cempionatas

Manto Daškevičiaus nuotr.

Liepos 10–11 dienomis Klaipėdos baseine vyks Šiaurės šalių amžiaus grupių čempionatas (Nordic Age Group Championships). Šiose tarptautinėse varžybose dalyvaus 13–15 m. merginos (g. 2006-2008) ir 14–16 m. vaikinai (g. 2005-2007) iš Danijos, Estijos, Farerų salų, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Norvegijos, Švedijos ir Lietuvos.

Lietuvos plaukimo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino šalies komandą, kuri varžysis šiame čempionate:

VAIKINAI MERGINOS
1. Emilis Atkočiūnas (100 ir 200 m peteliške)
2. Evaldas Babakinas (100 ir 200 m nugara)
3. Matas Činga (100, 200 ir 400 m l. stiliumi)
4. Viktor Dudko (50 ir 100 m l. stiliumi)
5. Jonas Gabalis (100 ir 200 m krūtine)
6. Adomas Gatulis (100 m peteliške, 200 ir 400 m kompl.)
7. Matas Kairys (100 m peteliške, 200 m kompl.)
8. Jonas Liorentas (50 m l. stiliumi, 100 ir 200 m nugara)
9. Aidas Matekonis (100 m l. stiliumi)
10. Džiugas Miškinis (200, 400 ir 1500 m l. stiliumi)
11. Karolis Olišauskas (100 ir 200 m krūtine, 400 m kompl.)
12. Povilas Šližius (100 m nugara, 100 ir 200 m krūtine)
13. Kiril Stepanov (50, 100, 200 ir 400 m l. stiliumi)
14. Titas Štuopis (200 m l. stiliumi, 200 m kompl.)
15. Kristupas Trepočka (100 ir 400 m l. stiliumi, 100 m peteliške)
16. Titas Vaitukaitis (1500 m l. stiliumi, 200 m nugara, 400 m kompl.)
17. Karolis Varanavičius (100 ir 200 m krūtine)
18. Daniil Žučkov (50 m l. stiliumi, 100 ir 200 m nugara, 200 m peteliške)
1 (19). Ūla Adomaitė (50 ir 100 m l. stiliumi, 100 m krūtine)
2 (20). Karilė Ališauskaitė (100 ir 200 m krūtine)
3 (21). Austė Backevičiūtė (200, 400 ir 800 m l. stiliumi)
4 (22). Evita Boboriko (100 ir 200 m krūtine, 100 m peteliške)
5 (23). Gabija Gailiušytė (50 ir 100 m l. stiliumi)
6 (24). Vytė Gelažytė (100 m peteliške, 200 ir 400 m kompl.)
7 (25). Augustė Jakštaitė (100 ir 200 m nugara)
8 (26). Barbora Mileišytė (50 ir 100 m l. stiliumi)
9 (27). Ieva Nainytė (200 ir 800 m l. stiliumi)
10 (28). Guoda Stančikaitė (50 m l. stiliumi, 100 ir 200 m krūtine)
11 (29). Guoda Tručinskaitė (200 m peteliške, 200 ir 400 m kompl.)
12 (30). Rusnė Vasiliauskaitė (50 ir 100 m l. stiliumi, 100 ir 200 m nugara)
13 (31). Ieva Visockaitė (100 m peteliške, 200 ir 400 m kompl.)

14 (32). Virginija Volodkaitė (200, 400 ir 800 m l. stiliumi)

 

Entries By Athlete LTU

Mūsų sportininkai taip pat dalyvaus ir vaikinų bei merginų komandinėse estafetėse (4 x 100 m l. stiliumi, 4 x 200 m l. stiliumi, 4 x 100 m kompl.).

Liepos 5–9 dienomis Klaipėdoje vyks mokomoji treniruočių stovykla, skirta pasirengti šiam čempionatui. Į ją pakviesti ne tik visi čempionate dalyvausiantys lietuviai, bet ir plaukikų treneriai Mintara Labanauskienė, Justas Achramavičius, Donatas Balandis ir Dovilė Pocienė.

Raštas dėl MTS Klaipėdoje

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas (25 m) 2021
lapkričio 26-27 | Palanga

Rezultatai

 Atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas 2021

lapkričio 27-28 | Kaunas

Nuostatai | Paraiškos forma

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript