Kita

Lietuvos plaukimo federacija turi naują rėmėją

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) vasaros sezoną pasitinka su nauju rėmėju – pasirašyta paramos sutartis su viena iš didžiausių Lietuvos gėrimų gamintojų „Švyturys-Utenos alus“.

Ilgametes sporto rėmimo tradicijas turinčios įmonės prekių ženklas „Vichy“ tapo oficialiu LPF rėmėju.

„Labai džiaugiamės, kad viena iš pirmaujančių įmonių mūsų šalyje rodo tvirtą lyderystę ir socialinės atsakomybės srityje, prisidėdama prie vandens sporto populiarinimo, fizinio aktyvumo skatinimo ir puikiai suprasdama, kaip gyvybiškai yra svarbu kiekvieną vaiką išmokyti plaukti. Tvirtai tikiu, kad kartu pasieksime visus išsikeltus bendrus tikslus“, – sakė federacijos prezidentas Tomas Kučinskas.

Federacija džiaugiasi, kad ne tik plaukimo bendruomenės nariai, bet ir šalies įmonės šiandien nori prisidėti prie LPF vykdomos veiklos ir vystomų prasmingų iniciatyvų.

„Parama sportui yra neatsiejama, jau kelis dešimtmečius besitęsianti mūsų įmonės socialinės atsakomybės kryptis. Daugiau kaip dvidešimt metų remiame krepšinį, bet Lietuvai svarbu ugdyti ir kitas sporto šakas. Todėl džiaugiamės galėdami prisidėti ir prie plaukimo, kurio meistrai pelno Lietuvai aukščiausius pasaulinius apdovanojimus.

Tikime, kad užgimusi tvari partnerystė padės auginti jaunuosius plaukikus bei garsinti Lietuvos plaukimo meistrų vardą šalyje ir už jos ribų“, – kalbėjo „Švyturio-Utenos alaus“ ir „Carlsberg“ Baltijos šalyse vadovas Rolandas Viršilas, kurio atstovaujama įmonė už indėlį į sportą praėjusiais metais Lietuvos gyventojų nuomonės tyrime buvo įvardyta didžiausiu sporto rėmėju šalyje.

Rolandas Viršilas 1

Rolandas Viršilas

LPF siekia, kad prie plaukimo vystymo Lietuvoje daugiau prisidėtų ne tik valstybė, bet ir atsakingas šalies verslas, o apie dešimt procentų federacijos biudžeto sudarytų rėmėjų ir iš komercinės veiklos gautos finansinės lėšos.

{loadposition rssocial}

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai