LEN seminaras

Praėjusiais metais sėkmingai startavusi Europos šuolių į vandenį trenerių edukacinė programa sugrįžo ir šiemet. Spalio 17–19 dienomis Ruzoje (Rusija) vyko Europos vandens sporto šakų federacijos (LEN) trenerių seminaras „Coaches Clinic 2019“, kuriame dalyvavo ir mūsų šalies šuolių į vandenį trenerės Asta Girdauskienė ir Jurga Simanavičienė.

Į šį seminarą susirinko virš 20 trenerių iš Suomijos, Kroatijos, Olandijos, Prancūzijos, Norvegijos, Rumunijos ir Rusijos. Teorinę seminaro dalį vedė vienas geriausių šuolių į vandenį specialistų, Anglijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Evangulovas. Praktiniuose užsiėmimuose sausumoje ir vandenyje savo žiniomis dalijosi geriausi Rusijos treneriai – Rusijos suaugusių rinktinės vyriausioji trenerė Svetlana Moisejeva, Sergejus Želanovas, Sergejus Kučmasovas, choreografijos specialistė Irina Tolmačiova ir bendro fizinio rengimo treneris Ruslanas Sibgatulinas.

Seminaro metu dalyviai susipažino su šuolių į vandenį technikos ir mokymo naujovėmis, pamatė daug įdomių ir reikalingų pratimų sportininkų fizinių ypatybių lavinimui ir šuolių atlikimo technikos tobulinimui.

Tikimasi, kad šiuose mokymuose įgytos ir pakartotos žinios bus sėkmingai pritaikytos ir panaudotos organizuojant jaunųjų šuolininkų treniruočių procesą ir prisidės prie sportininkų rezultatų augimo ateityje.

Daugiau apie programą skaitykite čia.

len seminaras suoliai i vandeni2

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas