Kita

„LTU Aquatics“ – VDU sporto partnerė

Sutarties pasirašymas / © Jonas Petronis (VDU)

Plečiant partnerių ratą antradienį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp asociacijos „LTU Aquatics“ ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU).

Asociacija su universitetu bendradarbiaus rengiant plaukimo trenerius, prisidės prie fiziologinės, edukologinės ir psichologinės sportininkų stebėsenos bei tarpusavyje dalinsis gerąja patirtimi ir žmogiškaisiais ištekliais.

„Mūsų ir partnerių tikslas – rengti aukščiausios kvalifikacijos plaukimo trenerius, kurių Lietuvoje labai trūksta, o esamiems neretai stinga žinių apie naujausias ugdymo technologijas, darbo su vaikais psichologinius ypatumus. VDU sporto studijos vyksta pagal naują trenerių rengimo koncepciją, todėl tikime, kad turint daugiau stiprių partnerių akademinėje srityje tuo tik geriau sporto šakai“, – sakė „LTU Aquatics“ vadovas Saulius Binevičius.

S. Binevičius antradienį lankėsi VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, kur oficialiai atidarytos naujos centro erdvės. Ta proga VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir prezidentas Valdas Adamkus pasodino simbolinį prezidentinį ąžuoliuką, žymintį sporto centro link vedančią ąžuolų alėją.

VDU rektorius J. Augutis ir prezidentas V. Adamkus padėkojo studentams, kurie ne tik kėlė universiteto vėliavą Europos universitetų čempionatuose, bet ir savo laimėtais medaliais džiugino universiteto bendruomenę bei garsino VDU vardą užsienyje.

Priminsime, kad vasarą vykusiose pasaulio universitetų žaidynėse plaukikė Kotryna Teterevkova (VDU) iškovojo net tris čempionės titulus.

Šiais metais pagal pelnytų medalių skaičių VDU pateko į geriausių Europos universitetų dešimtuką.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai