Diving_LT_12Gruodžio 2 d. Kaune vyko Lietuvos šuolių į vandenį Taurės varžybos. Sportininkai rungtyniavo individualiose rungtyse ir kovojo dėl komandinių taškų. Varžybose dalyvavo Kauno ir Vilniaus komandos.

Buvo akivaizdu, kad vilniečių berniukų buvo daugiau, o kauniečiai pasižymėjo mergaičių gausumu. Tai atsispindėjo ir rezultatuose: absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo kaunietė Indrė Marija Girdauskaitė, o vyrų tarpe nenugalimas buvo vilnietis Ignas Barkauskas.

Vienintelė vilniečių atstovė Modesta Kaminskytė ir Sergej Baziuk visose rungtyse iškovojo antrąsias vietas. Taip pat prizininakais tapo kaunietė Daniela Aleksandravičiūtė (1 m. tramplynas ir 5 m. bokštas), Simonas Bartašius (5m. bokštas) ir Benediktas Žemaitis (1 m. tramplynas). Sėkmingas M.Kaminskytės pasirodymas nulėmė Vilniaus I komandos pergalę (58 taškai), Kauno I komanda liko antroje vietoje (41 taškas).

Šių varžybų nugalėtojai  gruodžio viduryje vyks į tarptautines šuolių į vandenį varžybas Kijeve, o kiti nacionalinės ir jaunių rinktinės nariai išvyks į mokomąją treniruočių stovyklą Lenkijoje.

Varžybų rezultatai

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1