Kita

Atšauktas LEN Europos veteranų čempionatas, Universiada perkelta į ateinančius metus

LEN nuotr.

masterslogo500

LEN Europos veteranų čempionatas, turėjęs vykti Budapešte (Vengrija) š. m. gegužės 22 – birželio 6 dienomis, rengiamas nebus, pranešė Europos plaukimo federacija (LEN).

Vietinis organizacinis komitetas (LOC) kartu su Vengrijos valdžios atstovais ieškojo būdų, kaip būtų galima vykdyti šias varžybas, kurios kartą jau buvo nukeltos.

Visgi, kaip rašoma LEN narėms federacijoms atsiųstame laiške, apsvarsčius visas galimybes ir įvertinus dabartinę pandeminę situaciją bei dėl jos kylančius tokių masinių renginių organizavimo iššūkius, LOC priėmė skaudų sprendimą – atšaukti suplanuotą čempionatą.

LEN buvo informuota, kad LOC, Vengrijos vyriausybė ir kitos su renginiu susijusios institucijos šiuo metu nemato realių galimybių keliems tūkstančiams čempionato dalyvių sukurti saugią varžybinę aplinką ir užtikrinti apsaugą nuo užsikrėtimo koronavirusu (COVID-19).

Tuo pačiu Europos plaukimo federacija pabrėžė, kad, kaip planuota, LEN Europos vandens sporto šakų čempionatas bus surengtas gegužę laikantis visų būtinų ir rekomenduojamų visuomenės sveikatos saugos ir higienos priemonių, kurios padės užtikrinti visišką sportininkų, komandų vadovų, teisėjų ir kitų su renginiu susijusių asmenų saugumą.

Aktualią COVID-19 informaciją galite rasti čia. | LEN laiškas


chengdu postponed min

FISU nuotr.

250px Chengdu 2021 logo.svgTarptautinė universitetų sporto federacija (FISU), Kinijos sporto universitetų federacija (FUSC) ir organizacinis „FISU World University Games“ komitetas pranešė, kad Pasaulio universitetų žaidynės (Universiada) dėl tebesitęsiančios pasaulinės COVID-19 pandemijos ir šiuo metu galiojančių tarptautinių kelionių apribojimų yra nukeliamos į 2022 metus.

FISU pabrėžė, kad dauguma studentų, kurie ketino dalyvauti Universiadoje, negalėjo tinkamai ruoštis būsimoms žaidynėms dėl uždarytų studentų miestelių ir universitetų sporto bazių.

Šiemet vykti turėjusios Universiados data jau kartą buvo koreguota dėl į 2021 metus perkeltų vasaros olimpinių žaidynių.

Pranešama, kad kaip ir Tokijo olimpinės žaidynės, taip ir Čengdu Pasaulio universitetų žaidynės savo pavadinime išlaikys originalius numatytus metus (Chengdu 2021 FISU World University Games). Tiksli žaidynių data kol kas nėra aiški.

Primename, kad praėjusioje Universiadoje Lietuvai atstovavo šeši plaukikai, iš kurių geriausiai sekėsi Andriui Šidlauskui. Vytauto Didžiojo universiteto studentas šiose žaidynėse dalyvavo 100 ir 200 m plaukimo krūtine finaluose ir du kartus užėmė ketvirtą vietą.

{loadposition rssocial}

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai