Dailusis plaukimas

Dailiojo plaukimo varžybose „Orka Cup 2019“ lietuvių auksas

Kovo 22–24 dienomis Vengrijoje vyko dailiojo plaukimo varžybos „Orka Cup 2019“, kuriose dalyvavo atstovės iš 15 šalių: Lietuvos, Austrijos, Kroatijos, Čekijos, Suomijos, Gruzijos, Graikijos, Vengrijos, Izraelio, Kazachstano, Lenkijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos ir Šveicarijos.

Mūsų šalies atstovėms puikiai sekėsi grupės rungtyje, kurioje pavyko surinkti 69,6667 balus ir iškovoti aukso medalius. Antrąja ir trečiąja vieta tenkinosi Vengrijos klubų komandos: „Medūza 21“ surinkusi 67,3667 balus bei „BVSC- Zuglo“ (65,5667 balai).

Šiek tiek prasčiau varžybose sekėsi antrąją dieną, kurioje merginos pasirodė atlikdamos Combi programą. Po atkaklios kovos lietuvaitės surinko 66,7333 balus ir užėmė 4-ąją vietą. Iki prizinės vietos pritrūko vos 1 balo. Lietuvą šiose varžybose atstovavo Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ dailiojo plaukimo atstovės: Natalija Ambrazaitė, Neda Teišerskytė, Aina Bartkutė, Ugnė Ivoškutė, Enrika Pakulnevičiūtė, Goda Vaitekūnaitė, Fausta Abramavičiūtė, Milda Aukščionytė, Gabija Daukšaitė. Mergaites treniruoja Jurga Dimšienė ir Kristina Zajauskienė.

Merginos ir jų trenerės iš varžybų grįžo ne tik su aukso medaliais, bet ir su dar viena varžybine patirtimi, kuri labai svarbi ruošiantis Europos dailiojo plaukimo jaunimo čempionatui, kuris vyks birželio 18–23 dienomis Čekijoje.

Orka cup 2

Orka cup 1

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai