Plaukimas

Pasaulio jaunimo čempionatas baigtas atrankose plaukimuose

indi juozelskis start

Rokas Juozelskis ir Tomas Sungaila baigė pasirodymą pasaulio jaunimo čempionate Indianapolyje (JAV). Atrankos plaukimuose startavę sportininkai į tolimesnę kovą dėl medalių neprasimušė.

Pirmose dvejose rungtyse asmeninius rekordus pagerinęs R.Juozelskis 200 m nugara plaukime užėmė 9-ą vietą ir liko šalia finalo, į kurį pateko aštuoni greičiausi plaukikai. Kauno plaukimo mokyklos auklėtinis nuotolį įveikė per 2 min. 02,48 sek.

Atranką laimėjęs amerikietis Carsonas Fosteris vienintelis iš visų dalyvių plaukė trumpiau nei 2 minutes – 1 min. 59,44 sek., tuo tarpu R.Juozelskiui iki vietos finale pritrūko 0,92 sek.

Nei vienam varžovui neatsisakius finalo bilieto, čempionatas, kuriame sykį buvo iškovota teisė plaukti pusfinalyje, plaukikui baigėsi.

indi sungaila start

100 m laisvu stiliumi paskutinėje savo rungtyje Indianapolyje plaukęs Tomas Sungaila finišavo  aukščiausioje pozicijoje čempionate, užimdamas ant 29-ą vietą tarp 87-ių startavusių dalyvių. Distancijoje jis užtruko 51,20 sek.

Trečioji Lietuvos atstovė Agnė Šeleikaitė kovas pasaulio čempionate baigė dar penktadienį. Ji vienintelė iškovojo vietą 50 m krūtine sprinto finale bei užėmė aukštą šeštą vietą, į savo sąskaitą įsidėdama ir pusfinalį dvigubai ilgesnėje rungtyje.