veteranai plaukimas

Čempionato prizininkai / Asmeninio albumo nuotr.

Rugpjūčio 24 – rugsėjo 4 Roma (ITA) Varžybų svetainė  Startai / Rezultatai Tiesiogiai
 

Italijos sostinėje Romoje rugpjūčio 24 - rugsėjo 4 dienomis vyko 18-asis LEN Europos veteranų čempionatas. Rugpjūčio 28 dieną, sekmadienį, čia prasidėjo plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos veteranai.

Čempionate mūsiškiai pasirodė puikiai – pagerintas ne vienas šalies plaukimo veteranų rekordas, o Sigitas Katkevičius 200 m krūtine rungtyje pranoko net ir geriausią europiečių pasiekimą (2:59.10).

Distanciją S. Katkevičius įveikė per 2 min. 58,90 sek. ir 65-69 m. grupėje užėmė pirmą vietą.

Tiesa, šį nuotolį lietuvis yra įveikęs ir greičiau, bet ankstenis jo gegužę Eindhovene užfiksuotas Europos rekordas (2:58.78) nėra ratifikuotas LEN.

katkevicius sigitas eindhoven 2022

Sigitas Katkevičius (archyvas) / Arlando Juodeškos nuotr.

Lietuvos veteranų rekordus Romoje taip pat gerino ir Vedestas ŠeflerisAušra RazgūnėEugenijus RakitinasAleksandras Zamorskis ir Linas Kerševičius.

Iš viso per aštuonias varžybų dienas Lietuvos plaukikai iškovojo net 11 čempionato medalių. Europos veteranų čempionų titulus savo amžiaus grupėse iškovojo Sigitas Katkevičius ir Eugenijus Rakitinas, vicečempionų – Vedestas Šefleris ir Aušra Razgūnė. Varžybų prizininku taip pat tapo ir Aleksandras Zamorskis.

PRIZININKAI

 Veteranas    Auksas  Sidabras  Bronza Iš viso
Sigitas Katkevičius   3 3
Eugenijus Rakitinas   2 1 3
Vedestas Šefleris   2 2
Aušra Razgūnė   1 1 2
Aleksandras Zamorskis    — —  1 1
    5 3 3 11
 

LIETUVIŲ STARTAI / REZULTATAI

LEN Europos veteranų čempionatas dar praėjusiais metais turėjo vykti Budapešte, Vengrijoje, tačiau renginio organizatoriai varžybas, kurios kartą jau buvo nukeltos, nusprendė visai atšaukti.

Tąkart Europos plaukimo federacija (LEN) skelbė, kad rengėjai neturėjo realių galimybių keliems tūkstančiams čempionato dalyvių sukurti saugią varžybinę aplinką ir užtikrinti apsaugą nuo užsikrėtimo koronavirusu.

Primename, kad paskutinį kartą Senojo žemyno veteranų vandens sporto čempionatas vyko 2018 metais Slovėnijos mieste Kranyje, tad sportininkams ši pertrauka truko beveik ketverius metus.

Daugiau apie čempionatą skaitykite čia.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 Arena Marchio LockUp Vert POS

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
LPF taurė
2022 11 11-12 | Druskininkai

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas