Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ auklėtinės baigė pasirodymą Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionate Belgrade (Serbija). Duetų rungtyje varžėsi Natalija Ambrazaitė ir Urtė Dambrauskaitė, solo rungtyje jėgas išbandė Arūnė Vandytė. Tiek šiai sportininkei, tiek duetui į finalo etapą prasibrauti nepavyko.

Po laisvosios programos lietuvaitės savo rezultatais buvo patenkintos, duetas kartu su Portugalijos atstovėmis dalinosi 18-a vieta, o A.Vandytė rikiavosi 22-a.

Kiek prasčiau šiaulietėms klostėsi privalomoji rungties dalis, po kurios N.Ambrazaitė ir U.Dambrauskaitė, surinkusios 127,2786 balus, galutinėje įskaitoje smuktelėjo pora pozicijų žemiau – į 20-ą vietą, vos 1 balu atsilikdamos nuo laipteliu aukščiau varžybas baigusio Serbijos dueto.

Tuo tarpu A.Vandytei pavyko išlaikyti 22-ąją vietą. Jos pasirodymas buvo įvertintas 127,1690 balo.

,,Esame pripratusios prie savo ,,namų sienų”, todėl nėra lengva startuoti tokio aukšto lygio varžybose. Jose norisi atskleisti visas savo galimybes ir, galbūt, tas didelis noras pakiša koją”, – baigusi pasirodymą sakė A.Vandytė.

Nepaisant to, lietuvaičių surinktos balų sumos tiek solo, tiek duetų rungtyse yra aukščiausios per visą šalies dalyvavimo Europos jaunimo čempionatuose istoriją. Jas pagerinti buvo svarbiausias merginoms keliamas tikslas varžybose. Tuo pačiu įgyta ir labai reikalinga aukšto lygio tarptautinių varžybų patirtis.

Rezultatais džiaugėsi ir sportininkių trenerės Jurga Dimšienė ir Kristina Zajauskienė, kurios neabejojo, kad sukauptas patirties bagažas Lietuvos dailiojo plaukimo atstovėms padės ateityje pasirodyti dar geriau.

Europos jaunimo čempionate Belgrade varžėsi 178 sportininkės iš 26 šalių.

Visi čempionato rezultatai

Austinos Kasperavičiūtės parengta informacija

dailusis belgradas2

dailusis belgradas3

dailusis belgradas4

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas (25 m) 2021
lapkričio 26-27 | Palanga

Rezultatai

 Atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas 2021

lapkričio 27-28 | Kaunas

Nuostatai | Paraiškos forma

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript