sokolka                  30.54   472       
    8.  Skeraht Gabrielė              96   Kauno Centro sporto      30.80   460       
    9.  Marsuleva Olia                96   Gardinas                 30.84   458       
   10.  Rybinska Olga                 96   Sokolka                  30.87   457       
   11.  Lamanauskaitė Viktorija       96   Ignalinos PK             31.25   441       
   12.  Šimkutė Vaiva                 96   Kauno Centro sporto      31.28   439       
   13.  Želvytė Ieva                  96   Kauno Centro sporto      31.63   425       
   14.  Jankauskaitė Aistė            97   KPM "Vilija"             31.94   413       
   15.  Keizer Viktorija              97   Gardinas "BELKARD"       32.15   405       
   16.  Uzole Elina                   96   "LPC" Daugpilis          32.18   404       
   17.  Krivonos Arina                97   Gardinas "BELKARD"       32.63   387       
   18.  Vaskevich Maria               98   Gardinas "BELKARD"       32.68   385       
   19.  Tamasauskaite Aurelija        96   Ignalinos PK             33.06   372       
   20.  Ozola Patricija               98   "Ridzene"-DSN            33.41   361       
   21.  Guz Alexandra                 97   Kaliningradas            33.58   355       
   22.  Olenska Kinga                 97   Sokolka                  33.61   354       
   23.  Skarelytė Simona              97   KPM "Vilija"             33.70   351       
   24.  Šulgaitė Viktorija            98   Kauno Centro sporto      33.74   350       
   25.  Ruutsaar Aleksandra           98   SK SharK                 33.76   349       
   26.  Lekstutytė Ugnė               98   KPM "Vilija"             34.64   324       
   27.  Eidukaitė Gintarė             97   Šiaulių "Delfinas"       34.73   321       
   28.  Mackonytė Miglė               97   KPM "Šilainiai"          34.78   320       
   29.  Veretennikova Viktorija       98   "Ridzene"-DSN            35.23   308       
   30.  Jancevičiūtė Austė            98   KPM "Šilainiai"          35.63   297       
   31.  Škėmaitė Deimantė             98   KPM "Vilija"             36.74   271       
   32.  Arslanova Ksenija             98   "Ridzene"-DSN            36.76   271       
   33.  Kernazickaitė Jurgita         98   Kauno Centro sporto      37.08   264       
        Gorachova Eveline             98   Riga "Ridzene"           37.08   264       
   35.  Petrauskaitė Vaiva            98   Kauno Centro sporto      37.30   259       
   36.  Lankelytė Gabija              97   KPM "Šilainiai"          37.67   252       
   37.  Bolmane Laura                 98   Riga "Ridzene"           37.84   248       
   38.  Narkevičiūtė Akvilė           98   Kauno Centro sporto      37.85   248       
   39.  Polonik Anna                  98   Kaliningradas            38.25   240       
   40.  Tamaka Olesja                 98   "Ridzene"-DSN            40.07   209       
   41.  Dirginčiūtė Silvija           98   KPM "Dainava"            40.18   207       
   42.  Nikolajeva Evelina            98   "LPC" Daugpilis          40.95   196       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 13                         Girls, 50m Freestyle                         II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Askinyte Sara                 99   Ignalinos PK             33.30   364       
    2.  Krikun Karina                 99   Kaliningradas            33.32   364       
    3.  Serapaitė Bena                99   KPM "Vilija"             33.88   346       
    4.  Girčytė Vakarė                00   KPM "Vilija"             35.92   290       
    5.  Koppel Lorena Marchelina      99   SK SharK                 35.93   290       
    6.  Arkadieva Darya               99   Kaliningradas            37.36   258       
    7.  Butkevica Laine               99   Riga "Ridzene"           37.78   249       
    8.  Ceponytė Audinga              99   Ignalinos PK             37.83   248       
    9.  Sklyarova Elizaveta           99   Kaliningradas            37.86   248       
   10.  Asi Anett                     99   SK SharK                 38.67   233       
   11.  Saaliste Simona               00   SK SharK                 38.78   231       
   12.  Jaruševičiūtė Diana           99   KPM "Dainava"            38.95   228       
   13.  Petrachkova Kristina          00   Riga "Ridzene"           39.47   219       
   14.  Kanapienytė Beatričė          99   KPM "Dainava"            40.67   200       
   15.  Kulbačiauskaitė Meda          00   KPM "Vilija"             41.47   189       
   16.  Dereskeviciute Anna           00   Kaliningradas            41.48   188       
   17.  Nigul Mathilde Manuela        00   SK SharK                 42.83   171       
   18.  Jonina Veronika               99   "Ridzene"-DSN            43.29   166       
   19.  Damberga Linda                99   Riga "Ridzene"           44.63   151       
   20.  Balčiūtė Ema                  99   Kauno Centro sporto      45.46   143       
   21.  Barkauskaitė Agnė             99   KPM "Šilainiai"          47.11   129       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 14                       Boys, 100m Breaststroke                        I a. gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Adamenya Anton                96   Gardinas "BELKARD"     1:10.79   538       
    2.  Budrys Mantas                 97   KPM "Vilija"           1:11.35   525       
    3.  Mager Alexsey                 95   Gardinas "BELKARD"     1:15.88   436       
    4.  Mazurkevich Artiom            96   Gardinas "BELKARD"     1:17.70   407       
    5.  Leja Raimonds                 96   "Ridzene"-DSN          1:19.71   377       
    6.  Kareniks Artioms              96   "LPC" Daugpilis        1:19.89   374       
    7.  Jasinskas Kasparas            96   KPM "Vilija"           1:20.74   362       
    8.  Askinis Joelis                96   Ignalinos PK           1:21.85   348       
    9.  Maksel Dmitry                 97   Gardinas               1:22.20   343       
   10.  Inkėnas Kasparas              95   KPM "Vilija"           1:22.40   341       
   11.  Maraulis Justinas             95   KPM "Dainava"          1:22.50   340       
   12.  Tvaskus Airidas               97   KPM "Vilija"           1:22.98   334       
        Arkadijevas Ruslanas          97   KPM "Vilija"           1:22.98   334       
   14.  Groch Egor                    96   Gardinas "BELKARD"     1:24.16   320       
   15.  Sidabras Mantas               95   Šiaulių "Delfinas"     1:24.29   318       
   16.  Garalevičius Vitalijus        95   KPM "Vilija"           1:24.32   318       
   17.  Budreckas Airidas             95   KPM "Dainava"          1:24.74   313       
   18.  Dičkus Arnas                  97   KPM "Vilija"           1:26.86   291       
   19.  Aleksandravičius Erikas       97   KPM "Šilainiai"        1:30.15   260       
   20.  Todrik Anton                  97   Gardinas               1:31.64   248       
   21.  Lipinskas Šarūnas             97   KPM "Šilainiai"        1:36.95   209       
   22.  Kazakevičius Marius           97   KPM "Dainava"          1:42.62   176       
   23.  Kaniusas Justinas             97   Ignalinos PK           1:52.63   133       
   DSQ  Petraitis Gytis               97   KPM "Vilija"           1:30.76             
        už startą


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 14                       Boys, 100m Breaststroke                        II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ryvkov Slava                  99   Gardinas               1:26.70   293       
    2.  Stankevičius Matas            98   Kauno Centro sporto    1:28.74   273       
    3.  Bajarūnas Nojus               98   KPM "Vilija"           1:29.39   267       
    4.  Baksheev Nikita               98   Kaliningradas          1:31.33   250       
    5.  Veretennikovs Romans          98   "Ridzene"-DSN          1:34.04   229       
    6.  Ilyskin Vladislav             98   Kaliningradas          1:36.68   211       
    7.  Dvurecenskis Mstislavs        98   "Ridzene"-DSN          1:38.57   199       
    8.  Steponaitis Simonas           98   KPM "Dainava"          1:39.29   195       
    9.  Butvilas Lukas                98   KPM "Šilainiai"        1:39.43   194       
   10.  Sarosiek Piotr                98   Sokolka                1:39.80   192       
   11.  Pranevičius Rokas             99   KPM "Šilainiai"        1:40.11   190       
   12.  Licitis Arturs                99   "Ridzene"-DSN          1:40.38   189       
   13.  Gineitis Tadas                98   KPM "Šilainiai"        1:40.61   187       
   14.  Stankevičius Patrikas         99   KPM "Dainava"          1:40.92   186       
   15.  Aksomaitis Juozas             98   KPM "Dainava"          1:43.06   174       
   16.  Narkus Žygintas               98   KPM "Dainava"          1:43.47   172       
