Metai Vieta LTU plaukikai Prizininkai
 III  1971  22px Flag of the Netherlands.svg Roterdamas, Nyderlandai  SSRS sudėtyje medal 2  A. Juozaitis  
 VIII  1980  22px Flag of Sweden.svg Šiovdė, Švedija  SSRS sudėtyje medal 1  A. Buzelytė  
 IX  1982  22px Flag of Austria.svg Insbrukas, Austrija  SSRS sudėtyje medal 2  E. Klimentjevas  
 XV  1988  22px Flag of the Netherlands.svg Amersfortas, Nyderlandai  SSRS sudėtyje medal 1  R. Mažuolis   
medal 1  R. Mažuolis
medal 1  R. Mažuolis*
medal 1  R. Mažuolis*
medal 1  R. Mažuolis*
 XVI  1989  22px Flag of the United Kingdom.svg Lidsas, Jungtinė Karalystė  SSRS sudėtyje medal 1  R. Mažuolis  
medal 1  R. Mažuolis*
medal 1  R. Mažuolis*
medal 1  R. Mažuolis*
 XXV  1998  22px Flag of Belgium civil.svg Antverpenas, Belgija  R. Gimbutis      Rezultatai
 XXVI  1999  22px Flag of Russia.svg Maskva, Rusija  R. Gimbutis medal 1  R. Gimbutis  Rezultatai
medal 1  R. Gimbutis
 XXVII  2000  22px Flag of France.svg Diunkerkas, Prancūzija        
 XXVIII  2001  mt Valeta, Malta  3 plaukikai      Rezultatai
 XXIX  2002  22px Flag of Austria.svg Lincas, Austrija  6 plaukikai medal 3  P. Viktoravičius  Rezultatai
 XXX  2003  22px Flag of the United Kingdom.svg Glazgas, Juntinė Karalystė  2 plaukikai medal 1  R. Šalčius  Rezultatai
 XXXI  2004  Flag of Portugal.svg Lisabona, Portugalija  3 plaukikai      Rezultatai
 XXXII  2005  22px Flag of Hungary.svg Budapeštas, Vengrija  9 plaukikai      Rezultatai
 XXXIII  2006  22px Flag of Spain.svg Maljorkos Palma, Ispanija  8 plaukikai medal 3  A. Valaitis  Rezultatai
 XXXIV  2007  22px Flag of Belgium civil.svg Antverpenas, Belgija  7 plaukikai medal 3  G. Titenis  Rezultatai
 XXXV  2008  rs Belgradas, Serbija  8 plaukikai      Rezultatai
 XXXVI  2009  cz Praha, Čekija  10 plaukikų      Rezultatai
 XXXVII  2010  22px Flag of Finland.svg Helsinkis, Suomija  8 plaukikai      Rezultatai
 XXXVIII  2011  rs Belgradas, Serbija  6 plaukikai      Rezultatai
 XXXIX  2012  22px Flag of Belgium civil.svg Antverpenas, Belgija  9 plaukikai medal 3  D. Rapšys  Rezultatai
 XL  2013  23px Flag of Poland.svg Poznanė, Lenkija  7 plaukikai medal 1  D. Rapšys  Rezultatai
medal 1  R. Meilutytė
medal 2  D. Rapšys
medal 2  R. Meilutytė
medal 2  U. Mažutaitytė
 XLI  2014  22px Flag of the Netherlands.svg Dordrechtas, Nyderlandai  8 plaukikai      Rezultatai
 XLII   2015**  az Baku, Azerbaidžanas  10 plaukikų medal 1  A. Šidlauskas  Rezultatai
medal 2  A. Šidlauskas
 XLIII  2016
 22px Flag of Hungary.svg Hodmezėvašarhėjus
 8 plaukikai      Rezultatai
 XLIV  2017  Flag of Israel.svg Netanija, Izraelis  8 plaukikai      Rezultatai
 XLV   2018  22px Flag of Finland.svg Helsinkis, Suomija  8 plaukikai medal 1  K. Teterevkova  Rezultatai
medal 3  K. Teterevkova
 XLVI  2019  22px Flag of Russia.svg Kazanė, Rusija  7 plaukikai medal 2  K. Teterevkova  Rezultatai
 XLVII  2020  22px Flag of the United Kingdom.svg Aberdynas, JK  Atšauktas      

 

*Estafetėje su SSRS komandos nariais
**Kaip plaukimo programa Europos žaidynėse

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1