Dailusis plaukimas

Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ dailiojo plaukimo atstovėms tarptautinių varžybų bronza

Balandžio 1216 dienomis Baltarusijoje, Minske, vyko tarptautinės dailiojo plaukimo varžybos „Belarus Junior Open 2017“, kuriose dalyvavo atstovės iš Lietuvos, Baltarusijos, Suomijos ir Ukrainos. 148 dalyvės (16 komandų) vienoje amžiaus grupėje (1518 m.) varžėsi keturiose rungtyse: solo, duetų, grupės ir kombi.

Geriausiai mūsų šalies atstovėms sekėsi kombi rungtyje, kurioje buvo iškovota 3-oji vieta. Komandai atstovavo: Arūnė Vandytė, Kamilė Dirvonskytė, Neda Teišerskytė, Ugnė Ivoškutė, Aina Bartkutė, Enrika Pakulnevičiūtė, Goda Vaitekūnaitė, Fausta Abramavičiūtė, Milda Aukščionytė, Arminta Vagrytė. Mergaites treniruoja Šiaulių plaukimo mokyklos Delfinas” trenerės Jurga Dimšienė ir Kristina Zajauskienė.


Kviečiame visus, besidominčius šiuo gražiu sportu, gegužės 12 d. 11.00 val. atvykti į Šiaulių plaukimo mokyklą Delfinas”, kurioje vyks tarptautinės dailiojo plaukimo varžybos. Turėsite galimybę pamatyti laisvąją dailiojo plaukimo programą, kurioje dalyvaus ne tik sportininkės iš Lietuvos, bet ir svečiai iš Baltarusijos ir Rusijos.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai