marius kairys

Lietuvos plaukimo federacijoje (LPF) naujuoju strateginių projektų vadovu pradeda dirbti Marius Kairys.

M. Kairys turi ilgametės patirties verslo plėtros, pardavimų, personalo valdymo srityse, nuo 2005 m. ėjo vadovaujamas pareigas įvairiose verslo organizacijose. Jo teisės ir psichoterapijos studijose įgytos žinios, konsultacijos, praktika ir sisteminis požiūris prisidės prie skirtingų ir strategiškai svarbių LPF projektų įgyvendinimo.

Strateginių projektų vadovas rūpinsis plaukimo bendruomenės telkimu ir naujų narių pritraukimu.

Mūsų šalyje plaukimą jau dabar propaguoja daugiau nei 20 tūkst. Lietuvos piliečių, o pagal sportuojančių skaičių plaukimas – trečia sporto šaka Lietuvoje (po krepšinio ir futbolo). Federacijos vizija – turėti 100 tūkst. plaukimo bendruomenės narių, o toks skaičius neabejotinai yra patrauklus prie LPF tikslų prisidėti galinčiam verslui.

„Būdami lankstūs, pasitelkdami įvairias priemones, vystysime naują požiūrį į bendradarbiavimą, partnerystę, kursime vertę mūsų rėmėjams, partneriams. Tokiu būdu papildomai prisidėsime vystydami tiek aukšto meistriškumo, tiek ir mokymo plaukti programas“, – sako M. Kairys.

Pasak jo, didelis dėmesys ir toliau bus skiriamas treneriams, jų kompetencijų ugdymui, kvalifikacijos tobulinimui. Šalyje plečiantis plaukimo baseinų infrastruktūrai bus siekiama užtikrinti ir naujų trenerių paruošimą.

„Kursime pastoviai veikiančią trenerių kvalifikacijos kėlimo sistemą, savotišką „plaukimo trenerių akademiją”, kurios dalyviai turės galimybę nuolat ugdyti įvairias būtinas kompetencijas, susipažinti ir įsisavinti naujausias treniravimo metodikas, kitas naudingas žinias. Atskiroms temoms pristatyti bus kviečiami savo sričių ekspertai, lektoriai. Ateityje taip pat planuojame padėti ruošti ir naujus plaukimo trenerius-instruktorius“, – laukiančiais darbais dalijosi M. Kairys.

Taip pat, regionuose kylant naujiems plaukimo baseinams, bus ieškoma sprendimų, kurie padėtų užtikrinti pakankamą vaikų, besitreniruojančių sportinėse grupėse, skaičių.

Tarp kitų ne mažiau svarbių darbų – ir vaikų mokymo plaukti programos plėtra. Ne visuose naujai pastatytuose baseinuose ji šiuo metu vyksta. Todėl bus ir toliau bendradarbiaujama su miestų ir rajonų savivaldomis, siekiama įtikinti savivaldybes efektyviai išnaudoti esamą jų baseinų potencialą ir didinti plaukimą lankančių vaikų skaičių.

„Plaukimas yra mano sena nerūdijanti meilė. Džiaugiuosi prisijungęs prie LPF komandos ir galėdamas prisidėti įgyvendinant tai, kas svarbu sportininkams, treneriams ir visai plaukimo bendruomenei“, – sako M. Kairys.

marius kairys lpf
Kontaktai:

Marius Kairys

marius.kairysetaltuswimming.com

+370 615 66 581

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas (25 m) 2021
lapkričio 26-27 | Palanga

Rezultatai

 Atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas 2021

lapkričio 27-28 | Kaunas

Nuostatai | Paraiškos forma

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript