parama

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) yra pelno nesiekianti Lietuvos plaukimo bendruomenę vienijanti asociacija, turinti paramos gavėjo statusą.

Pagrindinis LPF įplaukų šaltinis yra valstybinis finansavimas, skirtas vystyti aukšto meistriškumo sporto programas. LPF taip pat gauna LTOK finansinę paramą olimpiečiams pasirengti dalyvauti olimpinėse žaidynėse.

Šios paminėtos lėšos yra skirtos tik aukšto meistriškumo programoms, tačiau LPF rūpinasi ir plaukimo veteranų varžybų organizavimu, jaunąja plaukimo pamaina, jų treniruočių sąlygų gerinimu, kelionėmis į užsienio varžybas ir treniruočių stovyklas, šuoliais į vandenį, sinchroninio ir atviro plaukimo disciplinų vystymu ir vaikų mokymo plaukti projektais visoje Lietuvoje.

Šioms minėtoms ir kitoms veikloms nuolat trūksta finansavimo, todėl kviečiame visus neabejingus plaukimui žmones prisidėti prie plaukimo vystymo skiriant savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį Lietuvos plaukimo federacijai. Gautos lėšos bus tikslingai ir kryptingai investuojamos į plaukimo plėtrą.

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 Arena Marchio LockUp Vert POS

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
LPF taurė
2022 11 11-12 | Druskininkai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript