Kita

Nemokami kvietimai į sporto mugę Kaune

Paskutinį žiemos savaitgalį, vasario 26-28 dienomis, Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42, Kaunas) sporto kultūros naujienas ir tendencijas pristatys mugės dalyviai, atstovaujantys 35 skirtingas sporto šakas ir fizinio aktyvumo sritis. Mugėsorganizatoriai – UAB „Ekspozicijų centras“ ir Lietuvos sporto universitetas (LSU).

Lietuvos sporto universiteto (LSU) stende lankytojai galės: sudalyvauti improvizuotoje mokslinėje laboratorijoje, kur turės progą išsitirti ir sudalyvauti įvairiuose tyrimuose; susipažinti su LSU Trečiojo amžiaus universiteto veikla ir sudalyvauti sveikatinimo mankštoje; išmėginti sportinį masažą; susipažinti su Universiteto studijomis; sudalyvauti įvairiose treniruotėse, išmėginti save ant dziudo tatamio ir mini golfo aikštelėje; išklausyti LSU lektorių paskaitas sporto bei sveikatingumo temomis (bus išrašomi pažymėjimai).

Paskaitų tvarkaraščius.

Lietuvos plaukimo federacija padovanos aštuonis (8) nemokamus kvietimus į sporto mugę labiausiai norintiems treneriams, plaukikams ar šiaip prijaučiantiems sportui žmonėms.

Nemokami kvietimai jau išdalinti

Daugiau informacijos apie sporto mugę:
http://www.parodos.lt/22265/registracija-i-parodas.html?view=descr&paroda=61 

 

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai