Kita

Į Klaipėdą atvyksta plaukimo biomechanikos specialistas Stefano Nurra (registracija į peržiūras)

Vasario 23 dieną specialiu Lietuvos plaukimo federacijos kvietimu į Lietuvą atvyksta patyręs plaukimo judesių biomechanikos ir plaukimo technikos specialistas italas Stefano Nurra.

S. Nurra turi patirties dirbant su nacionaline Turkijos rinktine bei 2020 metų Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) vicečempione Paryžiaus „Energy Standard“ komanda.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SwimLab Stefano Nurra & tribe (@swimlab_analysis)

Klaipėdoje jis atliks čia besitreniruojančių Lietuvos išplėstinių rinktinių narių plaukimo technikos analizę.

Pirmas dvi dienas vyks plaukikų technikos filmavimai, o vasario 25–26 ir 27 dienomis numatomas grįžtamojo ryšio suteikimas sportininkams ir jų treneriams. Bus dalinamasi individualiomis tobulėjimo rekomendacijomis ir aptariamos esminės plaukimo klaidos.

Šiuose aptarimuose galite sudalyvauti ir jūs. Visus trenerius, kurie norėtų išgirsti plaukimo technikos patarimų ir pasimokyti iš realių šalies plaukikų pavyzdžių, kviečiame užpildyti šią formą: REGISTRACIJOS ANKETA

Dėmesio: siekiant išlaikyti saugų bendravimą, peržiūrose galės dalyvauti ribotas trenerių skaičius. Pirmenybė bus teikiama treneriams, kurie turi sportininkų išplėstinėse Lietuvos rinktinėse. Detalesnę informaciją apie sudarytą galimybę stebėti peržiūrą suteiksime anketoje nurodytais jūsų kontaktais.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai