Agnė Šeleikaitė (17 m.)    Kauno PM                       
    LR   P.B.  S.B.  Heats  SF   vieta    dal.sk.
50 m krūtine 29,48  31,93  31,93   32,00   31,84 PB   32,11 7 45
100 m krūtine 1.04,35   1.11,04 1.11,11  1.10,52 PB  1.10,65      11     42
Kotryna Teterevkova (15 m.)     Vilniaus MSC                   
    LR    P.B.    S.B.    Heats    SF    vieta   dal.sk.
50 m krūtine    29,48    33,09   33,09     32,79 PB      - 19-20   45
100 m krūtine    1.04,35   1.11,74    1.11,74    1.11,69 PB         17       42
200 m krūtine    2.28,13    2.38,46   2.38,46    2.37,88 PB         34       46
                         
Darijus Astrauskas (18 m.)      Kėdainių SC                  
    LR    P.B.    S.B.    Heats    SF    F  vieta   dal.sk.
50 m l.stiliumi  21,71  23,44 23,44  23,34 PB 23,19 PB    14    48
100 m l.stiliumi   48,64     51,64   51,64     52,51        47      59
                               
Rokas Juozelskis (17 m.)      Kauno PM                  
     LR    P.B.    S.B.    Heats   SF    vieta    dal.sk. 
50 m nugara   25,24     27,37   28,03   27,24 PB       25   31 
100 m nugara   53,79    57,7   57,79     58,01      26   32 
200 m nugara 1.56,72   2.04,27 2.04,54  2.03,59 PB  2.03,48 PB   11 22 
                               
Erikas Kapočius (17 m.)      Ignalinos KSC                  
     LR    P.B.    S.B.    Heats   SF    vieta    dal.sk. 
200 m nugara   1.56,72     2.07,65   2.07,65    2.07,80      18    22
200 m krūtine   2.07,80     2.22,47    2.24,28   2.25,31      28    30
200 m kompl. pl.   1.59,43     2.06,09     2.06,09    2.07,38     -    23     35
400 m. kompl. pl.   4.19,65     4.27,77   4.27,77    4.32,32      20    30 
                               
Mantas Kaveckas (16 m.)      Klaipėdos Gintaro SC                  
     LR    P.B.    S.B.    Heats   SF    vieta    dal.sk. 
50 m l.stiliumi    21,71    23,67   23,89    23,96      33    58 
100 m l.stiliumi   48,64    52,30    52,30    52,68      50    59 
50 m peteliške    23,72   25,38    25,54    25,66     36    41 
                               
Paulius Martinkėnas (17 m.)      Kauno PM                  
    LR   P.B.     S.B.   Heats    SF    Vieta    dal.sk. 
50 m nugara    25,24    26,99   27,16    26,97 PB      19    31 
100 m nugara    53,79   57,55    57,55    58,20      27    32 
200 m nugara   1.56,72    2.07,19     2.07,19   2.06,94 PB      17    22 
                               
Tomas Sungaila (18 m.)       Kauno PM                
     LR   P.B.    S.B.    Heats    SF    Vieta   dal.sk. 
50 m l.stiliumi  21,71  23,87 23,87  23,22 PB  23,17 PB  13  58 
100 m l.stiliumi 48,64   51,62 51,62  50,86 PB  51,01  16  59 
200 m l.stiliumi   1.47,10     1.54,39    1.54,39    1.53,47 PB      - 38    58 
                               
              Heats        F      
4 x 100 m komb. vyrai               3.51,78           
LR - Lietuvos rekordas
S.B. - Geriausias sezono rezultatas (seasons best)
P.B. - Geriausias asmeninis rezultatas (Personal best) 
Heats - parengiamieji plaukimai
SF - Pusfinaliai 
F - Finalas

Varžybų rezultatai

Lietuvos plaukikų rezultatų suvestinė:

 Medaliai      Finalai      Pusfinaliai    P.B.  
-   1   6   16  

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

Atviros plaukimo veteranų varžybos

V. ir V. Katkevičių memorialas 2021

2021-09-18 | Druskininkai

Nuostatai | Rezultatai

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1