Kita

„European Aquatics“ ir toliau vadovaus Antonio Silva

Europos vandens sporto šakas koordinuojančios „European Aquatics“ nariai savaitgalį dar vienai kadencijai perrinko portugalą Antonio Silva organizacijos prezidentu.

Graikijos sostinėje Atėnuose vykusiame rinkiminiame kongrese dalyvavo 46-ių nacionalinių federacijų atstovai, tarp jų ir „LTU Aquatics“ prezidentas Saulius Binevičius ir generalinis sekretorius Justas Kalinauskas.

„Labai didžiuojuosi komanda, kurią subūrėme per pastaruosius dvejus metus. Šios dienos vieningas balsavimas rodo kolektyvinį įsipareigojimą tobulinti vandens sportą ir skatinti Europos ir pasaulio vandens sporto šakų bendradarbiavimą. Tai ne vieno žmogaus šou, o judėjimas, norintis išvien sunkiai dirbti vandens sporto šakų labui Europoje ir visame pasaulyje. Su šiais atnaujintais įgaliojimais dabar esame pasiruošę pradėti naują augimo, inovacijų ir įtraukties etapą“, – sakė A. Silva.

Kongrese taip pat vienbalsiai patvirtinti ir kiti „European Aquatics“ vadovai. Josip Varvodic (Kroatija) perrinktas pirmuoju viceprezidentu, Andida Bouma (Nyderlandai) – iždininke, o Noam Zwi (Izraelis) paskirtas eiti generalinio sekretoriaus pareigas.

„Per pastaruosius dvejus metus įvyko daugybė pozityvių dalykų. „European Aquatics“ yra visiškai kitokia nei prieš porą metų, todėl džiaugiamės matydami šiuos pokyčius, kurie jau įvyko ir tebevyksta. „European Aquatics“ šiandien yra skaidresnė, besilaikanti moralinių ir etinių principų, turime naują konstituciją, aktyviau bendradarbiaujame tarpusavyje, „European Aquatics“ ir Antonio tvirtai rėmė Ukrainą – tai tik keletas dalykų, kuriuos verta pažymėti“, – bendrą Šiaurės Europos (Nordic) atstovų poziciją pristatė suomis Ville Riekkinen.

Kongrese buvo išrinkti ir šeši viceprezidentai bei biuro nariai ketverių metų (2024–2028 m.) kadencijai.

Europiečių atstovavimą tarptautinėje arenoje dar labiau sustiprins Kyriakos Giannopoulos (Graikija), Sarah Keane (Airija), Otylia Jedzrejczak (Lenkija) ir Josip Varvodic (Kroatija). Jie nuo 2025-ųjų atstovaus organizacijai „World Aquatics“ biure.

Plačiau apie rinkiminį kongresą: European Aquatics Membership unanimously re-elects Antonio Silva as President at Elective Congress in Athens – LEN – European Aquatics

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai