lt-vaiku-cempionatas20190621
Domanto Aleksyno nuotr.
Alytus
Birželio 20–21 d.
50 m baseinas
Čempionato rezultatai
 

Penktadienį Dzūkijos sostinėje Alytuje baigėsi Atviras Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas. Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine abi čempionato dienas varžėsi per 250 jaunųjų plaukikų iš 15 šalies plaukimo klubų. Čia dalyvavo mergaitės gimusios 2008 metais ir vėliau, ir berniukai, gimę nuo 2007 metų.

Antrąją čempionato dieną dalyviai plaukė 100 m laisvu stiliumi, 50 ir 100 m krūtine, 50 m peteliške, 50 ir 100 m nugara distancijose, o varžybas užbaigė mišri komandinė estafetė 4 x 50 m kompleksiniu būdu.

Didžiausią apdovanojimų kraitį – net po 6 medalius – susižėrė Panevėžio „Žemynos“ plaukikas Arnas Augustinavičius (4 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medalis) ir Kauno plaukimo mokyklos auklėtinis Kajus Rimkus (2 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimas).

Susumavus trijų rungčių reitingo taškų sumas pagal pasiektus aukščiausius plaukikų rezultatus, berniukų grupėje nugalėtoju tapo Vilniaus miesto sporto centro plaukikas Artur Boikov (1106 taškai). Antroji vieta atiteko Arnui Augustinavičiui (1095 tšk.), o trečia – Artui Apiniui (1058 tšk.) iš Šiaulių „Delfino“. Mergaičių grupėje nugalėjo Plaukimo klubo „Banga“ auklėtinė Karilė Ališauskaitė, surinkusi 1255 taškus. Antrą vietą užėmė Rūta Balčiūnaitė (1200 tšk.) iš Impuls Plaukimo akademijos, o trečioji vieta atiteko Šiaulių „Delfino“ jaunajai plaukikei Emilijai Pociūtei (1180 tšk.).

Nors šių varžybų dalyviai dėl savo amžiaus kol kas negali startuoti jaunių ir jaunimo čempionatuose, tik nuo jų pačių užsispyrimo, talento ir treniruočių priklausys, kokiais pasiekimais galėsime kartu džiaugtis ateityje.

Antrosios čempionato dienos prizininkai:

Rungtis

Auksas

Sidabras

Bronza

mergaitės

100 m l. stiliumi

Rūta Balčiūnaitė

Impuls PA

1.09,82

Emilija Pociūtė

Šiaulių „Delfinas“

1.10,52

Viltė Bertašiūtė

Kauno PM

1.11,45

berniukai

100 m l. stiliumi

Artur Boikov

Vilniaus MSC

1.04,34

Artas Apinys

Šiaulių „Delfinas“

1.06,11

Titas Urbutis

Kauno PM

1.09,00

mergaitės

100 m krūtine

Karilė Ališauskaitė

PK „Banga“

1.26,48

Liepa Vytaitė

Kauno PM

1.28,94

Ugnė Šiautkulytė

Šiaulių „Delfinas“

1.29,51

berniukai

100 m krūtine

Arnas Augustinavičius

Panevėžio „Žemyna“

1.23,59

Kajus Rimkus

Kauno PM

1.23,64

Jovydas Poškus

Šiaulių „Delfinas“

1.24,52

mergaitės

50 m peteliške

Rūta Balčiūnaitė

Impuls PA

34,34

Guoda Tručinskaitė

Šiaulių „Delfinas“

36,37

Ieva Nainytė

Kauno PM

37,05

berniukai

50 m peteliške

Tajus Juška

PK „Banga“

30,81

Arvydas Jegorovas

Šiaulių „Delfinas“

32,52

Hubertas Gelgota

Marijampolės SM

33,06

mergaitės

100 m nugara

Augustė Jakštaitė

Panevėžio „Žemyna“

1.19,74

Greta Šadauskaitė

Panevėžio „Žemyna“

1.29,13

Šarūnė Lelytė

Pasvalio SM

1.29,37

berniukai

100 m nugara

Artur Boikov

Vilniaus MSC

1.12,85

Matas Šurna

Ignalinos KSC

1.16,27

Arminas Javtokas

Vilniaus MSC

1.16,65

mergaitės

50 m krūtine

Liepa Vytaitė

Kauno PM

39,56

Karilė Ališauskaitė

PK „Banga“

39,62

Ugnė Šiautkulytė

Šiaulių „Delfinas“

40,09

berniukai

50 m krūtine

Arnas Augustinavičius

Panevėžio „Žemyna“

36,14

Jovydas Poškus

Šiaulių „Delfinas“

38,24

Kajus Rimkus

Kauno PM

38,32

mergaitės

50 m nugara

Luknė Alešiūnaitė

Kauno PM

39,45

Gabija Tatarūnaitė

PK „Banga“

40,62

Šarūnė Lelytė

Pasvalio SM

41,70

berniukai

50 m nugara

Matas Šurna

Ignalinos KSC

34,31

Rokas Pleikys

Šiaulių „Delfinas“

36,08

Motiejus Zubė

Klaipėdos „Gintaro“ SC

36,15

mišri estafetė

4 x 100 m l. stiliumi

Šiaulių „Delfinas“ 1

Artas Apinys

Guoda Tručinskaitė

Emilija Pociūtė

Arvydas Jegorovas

2.03,74

Kauno PM 1

Kajus Rimkus

Žygimantas Tautvydas

Viltė Bertašiūtė

Ieva Nainytė

2.04,67

Panevėžio „Žemyna“ 1

Augustė Jakštaitė

Domantas Labanauskas

Milda Zigmantaitė 

Arnas Augustinavičius 

2.07,21

kursai ban2

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

KalendoriaiNuostataiRezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas (25 m)
2019 12 19–21 Anykščiai

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

WAD ban1