Birželio 20–21 dienomis Kėdainiuose 47 plaukimo treneriai iš visos Lietuvos – Šilalės, Pasvalio, Kauno, Šakių, Vilniaus, Kėdainių, Birštono, Alytaus, Mažeikių, Šiaulių, Utenos, Telšių, Panevėžio ir Anykščių – ne tik klausėsi teorinių paskaitų, bet ir intensyviai darbavosi atlikdami praktines užduotis. 

Pirmąją seminaro dieną psichologė Oksana Liutkevičienė aptarė psichoemocinės ir edukacinės aplinkos reikšmę 7–10 metų amžiaus vaikų asmeninės raiškos, motyvacijos ir socialinio sėkmingumo kūrimui. 

Antroje paskaitos dalyje specialistė pakvietė trenerius padiskutuoti apie pozityvių motyvuotumo veikti perspektyvų paiešką, kūrimą, taikymą ir paragino pažvelgti giliau į 7–10 metų amžiaus vaikų motyvacijos susilpnėjimo problemą: kaip ją atpažinti ir kaip spręsti. 

Medžiaga 1

Medžiaga 2

Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentė dr. Ilona Judita Zuozienė aptarė mokymo plaukti projekto finansavimo klausimus ir pamokų planą bei kokiu nuoseklumu jos vyksta. 

Medžiaga

LPF projektų vadovė Aistė Radvilavičiūtė pristatė Danijos, Norvegijos, Jungtinės Karalystės ir Olandijos mokymo plaukti patirtį, kuri buvo aptarta konferencijoje ,,Learn to swim 2016", vykusioje balandžio 1–3 d. Danijoje. 

Medžiaga

Vakarinėje pirmosios dienos seminaro dalyje LPF generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis dalyviams pateikė užduotį – pasidalinę grupėmis, jie turėjo atlikti vadinamąjį ,,namų darbą", kuriame turėjo lentelėse sužymėti ugdymo pasiekimus ir kontrolinius pratimus po 6, 18 ir 32 pamokų ciklo. Darbo tema: plaukimo mokymas – nuo planavimo prie sėkmės. 

Antrąją seminaro dieną LSU sociologijos lektorius Saulius Kavaliauskas aptarė trenerio, tėvų ir pedagogų komunikacijos ypatumai mokant vaikus plaukti.

Medžiaga

Paskaitą vainikavo ,,namų darbų" pristatymai, kurių metu komandų kapitonai pristatė užpildytas lenteles ir apgynė komandos pozicijas. 

Seminaro pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti sertifikatai. 

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
2022 m. Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos
1500 m | 800 m | 400 m l. stiliumi

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript