Plaukimo teisėjų reglamentas (Projektas 2019-02-11 d.)

  Vardas Pavardė Kategorija Sporto mokymo įstaiga Galioja iki
1 Saulius Binevičius Tarptautinė kategorija (FINA #20) Kauno PM 2022 12 31
2 Kęstutis Margevičius Tarptautinė kategorija (FINA #20) Alytaus SRC 2022 12 31
3 Michailas Romanovskis Tarptautinė kategorija (FINA #20) Vilniaus MSC 2022 12 31
4 Gintautas Bartkus Tarptautinė kategorija (FINA #20) Vilniaus MSC 2022 12 31
5 Jonas Malinauskas Tarptautinė kategorija (FINA #20) Kauno SM Startas 2022 12 31
6 Milda Šeibokaitė Tarptautinė kategorija (FINA #19) PK Banga 2020 12 31
7 Kęstutis Jankevičius Nacionalinė kategorija Šiaulių PC Delfinas  
8 Jurga Dimšienė Nacionalinė kategorija Šiaulių PC Delfinas  
9 Andrius Bičkus Nacionalinė kategorija Šiaulių PC Delfinas  
10 Mečislav Doviakovskij Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
11 Jandra Bogužienė Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
12 Natalija Gurkova Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
13 Natalija Jurčiuk Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
14 Anžela Kovalenko Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
15 Violeta Paulauskienė Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
16 Jolanta Dulevičienė Nacionalinė kategorija Kauno SM Startas  
17 Inga Pravdinskienė Nacionalinė kategorija Kauno SM Startas  
18 Ilona Judita Zuozienė Nacionalinė kategorija Kauno PK Kiras  
19 Valentina Skyrienė Nacionalinė kategorija Kauno PK Kiras  
20 Jolanta Janina Grigonienė Nacionalinė kategorija Kauno PK Kiras  
21 Viktoras Janavičius Nacionalinė kategorija Alytaus SRC  
22 Rasa Duškinienė Nacionalinė kategorija Kauno PM  
23 Alė Pikturnienė Nacionalinė kategorija Kauno PM  
24 Rasa Mažutaitienė Nacionalinė kategorija Kauno PM  
25 Kristina Skyrienė Nacionalinė kategorija Kauno PM  
26 Loreta Bakutienė Nacionalinė kategorija Kauno PM  
27 Renata Juškienė Nacionalinė kategorija Vilniaus MSC  
28 Egidijus Šiautkulis III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
29 Vilma Staškuvienė III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
30 Ema Vielavičiūtė III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
31 Dmitrijus Belovas III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
32 Greta Pleikytė III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
33 Jolita Armonavičienė III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
34 Kristina Zajauskienė III kategorija Šiaulių PC Delfinas  
35 Asta Dirgėlienė III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
36 Aldona Vailkienė III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
37 Vanda Grigaitienė III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
38 Romualdas Kazakevičius III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
39 Audronė Malinauskienė III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
40 Aleksandr Mefiod III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
41 Diana Sadauskienė III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
42 Artiom Zaicev III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
43 Jadvyga Kiškytė III kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
44 Esmeralda Škutienė III kategorija Kauno SM Startas  
45 Vilma Kučiakienė III kategorija Kauno SM Startas  
46 Dominykas Spudvilas III kategorija Anykkščių KKSC  
47 Tomas Kopalinskas III kategorija Anykkščių KKSC  
48 Paula Zlatkutė III kategorija Anykkščių KKSC  
49 Kasparas Zulonas III kategorija Anykkščių KKSC  
50 Vida Kairevičienė III kategorija Kauno PK Kiras  
51 Aurelijus Kazys Zuoza III kategorija Kauno PK Kiras  
52 Diana Stankevičienė III kategorija Kauno PK Kiras  
53 Asta Drevinskaitė III kategorija Kauno PK Kiras  
54 Nijolė Lagūnavičienė III kategorija Kauno PK Kiras  
55 Arūnas Kamandulis III kategorija Alytaus SRC  
56 Viktorija Skroblienė III kategorija Alytaus SRC  
57 Romualdas Garbinas III kategorija Alytaus SRC  
58 Lionginas Kuprys III kategorija Alytaus SRC  
59 Matas Montvilas III kategorija Alytaus SRC  
60 Dovydas Aleksonis III kategorija Alytaus SRC  
61 Domas Jakutis III kategorija Alytaus SRC  
62 Aušra Jurevičienė III kategorija Kauno PM  
63 Jūratė Povilaitienė III kategorija Kauno PM  
64 Ramūnas Leonas III kategorija Kauno PM  
65 Ramojus Kalytis III kategorija Kauno PM  
66 Jolita Jokšienė III kategorija Kauno PM  
67 Dovilė Leinartienė III kategorija Kauno PM  
68 Asta Girdauskienė III kategorija Kauno PM  
69 Laurynas Svipas III kategorija Kauno PM  
70 Erika Briedelienė III kategorija Kauno PM  
71 Justas Achramavičius III kategorija Kauno PM  
72 Erika Bespalko III kategorija Kauno SM Startas  
73 Šarūnas Juškevičius III kategorija Kaunas  
74 Algirdas Bivainis III kategorija Utenos DSC  
75 Paulius Lašas II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
76 Lukas Staškus II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
77 Ainis Želionis II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
78 Alanas Tautkus II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
79 Jonas Mumgaudis II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
80 Lukas Petraitis II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
81 Vilita Vainauskaitė II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
82 Benas Laurinavičius II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
83 Ema Guzaitė II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
84 Gustas Paulauskas II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
85 Roman Pokalo II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
86 Paulius Viktoravičius II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
87 Dovilė Pocienė II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
88 Robertas Šuipis II kategorija Šiaulių PC Delfinas  
89 Vilius Srėbalius II kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
90 Marina Urbonienė II kategorija Klaipėdos Gintaro SC  
91 Daiva Krašauskienė II kategorija Kauno SM Startas  
92 Smiltė Gindrėnaitė II kategorija Anykkščių KKSC  
93 Greta Lebedevaitė II kategorija Anykkščių KKSC  
94 Radvilė Kernagytė II kategorija Anykkščių KKSC  
95 Vaiva Musteikytė II kategorija Anykkščių KKSC  
96 Julius Bačkulis II kategorija Anykkščių KKSC  
97 Greta Amilevičiūtė II kategorija Kauno PK Kiras  
98 Sonata Amilevičienė II kategorija Kauno PK Kiras  
99 Viktorija Šulgaitė II kategorija Kauno PK Kiras  
100 Vaida Pokvytytė II kategorija Kauno PK Kiras  
101 Marius Volbikas II kategorija Kauno PK Kiras  
102 Mingailė Drancenkaitė II kategorija Kauno PK Kiras  
103 Sandra Rudienė II kategorija Kauno PK Kiras  
104 Tadas Lėveris II kategorija Kauno PK Kiras  
105 Jonas Zakarauskas II kategorija Kauno PK Kiras  
106 Gabrielė Cinelytė II kategorija Alytaus SRC  
107 Naglis Česnavičius II kategorija Alytaus SRC  
108 Adas Asajavičius II kategorija Alytaus SRC  
109 Arvydas Pauliukas II kategorija Alytaus SRC  
110 Solveiga Tamašauskaitė II kategorija Alytaus SRC  
111 Jonas Navalinskas II kategorija Alytaus SRC  
112 Eivinas Matulevičius II kategorija Alytaus SRC  
113 Paulius Dainauskas II kategorija Alytaus SRC  
114 Elvinas Mockevičius II kategorija Alytaus SRC  
115 Vytautas Janavičius II kategorija Alytaus SRC  
116 Aldona Baranauskaitė II kategorija Alytaus SRC  
117 Karolina Brazdauskienė II kategorija Kauno rajono SM  
118 Simas Žiaukas II kategorija Kauno rajono SM  
119 Edita Plungienė II kategorija Kauno rajono SM  
120 Haroldas Starkus II kategorija Kauno rajono SM  
121 Dovilė Klimišinaitė II kategorija Kauno PM  
122 Zita Listanskienė II kategorija Kauno PM  
123 Vilma Juchnevičiūtė II kategorija Kauno PM  
124 Paulius Aleksandravičius II kategorija Kauno PM  
125 Vaidotas Blažys II kategorija Kauno PM  
126 Mantas Buivydas II kategorija Kauno PM  
127 Larisa Češuiko II kategorija Kauno PM  
128 Rimvydas Šalčius II kategorija Kauno PM  
129 Laura Tomaitė-Svipienė II kategorija Kauno PM  
130 Giedrė Volbikienė II kategorija Kauno PM  
131 Lukas Pranckevičius II kategorija PK Banga  
132 Aurimas Šigabovas II kategorija PK Banga  
133 Austina Kasperavičiūtė II kategorija PK Banga  
134 Robertas Vilkelis II kategorija PK Banga  
135 Arūnas Jankūnas II kategorija PK Banga  
136 Aušra Štreimikytė II kategorija PK Banga  
137 Miglė Jankevičiūtė I kategorija Šiaulių PC Delfinas  
138 Meda Pocevičiūtė I kategorija Šiaulių PC Delfinas  
139 Amanda Kairytė I kategorija Šiaulių PC Delfinas  
140 Modestas Baltušnikas I kategorija Anykkščių KKSC  
141 Agnė Lebedevaitė I kategorija Anykkščių KKSC  
142 Gabija Šinkūnaitė I kategorija Anykkščių KKSC  
143 Agnė Buzūnaitė I kategorija Alytaus SRC  
144 Vakarė Šuliauskaitė I kategorija Alytaus SRC  
145 Titas Klimašauskas I kategorija Alytaus SRC  
146 Guoda Kalendauskaitė I kategorija Alytaus SRC  
147 Salvijus Švelginas I kategorija Alytaus SRC  
148 Titas Česonis I kategorija Alytaus SRC  
149 Natas Strakauskas I kategorija Alytaus SRC  
150 Mija Anuškevičiūtė I kategorija Alytaus SRC  
151 Smiltė Vaitkevičiūtė I kategorija Alytaus SRC  
152 Tajus Kalendauskas I kategorija Alytaus SRC  
153 Matas Kieravičius I kategorija Alytaus SRC  
154 Titas Pauliukas I kategorija Alytaus SRC  
155 Angelė Buikienė I kategorija Alytaus SRC  
156 Romualdas Saikevičius I kategorija Alytaus SRC  
157 Kipras Mockevičius I kategorija Alytaus SRC  
158 Ugnius Kamandulis I kategorija Alytaus SRC  
159 Saulė Mastauskaitė I kategorija Alytaus SRC  
160 Edvinas Kilmanas I kategorija Alytaus SRC  
161 Justas Gataveckas I kategorija Alytaus SRC  
162 Gabrielius Gavėnas I kategorija Alytaus SRC  
163 Kristupas Cilcius I kategorija Alytaus SRC  
164 Ugnius Vyšniauskas I kategorija Alytaus SRC  
165 Karina Janulevičiūtė I kategorija Alytaus SRC  
166 Irma Maigienė I kategorija Utenos DSC  
167 Daiva Šiukščienė I kategorija Utenos DSC  
168 Aleksandras Diominas I kategorija Utenos DSC  
169 Aurelija Kiršaitė I kategorija Utenos DSC  
170 Jurgita Jurkėnienė I kategorija Utenos DSC  
171 Tomas Pumputis I kategorija Utenos DSC  
172 Aleksandras Kasakovskis I kategorija Utenos DSC  
173 Lukas Klevinskas I kategorija Utenos DSC  
174 Karolis Gadliauskas I kategorija Utenos DSC  
175 Paulina Mačiukaitė I kategorija Utenos DSC  
176 Erika Davniukaitė I kategorija Utenos DSC  
177 Tautvydas Juknevičius I kategorija Utenos DSC  
178 Vilius Pakalnis I kategorija Utenos DSC  
179 Arnas Bulka I kategorija Utenos DSC  
180 Roberta Poškaitė I kategorija Utenos DSC  
181 Tomas Nakutis I kategorija Utenos DSC  
182 Matas Paukštė I kategorija Utenos DSC  
183 Justas Butkus I kategorija Utenos DSC  
184 Paulius Vaškelis I kategorija Utenos DSC  

 

kursai ban2

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

KalendoriaiNuostataiRezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
glasgow 2019 sc
EČ (25 m) 2019 12 04–08
 <<< • >>>
Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas (25 m)
2019 12 19–21 Anykščiai

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1