   17.  Petrik Vilius                 98   KPM "Vilija"           1:44.22   168       
   18.  Ruskonis Viktoras             99   KPM "Vilija"           1:44.70   166       
   19.  Vegys Edgaras                 99   KPM "Dainava"          1:44.84   165       
   20.  Puganov Nikita                99   Kaliningradas          1:45.02   165       
   21.  Chekrizhov Aleksey            98   Gardinas "BELKARD"     1:45.82   161       
   22.  Salokas Arnas                 98   Kauno Centro sporto    1:46.50   158       
   23.  Kalnups Arturs                99   "Ridzene"-DSN          1:46.94   156       
   24.  Bubnelis Domantas             99   KPM "Vilija"           1:52.70   133       
   25.  Radzevičius Arnas             98   KPM "Dainava"          1:59.38   112       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 15                       Girls, 100m Breaststroke                        I a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Meilutytė Rūta                97   KPM "Šilainiai"        1:14.85   646       
    2.  Mikoliunaite Dovile           96   Ignalinos PK           1:19.10   548       
    3.  Kasenchuk Karina              97   Gardinas               1:23.75   461       
    4.  Štaraitė Vaiva                98   KPM "Šilainiai"        1:24.07   456       
    5.  Rybinska Olga                 96   Sokolka                1:25.73   430       
    6.  Suurevalja Brigitta           97   SK SharK               1:26.22   423       
    7.  Tamasauskaite Aurelija        96   Ignalinos PK           1:28.04   397       
    8.  Mogenytė Rūta                 98   KPM "Šilainiai"        1:30.91   361       
    9.  Plioplytė Gintė               96   KPM "Dainava"          1:31.51   354       
   10.  Amielanczyk Daria             96   Sokolka                1:33.12   336       
   11.  Skarelytė Simona              97   KPM "Vilija"           1:34.74   319       
   12.  Olchowik Weronika             97   Sokolka                1:34.79   318       
   13.  Šertvytytė Justina            97   Šiaulių "Delfinas"     1:35.66   310       
   14.  Bradauskaitė Aušra            98   KPM "Vilija"           1:36.25   304       
   15.  Federavičiūtė Gabija          98   KPM "Dainava"          1:36.58   301       
   16.  Eidukaitė Laura               97   Šiaulių "Delfinas"     1:36.79   299       
   17.  Kernazickaitė Jurgita         98   Kauno Centro sporto    1:38.36   285       
   18.  Arslanova Ksenija             98   "Ridzene"-DSN          1:39.33   276       
   19.  Badeejeva Viktoria            96   Kaliningradas          1:42.23   254       
   20.  Vejone Alise                  98   Riga "Ridzene"         1:42.76   250       
   21.  Nikolajeva Evelina            98   "LPC" Daugpilis        1:46.75   223       
   22.  Tamaka Olesja                 98   "Ridzene"-DSN          1:47.07   221       
   23.  Klevenskaite Ekaterina        98   Kaliningradas          1:47.47   218       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 15                       Girls, 100m Breaststroke                       II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Askinyte Sara                 99   Ignalinos PK           1:35.95   307       
    2.  Karpina Anna                  99   Kaliningradas          1:37.95   288       
    3.  Zezylina Anastasiya           99   Kaliningradas          1:39.50   275       
    4.  Girčytė Aušrinė               00   KPM "Vilija"           1:45.02   234       
    5.  Sakavičiūtė Greta             99   KPM "Dainava"          1:46.84   222       
    6.  Ulmane Elma                   00   "Ridzene"-DSN          1:49.09   209       
    7.  Dobrovolskaitė Gustė          00   KPM "Dainava"          1:50.92   199       
    8.  Savila Gerli                  00   SK SharK               1:51.68   195       
    9.  Balčiūtė Ema                  99   Kauno Centro sporto    1:57.98   165       
   10.  Jonina Veronika               99   "Ridzene"-DSN          1:58.94   161       
   11.  Koppel Emma Anni              00   SK SharK               2:00.64   154       
   12.  Baltramaitytė Ugnė            00   KPM "Dainava"          2:03.70   143       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 16                         Boys, 50m Backstroke                         I a. gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mikulevičius Arnoldas         95   KPM "Dainava"            29.77   472       
    2.  Žakaitis Rokas                95   Šiaulių "Delfinas"       29.98   462       
    3.  Macėnas Eimantas              95   Ignalinos PK             30.34   446       
    4.  Tušas Martynas                95   KPM "Vilija"             32.53   362       
    5.  Pčalinas Andrius              96   KPM "Šilainiai"          32.60   359       
    6.  Gritsik Alexander             96   Kaliningradas            33.40   334       
    7.  Leja Raimonds                 96   "Ridzene"-DSN            33.67   326       
    8.  Lukoševičius Šarūnas          97   KPM "Vilija"             33.84   321       
    9.  Sketeris Laurynas             96   KPM "Šilainiai"          33.90   320       
   10.  Padriezas Justas              95   KPM "Dainava"            33.99   317       
   11.  Teresas Rokas                 96   KPM "Vilija"             34.23   311       
   12.  Čepaitis Gražvydas            97   Kaunas                   34.81   295       
   13.  Leonovas Elvinas              97   KPM "Šilainiai"          35.30   283       
   14.  Auškalnis Liudas              96   KPM "Vilija"             35.68   274       
   15.  Karpuk Pavel                  96   Gardinas "BELKARD"       36.32   260       
   16.  Stalgevichs Edvards           97   Riga "Ridzene"           36.45   257       
   17.  Repucho Michal                96   Sokolka                  36.53   256       
   18.  Pūras Adomas                  96   KPM "Dainava"            36.95   247       
   19.  Andrijauskas Pijus            96   KPM "Šilainiai"          37.30   240       
   20.  Pietrych Pawel                97   Sokolka                  37.33   239       
   21.  Inkėnas Kasparas              95   KPM "Vilija"             37.88   229       
   22.  Latnak Nikita                 97   Kaliningradas            38.36   221       
   23.  Bertulis Donatas              97   KPM "Šilainiai"          41.13   179       
   DSQ  Garzkevich Vladislav          97   Gardinas "BELKARD"       41.69             
        už finišą


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 16                         Boys, 50m Backstroke                         II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maciulis Tomas                98   Ignalinos PK             34.58   301       
    2.  Lukmanis Valters              98   Riga "Ridzene"           36.08   265       
    3.  Martinkėnas Paulius           99   KPM "Šilainiai"          36.42   258       
    4.  Labanauskas Audrius           98   KPM "Šilainiai"          37.57   235       
    5.  Trepočka Simonas              98   KPM "Dainava"            37.60   234       
    6.  Harlaps Maksims               98   "LPC" Daugpilis          38.44   219       
    7.  Paliliūnas Aurimas            99   Kauno Centro sporto      39.94   195       
    8.  Tumenas Ovidijus              98   Ignalinos PK             40.86   183       
    9.  Klejbuk Pawel                 98   Sokolka                  41.59   173       
   10.  Žurauskas Samuelis            98   KPM "Šilainiai"          41.76   171       
   11.  Viksna Viesturs               99   Riga "Ridzene"           42.17   166       
   12.  Rjabokons Ilja                98   Riga "Ridzene"           42.45   163       
   13.  Lipinskas Audrius             99   KPM "Šilainiai"          42.53   162       
   14.  Binkauskas Tautvydas          98   KPM "Šilainiai"          44.04   146       
   15.  Vellemaa Simon                99   SK SharK                 44.32   143       
   16.  Kelmelis Armandas             98   KPM "Dainava"            45.62   131       
   17.  Bushs Rinalds                 99   Riga "Ridzene"           47.86   114       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 16                         Boys, 50m Backstroke                       unattached
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  Mazurkevich Artiom            96   Gardinas "BELKARD"       35.32   283       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 17                        Girls, 50m Backstroke                          I a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mažutaitytė Ugnė              97   KPM "Dainava"            31.53   604       
    2.  Karmazinaitė Martyna          97   KPM "Šilainiai"          32.76   538       
    3.  Akimowicz Zuzanna             96   Sokolka                  33.70   495       
    4.  Mishustina Valeriya           97   Gardinas                 34.06   479       
    5.  Chancewicz Zuzanna            96   Sokolka                  34.85   447       
