Kita

Svarbu: nuo lapkričio 4 dienos visi LPF renginiai – tik su Galimybiu pasu

Ketvirtadienį posėdžiavęs Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) Vykdomasis komitetas, atsižvelgdamas į epidemiologinę situaciją šalyje, priėmė sprendimą sugriežtinti COVID-19 prevencines priemones LPF organizuojamų renginių, varžybų, stovyklų metu.
Nuo šiandien, lapkričio 4 dienos, įsigalioja tvarka, kad visi su LPF renginiais susiję asmenys privalo turėti varžybų, stovyklų ir kitų renginių metu galiojantį Galimybių pasą (GP) ar kitą GP atitinkantį dokumentą.
Visų LPF organizuojamų renginių, čempionatų, varžybų ir stovyklų dalyviai (sportininkai, treneriai, teisėjai, žiūrovai), taip pat sportininkai ir kiti delegacijos nariai, vykstantys į tarptautines varžybas užsienyje, privalės turėti galiojantį GP arba jį atitinkantį kitą dokumentą:
  • ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą;
  • E-sveikatos arba gydymo įstaigos išrašą apie neigiamą PGR arba greitąjį antigeno testą*;
  • E-sveikatos arba gydymo įstaigos išrašą apie pirmą vakcinaciją**;
  • E-sveikatos arba gydymo įstaigos išrašą apie persirgimą COVID-19 (ne seniau kaip prieš 3 mėn.);
  • kitos (ne ES) šalies dokumentą apie vakcinaciją**.
*galios tik LPF taurės varžybose

**Vakcinomis, patvirtintomis ES vaistų agentūros

Organizacijos, pateikdamos technines paraiškas, laisva rašytine forma turės pateikti visų delegacijos narių situaciją dėl COVID-19 (Vardas Pavardė, GP galiojimo data, kiti dokumentai).

Išimtis bus taikoma sportininkams, kuriems šeimos gydytojas nerekomenduoja vakcinuotis dėl sveikatos būklės arba persirgimo COVID-19 per paskutinius 3 mėnesius. Jiems bus būtina pateikti gydytojo išrašą.

Vykdomasis komitetas taip pat nutarė, kad visiems olimpinės rinktinės nariams, kurie pilnai vakcinuoti praėjusių metų pavasarį, bus privaloma pasiskiepyti sustiprinančia (trečiąja) vakcinos nuo COVID-19 doze.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai