klaipedos baseinas
Mato Mendelio nuotr.
Gruodžio 17-19 d., Klaipėda (50 m)
Nuostatai
 

Iki svarbiausių šių metų plaukimo varžybų – Atviro Lietuvos čempionato – liko mažiau nei mėnuo. Nors įprastai tokiu metu ruošiamasi varžyboms trumpajame baseine, koronaviruso pandemijos fone teko peržiūrėti visą varžybų tvarkaraštį iš naujo ir kovo mėnesį turėjusį vykti čempionatą perkelti į gruodį.

Gruodžio 17-19 dienomis 50 m ilgio Klaipėdos baseine geriausiems mūsų šalies plaukikams tai bus viena iš nedaugelio likusių progų iškovoti kelialapį į kitų metų Tokijo vasaros olimpines žaidynes.

Čempionatas įtrauktas į Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) oficialių varžybų kalendorių, todėl visi varžybose dalyvaujantys sportininkai galės pamėginti įvykdyti olimpinių žaidynių, Europos, Europos jaunimo čempionato normatyvus. Normatyvus įvykdžiusių plaukikų sąrašus galite rasite čia.

Per tris varžybų dienas iš viso bus išdalinti 37 medalių komplektai. Atskiroje įskaitoje tarpusavyje varžysis jauniai (merginos, gimusios 2005 m. ir vėliau, ir vaikinai, gimę 2004 m. ir vėliau).

Čempionate dalyvauti galės ir Lietuvos paralimpinio komiteto deleguoti negalią turintys plaukikai. Čia taip pat bus laukiami ir 2020 metų Lietuvos vaikų-jaunučių plaukimo čempionato individualių rungčių nugalėtojai ir prizininkai.

Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) naujai suformuotos Trenerių tarybos branduolys taip pat sudarė tikslinius rezultatus, kuriuos LPF Vykdomojo komiteto patvirtinta išplėstinė šalies plaukimo rinktinė turi pasiekti Lietuvos čempionate.

Būtent nuo to priklausys ir kandidatų į nacionalinę olimpinę rinktinę tiesioginis kitų metų finansavimas – bus atskirai peržiūrimi pasirengimo krepšelių ir skiriamų stipendijų dydžiai. Atkreipiame dėmesį, kad ši sąlyga galioja tik į olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą įtrauktiems plaukikams.

Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas, kaip ir kitos šiuo metu šalyje vykstančios varžybos, bus rengiamas be žiūrovų. Tiesioginę varžybų transliaciją bus galima stebėti LPF YouTube kanale.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena
kautra 1416566292 6

SMSM logo

Naujausi dokumentai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript