Kita

Klaipėdos baseinas kviečia į gerumo Paratoną

Klaipėdos baseinas kviečia į gerumo PARA-TONĄ, kurio metu visi kartu, net 1440 minučių, galėsime užsiimti mėgstama veikla, pas vieną ar net visus, prie šios socialinės iniciatyvos prisidėjusius SUPERHEROJUS. Taip! Supratote teisingai! Šiemet padidinome savo gretas net 2 kartus ir visą parą ne tik galėsime plaukti Klaipėdos baseine, bet ir žaisti krepšinį Švyturio arenoje, čiuožinėti Akropolio ledo arenoje ir žaisti žaidimus GG arenoje!

Iniciatyvos metu rinksime lėšas, kurios bus skirtos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Todėl kviečiame dalyvauti kartu su visa šeima, draugų kompanija, kaimynais ir kolegomis – juk gerumas visus suvienija!

Registracija į 24 val. plaukimą jau prasidėjo: https://bit.ly/3QoguCf.

Ji bus vykdoma iki gegužės 28 d. (imtinai). Po šios datos registracija nebebus priimama. Apie registracijos patvirtinimą dalyvis informuojamas el. paštu per 7 dienas  po registracijos pateikimo. Likus 1 dienai iki renginio dalyviai bus informuojami el. laišku su priminimu ir  nuoroda, kurioje matysite savo plaukimo pradžios laiką ir trukmę.

PARA-TONAS vyks gegužės 31 d. 10 val. Mes ten būsime, o Jūs?!

Renginyje gali dalyvauti visi norintys ir mokantys plaukti.  Galima naudotis pagalbinėmis plaukimo priemonėmis (lentelės, plaukimo rankovės ir kt.), naudotis negalima plaukimo pelekais, vamzdeliais ir lopetėlėmis. Dalyvių amžius – neribojamas.

KONTAKTAI:

Sporto vadovė Eglė Vaupšaitė;
Tel. Nr.: +370 68525537;
El. paštas: egle@klaipedosbaseinas.lt
Nuoroda į renginį

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai