Dailusis plaukimas

M.Dambrauskaitė ir L.Liandzbergaitė baigė pasirodymą Europos jaunių čempionate

Luknė Liandzbergaitė ir Miglė Dambrauskaitė atvirose Vengrijos dailiojo plaukimo varžybose (archyvas) | Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ nuotr.

Birželio 29 – liepos 3 Alikantė (Ispanija) Rezultatai Tiesiogiai

Ketvirtadienį Alikantėje (Ispanija) Europos jaunių (15–18 m.) artistinio (dailiojo) plaukimo čempionate savo pasirodymą užbaigė dvi Lietuvos dailiojo plaukimo atstovės – Miglė Dambrauskaitė ir Luknė Liandzbergaitė.

Duetų rungtyje techninę programą atlikusios lietuvės užėmė 17 vietą. Teisėjai merginų pasirodymą įvertino 63,4462 balo (Execution – 19,3000, Impression – 19,4000, Elements – 25,2462).

Auksą iškovojo Ukrainos sportininkės Darija Mošynska ir Anastasija Šmonina. Už jų techninę programą teisėjai skyrė 88,0032 balo. Sidabro medalius pelnė Ispanijos atstovės Aitana Crespo Gadea ir Mercedes Cervera Diaz (84,0516), o bronza atiteko Italijos duetui – Ariannai Di Lecce ir Vittoriai Meucci (83,5075).

Vakar mūsiškės atliko savo laisvąją programą. Pagal Zack Hemsey kūrinį „Mind Heist“ pasirodžiusios lietuvės surinko 67,9668 balo ir užėmė 17 vietą tarp 20 dalyvių. Atrankoje geriausiai buvo įvertintas ukrainiečių D.Mošynskos ir A.Šmoninos pasirodymas (88.6332).

Nors lietuvės yra vienos iš jauniausių šio čempionato dalyvių, laisvojoje programoje joms pavyko aplenkti Švedijos, Belgijos ir Suomijos duetus. Į finalą pateko 12 geriausiai pasirodžiusių duetų. Iki finalinio dvyliktuko šiaulietėms pritrūko beveik 8 balų.

Primename, kad gegužės pabaigoje Vengrijoje vykusiose atvirose dailiojo plaukimo varžybose M.Dambrauskaitė ir L.Liandzbergaitė techninėje programoje iškovojo bronzos medalius.