    6.  Skeraht Gabrielė              96   Kauno Centro sporto      36.16   400       
    7.  Druc Anna                     96   Sokolka                  36.59   386       
    8.  Šimkutė Vaiva                 96   Kauno Centro sporto      36.74   382       
    9.  Uzole Elina                   96   "LPC" Daugpilis          38.08   343       
   10.  Dobrovolskytė Augustė         97   Šiaulių "Delfinas"       38.38   335       
   11.  Petrauskaitė Vaiva            98   Kauno Centro sporto      40.06   294       
   12.  Šulgaitė Viktorija            98   Kauno Centro sporto      40.19   292       
   13.  Ozola Patricija               98   "Ridzene"-DSN            40.42   287       
   14.  Veretennikova Viktorija       98   "Ridzene"-DSN            41.86   258       
   15.  Škėmaitė Deimantė             98   KPM "Vilija"             42.89   240       
   16.  Bolmane Laura                 98   Riga "Ridzene"           43.24   234       
   17.  Jancevičiūtė Austė            98   KPM "Šilainiai"          43.76   226       
   18.  Vasiliauskaitė Rimantė        98   KPM "Šilainiai"          44.31   218       
   19.  Dirginčiūtė Silvija           98   KPM "Dainava"            46.43   189       
   20.  Federavičiūtė Gabija          98   KPM "Dainava"            46.59   187       
   DSQ  Krivonos Arina                97   Gardinas "BELKARD"       38.22             
        už posūkį


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 17                        Girls, 50m Backstroke                         II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Asi Anett                     99   SK SharK                 40.42   287       
    2.  Štaraitė Ieva                 99   KPM "Šilainiai"          42.45   247       
    3.  Kanapienytė Beatričė          99   KPM "Dainava"            42.60   245       
    4.  Butkevica Laine               99   Riga "Ridzene"           43.49   230       
    5.  Kulbačiauskaitė Meda          00   KPM "Vilija"             44.79   211       
    6.  Nigul Mathilde Manuela        00   SK SharK                 48.41   167       
    7.  Saaliste Simona               00   SK SharK                 48.62   165       
    8.  Damberga Linda                99   Riga "Ridzene"           49.08   160       
    9.  Koppel Emma Anni              00   SK SharK                 54.56   117       
   DSQ  Helmelaid Erika               00   SK SharK                 56.76             
        už posūkį



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 18                            Boys, 100m Fly                            I a. gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Puzinovas Justas              95   KPM "Dainava"          1:03.44   484       
    2.  Mikulevičius Arnoldas         95   KPM "Dainava"          1:03.95   473       
    3.  Šukys Martinas                95   KPM "Dainava"          1:07.63   400       
    4.  Zakas Paulius                 96   KPM "Šilainiai"        1:09.45   369       
    5.  Karpovich Maksim              95   Gardinas "BELKARD"     1:10.64   351       
    6.  Budrys Mantas                 97   KPM "Vilija"           1:11.32   341       
    7.  Jonikis Lukas                 96   KPM "Vilija"           1:14.45   299       
    8.  Olechno Piotr                 96   Sokolka                1:14.71   296       
    9.  Žurauskas Jokubas             96   KPM "Šilainiai"        1:15.72   285       
   10.  Zabolevicius Mantas           96   Ignalinos PK           1:17.34   267       
   11.  Prašmantas Simas              97   KPM "Šilainiai"        1:18.66   254       
   12.  Kapusta Matvey                97   Gardinas "BELKARD"     1:24.88   202       
   13.  Vishnakovs Nikita             96   Riga "Ridzene"         1:33.20   153       
   14.  Kazakevičius Marius           97   KPM "Dainava"          1:50.41    92       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 18                            Boys, 100m Fly                            II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilyskin Vladislav             98   Kaliningradas          1:24.22   207       
    2.  Saakjan Vaidas                98   Kauno Centro sporto    1:26.09   194       
    3.  Sarosiek Piotr                98   Sokolka                1:26.99   188       
    4.  Avdey Dima                    99   Gardinas "BELKARD"     1:27.38   185       
    5.  Kozhanovskiy Kiril            98   Gardinas "BELKARD"     1:28.09   181       
    6.  Minkevičius Matas             98   KPM "Šilainiai"        1:29.06   175       
    7.  Salokas Arnas                 98   Kauno Centro sporto    1:39.72   125       
    8.  Mickevičius Ričardas          99   Kauno Centro sporto    1:40.86   120       
    9.  Toome Timo                    99   SK SharK               1:44.72   108       
   DSQ  Savičius Benas                99   KPM "Dainava"          1:32.61             
        už startą
   DSQ  Brazauskas Šarūnas            99   Kauno Centro sporto    1:51.14             
        už posūkį



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 19                           Girls, 100m Fly                             I a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karmazinaitė Martyna          97   KPM "Šilainiai"        1:17.68   381       
    2.  Zakharova Olga                96   Kaliningradas          1:18.75   366       
    3.  Druc Anna                     96   Sokolka                1:20.60   341       
    4.  Lekstutytė Ugnė               98   KPM "Vilija"           1:31.08   236       
    5.  Olenska Kinga                 97   Sokolka                1:31.28   235       
    6.  Narkevičiūtė Akvilė           98   Kauno Centro sporto    1:44.19   158       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 19                           Girls, 100m Fly                            II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serapaitė Bena                99   KPM "Vilija"           1:24.62   295       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 20                         Boys, 200m Freestyle                         I a. gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Baranovskis Marius            95   Ignalinos PK           2:08.60   501       
    2.  Safronovs Vladimirs           96   Riga "Ridzene"         2:09.22   494       
    3.  Storhs Arturs                 95   "Ridzene"-DSN          2:11.53   469       
    4.  Prokopovich Fiodor            95   Gardinas "BELKARD"     2:11.79   466       
    5.  Valiulis Justinas             95   Šiaulių "Delfinas"     2:12.15   462       
    6.  Regin Kiril                   96   Gardinas               2:21.16   379       
    7.  Duplakins Viktors             95   "LPC" Daugpilis        2:21.75   374       
    8.  Cepulis Lukas                 97   Ignalinos PK           2:21.95   373       
    9.  Burba Robertas                96   KPM "Šilainiai"        2:22.49   369       
   10.  Braziulis Tomas               96   Ignalinos PK           2:24.47   354       
   11.  Vaivada Dovydas               97   KPM "Vilija"           2:27.05   335       
   12.  Badak Vitaliy                 97   Gardinas               2:27.17   334       
   13.  Stankevich Andrey             97   Gardinas "BELKARD"     2:28.16   328       
   14.  Tumasonis Rytis               95   KPM "Dainava"          2:29.61   318       
   15.  Sederevičius Arminas          96   KPM "Dainava"          2:29.98   316       
   16.  Lukoševičius Šarūnas          97   KPM "Vilija"           2:30.44   313       
   17.  Michelevičius Dovaldas        95   KPM "Vilija"           2:32.14   303       
   18.  Arkadijevas Ruslanas          97   KPM "Vilija"           2:32.22   302       
   19.  Malevich Artur                97   Gardinas               2:32.64   300       
   20.  Anisko Damian                 97   Sokolka                2:33.04   297       
   21.  Pavkin Grigorij               95   Ignalinos PK           2:34.26   290       
   22.  Liutkevičius Martynas         95   KPM "Šilainiai"        2:34.72   288       
   23.  Naumov Ilyja                  97   Kaliningradas          2:34.73   288       
   24.  Raila Edvinas                 95   Šiaulių "Delfinas"     2:34.92   287       
   25.  Šimkus Ovidijus               95   Šiaulių "Delfinas"     2:36.53   278       
   26.  Veselov German                97   Kaliningradas          2:36.55   278       
   27.  Veverskis Rokas               97   KPM "Vilija"           2:37.10   275       
   28.  Kupzov Pacha                  97   Gardinas               2:37.84   271       
   29.  Kareniks Artioms              96   "LPC" Daugpilis        2:40.32   259       
   30.  Glušakovas Artūras            97   Kauno Centro sporto    2:41.24   254       
   31.  Lisovskis Arturs              97   "Ridzene"-DSN          2:43.19   245       
   32.  Rozhov Kiril                  97   Kaliningradas          2:44.09   241       
   33.  Timofejevas Vaidas            97   KPM "Vilija"           2:45.66   235       
