Kita

Lietuvos sporto universitetas kviečia studijuoti ir įgyti plaukimo trenerio specialybę

LSU plaukimo rinktinė – 2017 metų Lietuvos studentų plaukimo čempionato nugalėtoja (B.Statkevičienės nuotrauka)

Lietuvoje daugėja baseinų ir plaukimo trenerio specialybė tampa ypač paklausi. Dar studijuojantys studentai įsidarbina baseinuose, derindami studijas su praktine veikla tampa savo srities profesionalais.

Lietuvos sporto universitetas vienintelis Lietuvoje rengia trenerius. Studijų programa „Treniravimo sistemos“yra unikali ir vienintelė Lietuvoje, ruošianti sporto šakos trenerį. Ši programa yra tarp dešimties populiariausių studijų programų šalyje. Studijuojant yra galimybė įgyti dvigubą bakalauro laipsnį: sporto bakalauras ir ugdymo mokslų bakalauras (pasirinkus ir gretutines studijas). Studentai per Erasmus mainų programą turi galimybę vieną ar du semestrus studijuoti užsienio universitetuose, bei atlikti 3-jų mėnesių praktiką užsienyje geriausiose plaukimo klubuose.

Kokios galimybės atsiveria LSU absolventams? Treneriai turi galimybių dirbti sporto institucijose ir organizacijose, geriausiuose Lietuvos ir pasaulio klubuose. 

Lietuvos sporto universitetą yra baigęs LPF federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis, generalinis sekretorius Tomas Pakštys, žymūs plaukimo treneriai ir sporto organizatoriai – Ina Paipelienė, Žilvinas Ovsiukas, Saulius Binevičius, Žydrūnė Budrienė, Giedrius Martinionis, Jolanta Dulevičienė, Edvardas Belevičius, Rita Kodrotaitė, Egidijus Kašėta, Kęstas Margevičius, Rasa Mažutaitienė, Justas Achramavičius, Rasa Duškinienė, Loreta Bakutienė ir daugelis kitų, dirbančių su jaunaisiais ir didelio meistriškumo plaukikais. 

LSU doc.dr. Ilona J.Zuozienė,
Lietuvos plaukimo federacijos vice-prezidentė


 

1 Nuoroda į:

Pagrindiniai stojimo taisyklių į LSU 2017 m. punktai

Minimalūs reikalavimai stojant į valstybės finansuojamas vietas:

  • Į visas Lietuvos sporto universiteto pirmosios pakopos valstybės finansuojamas studijas bus kviečiami studijuoti tik tie stojantieji, kurių konkursinis balas bus ne mažesnis kaip 3 balai, nepriklausomai nuo to, kada yra įgytas išsilavinimas.

Daugiau informacijos: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai.

Minimalūs reikalavimai stojant į valstybės nefinansuojamas vietas:

  1. 2017 metais stojant bus taikomas minimalus konkursinis balas – 2.

Daugiau informacijos: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai.

Nepateikęs laiku dokumentų asmuo gali studijuoti kaip laisvasis klausytojas, sėkmingai išlaikęs 1 kurso sesiją  tampa studentu.

KONKURSINIO BALO SANDARA

Studijų programa Dalykai Svertinis koeficientas Dalykai Svertinis koeficientas

Treniravimo sistemos

Sporto pasiekimai

Lietuvių kalba

Biologija

0,40

0,20

0,20

Bet kuris dalykas iš brandos atestato, išskyrus kūno kultūra, lietuvių kalba, biologija

0,20

Daugiau informacijos: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai 

SPORTO PASIEKIMŲ VERTINIMAS

Stojant į LSU studijų programą „Treniravimo sistemos“ sporto pasiekimų svertinis koeficientas -0,4.
Išsami informacija kokie sportiniai pasiekimai ir kaip skaičiuojami pateikiama nuorodoje: http://www.lsu.lt/studijos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/sporto-pasiekimu-vertinimas

 Balandžio 7 d. (penktadienį) 10–13.30 val. vyks „Moksleivių diena su LSU“.

Išsami informacija apie renginį pateikiama LSU internetiniame tinklalapyje: www.lsu.lt.
Renginyje bus galimybė pabendrauti su Treniravimo sistemų studijų programos dėstytojais ir studentais. Kviečiame dalyvauti.

Jeigu turite klausimų arba iškilo neaiškumų dėl stojimo galite kreiptis į LSU studijų kokybės priežiūros centrą: studijos@lsu.lt, tel. +370 37 302628.
Taip pat galite kreiptis į „Treniravimo sistemų“ studijų programos direktorę Kristiną Bradauskienę: kristina.bradauskiene@lsu.lt , tel. +370 650 13244.

2 Nuoroda į:

http://www.lsu.lt/studijos/naujienos/studijos-2017-pasirinkite-lsu

 

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai