Kita

Naujas e.puslapis vaikų ir jaunimo sporto treneriams

Tyrimai parodė, kad apie 80 milijonų Europos sąjungoje dirbančių sporto trenerių neturi specialaus išsilavinimo dirbti su vaikais ir jaunimu. Todėl 2016 m. rudenį startavo Tarptautinis vaikų sporto trenerio projektas (icK), kurį finansuoja Europos sąjungos ERASMUS+ programa.

Vaikų sporto trenerio projekte (http://www.icoachkids.eu/), dalyvauja 7 šalių sporto organizacijos: Tarptautinė treniravimo kompetencijų taryba (ICC International Council for Coaching Excellence), Leeds Beckett universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Vengrijos trenerių (Hungarian Coaches Association ), Airijos treniravimo asociacijos (Sport Ireland Coaching),  Olandijos olimpinis komitetas (The Netherlands Olympic Committee), Madrido Europos universitetas (The European University of Madrid) ir Karališka Belgijos futbolo asociacija (The Royal Belgian Football Association).

icK projektas yra interaktyvi platforma, leidžianti jauniems treneriams dalintis savo darbo patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų.

1.     icK e.puslapyje treneriai galės rasti nemokamus vaikų treniravimo kursus (MOOC’s) (Massive Open Online Courses ). Kursai pradės veikti 2018 m. vasarą (žr. http://www.icoachkids.eu/)
2.     Tai naujų ir esamų gerai žinomų pasaulyje ir įtvirtintų išteklių apie jaunimo treniravimą, saugykla
3.     icK e.puslapyje bus ir yra talpinami tarptautinių ekspertų reguliarūs straipsniai ir nuorodos į tinklaraščius tema susijusia su vaikų ir jaunimo trenerio darbu
4.     icK yra Europos treniruočių  vaikams programa
5.    icK yra geros praktikos pavyzdžių rinkinys
6.     icK e.puslapyje bus ir yra rašoma apie darbą, treniruojant vaikus, septyniose Europos šalyse

Kuo unikalus šis projektas

1.     Tai ne pelno siekianti organizacija
2.     Tai vaikų ir jaunimo trenerių, trenerių kūrėjų bendruomenė
3.     Tai vaikų ir jaunimo trenerių Europoje bendruomenė
4.     Tai įrodymais pagristas projektas
5.     Puikiai tinka formaliam ir neformaliam švietimui
6.     Tai įnašas į pagrindines profesines kompetencijas
7.     Prieinamas visiem Europos ir ne Europos gyventojams
8.     Padės migrantų integracijai
9.     Tai labai tvarus projektas

Kviečiame visus trenerius, sportininkus, kūno kultūros mokytojus, visus, visus sporto specialistus  prisijungti prie iCK projekto,  vartyti projekto e.puslapius, dalyvauti diskusijose, rašyti straipsnius, dalintis profesine patirtimi, mokytis vieniems iš kitų. (žr. http://www.icoachkids.eu/)

soc.m.dr. Birutė Statkevičienė

LSU atstovė iCK projekte

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai