seleikaite-foto3
P. Žukausko nuotr.
 

Gegužės 2–4 dienomis Anykščiuose vykusiame tarptautiniame sprinto plaukimo festivalyje netrūko ir garsių sportininkų. Viena žinomiausių šalies plaukikių Agnė Šeleikaitė patvirtino favoritės vardą ir triumfavo 50 metrų plaukimo krūtine finale. Pernai jaunimo olimpinių žaidynių čempione tapusi 19-metė pasidalino įspūdžiais apie turnyrą su Anykščių KKSC svetaine „akksc.lt“.

„Festivalyje dalyvauju jau ne pirmą kartą ir šįsyk pasigedau kiek didesnio dalyvių skaičiaus. O pačios plaukimo varžybos visada palieka gerą įspūdį“, – sakė A. Šeleikaitė.

Perspektyvi sportininkė 50 metrų plaukimo krūtine finale maždaug dviem sekundėmis aplenkė bronzos medalį iškovojusią baltarusę Valeriją Kruk, tačiau dėl pirmosios vietos turėjo paplušėti iš peties.

„Nepasakyčiau, jog šįkart trūko konkurencijos, nes buvo atvykusi gana pajėgi varžovė iš Latvijos (Dana Kolidzeja – aut. past.), su kuria jau keletą metų aktyviai varžomės.

Savo asmeniniu rezultatu (31,33 sek.) nesu labai patenkinta, tačiau pernelyg ir nenusiminiau. Aišku, visada norisi geriau“, – teigė A. Šeleikaitė, kuri pernai buvo pasiekusi festivalio rekordą (31,01 sek.).

seleikaite foto1

P. Žukausko nuotr.

Plaukikė minėjo, jog dabar ketina ruoštis ateinančią vasarą Neapolyje vyksiančioms studentų žaidynėms, ir atskleidė, kas ją labiausiai motyvuoja siekti gerų rezultatų.

„Mano artimiausi planai – dalyvauti liepos mėnesį įvyksiančioje universiadoje. Italijoje stengsiuosi pasirodyti kuo geriau.

Siekti aukštų tikslų labiausiai motyvuoja pergalės. Nors dauguma sportininkų sako, kad juos siekti geresnių rezultatų skatina pralaimėjimai, tačiau aš manau kitaip. Noriu pasiekti kuo daugiau pergalių ir tobulėti.

Jauniesiems plaukikams norėčiau patarti, kad jie niekada nepasiduotų. Nesvarbu, kokioje sporto šakoje ir nesvarbu, kiek atletui metų – visada būna vadinamoji duobė. Tiesiog reikia toliau dirbti ir stengtis siekti savo tikslų“, – ragino A. Šeleikaitė.

seleikaite foto4

seleikaite foto2

P. Žukausko nuotr.

Daugiau festivalio akimirkų šiose fotogalerijose: 1 dienos foto | 2 dienos foto | 3 dienos foto

kursai ban2

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

KalendoriaiNuostataiRezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
LPF vidutinių ir ilgų nuotolių taurė 2020
2020 01 17 | 01 18 | 02 08
Kaunas | Panevėžys | Alytus
III etapas

Starto protokolai/rezultatai

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

WAD ban1