   34.  Liūdžius Mindaugas            97   KPM "Vilija"           2:56.72   193       
   35.  Laguckas Mantas               97   Ignalinos PK           2:57.08   192       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 20                         Boys, 200m Freestyle                         II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stankevičius Matas            98   Kauno Centro sporto    2:28.10   328       
    2.  Žiaukas Pijus                 98   Kauno Centro sporto    2:42.68   248       
    3.  Stankevičius Patrikas         99   KPM "Dainava"          2:43.45   244       
    4.  Minkevičius Matas             98   KPM "Šilainiai"        2:46.58   231       
    5.  Paliliūnas Aurimas            99   Kauno Centro sporto    2:50.12   217       
    6.  Kajenas Mindaugas             98   Ignalinos PK           2:53.68   204       
    7.  Tumenas Ovidijus              98   Ignalinos PK           2:53.76   203       
    8.  Narajevs Daniels              99   "LPC" Daugpilis        2:55.41   198       
    9.  Steponaitis Simonas           98   KPM "Dainava"          2:56.43   194       
   10.  Palionis Giedrius             98   Ignalinos PK           2:58.42   188       
   11.  Sluka Martins                 99   "Ridzene"-DSN          3:02.67   175       
   12.  Juozelskis Rokas              99   KPM "Dainava"          3:03.24   173       
   13.  Bubnelis Domantas             99   KPM "Vilija"           3:06.99   163       
   14.  Aksomaitis Juozas             98   KPM "Dainava"          3:10.76   154       
   15.  Bankauskas Andrius            98   KPM "Dainava"          3:14.77   144       
   16.  Radzevičius Arnas             98   KPM "Dainava"          3:21.31   131       
   17.  Vegys Edgaras                 99   KPM "Dainava"          3:23.68   126       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 21                        Girls, 200m Freestyle                          I a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gliožerytė Eva                97   Šiaulių "Delfinas"     2:13.85   610       
    2.  Želvytė Ieva                  96   Kauno Centro sporto    2:26.19   468       
    3.  Urbelytė Rimantė              96   Šiaulių "Delfinas"     2:27.83   452       
    4.  Kareckaitė Ernesta            98   KPM "Vilija"           2:27.92   452       
    5.  Vaskevich Maria               98   Gardinas "BELKARD"     2:31.79   418       
    6.  Keizer Viktorija              97   Gardinas "BELKARD"     2:33.35   405       
    7.  Lamanauskaitė Viktorija       96   Ignalinos PK           2:33.66   403       
    8.  Chernikovkaya Maria           97   Gardinas "BELKARD"     2:35.10   392       
    9.  Lugovskaya Aleksandra         97   Gardinas "BELKARD"     2:35.60   388       
   10.  Dobrovolskytė Augustė         97   Šiaulių "Delfinas"     2:40.30   355       
   11.  Chpetnaya Darya               97   Gardinas               2:41.86   345       
   12.  Guz Alexandra                 97   Kaliningradas          2:43.26   336       
   13.  Eidukaitė Gintarė             97   Šiaulių "Delfinas"     2:53.19   281       
   14.  Mozheyko Andzhelina           98   Gardinas               2:59.29   254       
   15.  Šertvytytė Justina            97   Šiaulių "Delfinas"     3:03.76   236       
   16.  Kalmus Kadri                  97   SK SharK               3:06.04   227       
   17.  Eidukaitė Laura               97   Šiaulių "Delfinas"     3:10.74   211       


--------------------------------------------------------------------------------------
Event 21                        Girls, 200m Freestyle                         II a.gr.
2010.03.27                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
 Vieta                                Amžiu                    RezultatasTaškai       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Krikun Karina                 99   Kaliningradas          2:41.30   348       
    2.  Karpina Anna                  99   Kaliningradas          2:59.84   251       
    3.  Ceponytė Audinga              99   Ignalinos PK           3:06.05   227       
    4.  Girčytė Vakarė                00   KPM "Vilija"           3:12.06   206       
    5.  Petrachkova Kristina          00   Riga "Ridzene"         3:18.71   186       
    6.  Koppel Lorena Marchelina      99   SK SharK               3:18.93   186       



SPLASH Meet Manager 2007Registered to kaunas sport school