Kita

LPF vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinti nauji juridiniai nariai

Birželio 14 d., penktadienį, vyko Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) Vykdomojo komiteto posėdis. Posėdyje buvo svarstoma priimti naujus LPF narius, aptarti klausimai, susiję su Lietuvos plaukimo 95 metų jubiliejumi, Aquatics dienos minėjimu, strateginės LPF sesijos rengimu, rudens sezono LPF varžybų organizavimu.

Pirmą kartą federacijos istorijoje LPF, atsižvelgdama į federacijos strateginius tikslus, organizacijų vykdomas veiklas bei jų įsitraukimo į federacijos veiklas lygį, išsiuntė kvietimus dešimčiai sporto organizacijų tapti juridiniais LPF nariais. Iš jų norą tapti federacijos nariais pareiškė ir visus privalomus dokumentus atsiuntė:

  1. VšĮ Plaukimo mokykla „Nemunas“,
  2. BĮ Varėnos sporto centras,
  3. BĮ Kauno r. sporto mokykla,
  4. Pasvalio plaukimo klubas „Ryklys“,
  5. VšĮ „Sveikame kūne sveika siela“ (veikianti Olimpinės pradžios vardu),
  6. Impuls plaukimo akademija (veikianti UAB Impuls LTU vardu).

Lietuvos plaukimo federacijos Vykdomasis komitetas visus šiuos juridinius narius į federacijos gretas nutarė priimti vienbalsiai. Taip pat bendru komiteto narių sutarimu nuspręsta tenkinti UAB Sporto infrastruktūra prašymą išstoti iš Lietuvos plaukimo federacijos narių bei patenkinti VšĮ „Plaukimo klubas“ (veikiantį kaip prekinis ženklas Plaukimo klubas „Banga“) prašymą tapti LPF juridiniu nariu.

„Džiaugiuosi, kad šalies plaukimo federacija, jungianti plaukimą, šuolius į vandenį ir dailųjį plaukimą propaguojančias ir vystančias organizacijas, pasipildė naujais 7 juridiniais nariais. Tikiuosi, kad jie ir toliau aktyviai populiarins vandens sportą šalyje, visapusiškai įsitrauks į federacijos veiklą, savo patirtimi ir energija suteiks naują postūmį tolimesniam plaukimo vystymui“, – teigė Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis.

Vykdomojo komiteto posėdyje penktadienį buvo aptarti ir kiti aktualūs klausimai.

Komiteto nariai vienbalsiai nutarė Aquatics dieną švęsti liepos 23 d. Palangoje, o strateginę LPF sesiją bei Lietuvos plaukimo 95 metų jubiliejaus sukaktį paminėti antrą rugsėjo savaitę (vieta ir tiksli data bus patikslinta).

Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybas siūloma rengti naujame Vilniaus Fabijoniškių baseine, o Atvirą Lietuvos plaukimo čempionatą Anykščių „Bangenio“ baseine. Atsižvelgiant į LPF kasmetinėje konferencijoje klubo „Vandenynas“ pateiktą siūlymą, nutarta Atviram Lietuvos veteranų plaukimo čempionatui suteikti Stasio Krasausko vardą.

„Iš paskutiniųjų priimtų sprendimų norėčiau išskirti Aquatics dienos minėjimą Palangoje. Tikimės, kad pavyks suorganizuoti tikrą šventę Palangoje poilsiaujantiems žmonėms iš visos Lietuvos. Šią dieną apjungsime Pasaulio čempionato tiesioginių transliacijų stebėjimą bei Lietuvos rinktinės palaikymą su įvairiomis pramogomis naujame Palangos baseine, paplūdimiuose ir visame mieste. Tikimės, kad sugebėsime visiems norintiems sukurti galimybę bent iš dalies pasijusti pasaulinio lygio plaukikais atliekant plaukimo judesius specialiu ergometru bei užtikrinant kitas pramogas”, – sakė LPF prezidentas E. Vaitkaitis.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai