Kita

Nuotolinis „FINA Development Programme“ seminarų ciklas plaukimo treneriams

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) kartu su Tarptautine vandens sporto federacija (FINA) gegužės 19–22 dienomis kviečia visus plaukimo trenerius, kurie nori pagilinti bei sustiprinti savo treniravimo žinias, į FINA Plėtros programos (FINA Development Programme) nuotolinį seminarų ciklą (anglų kalba).

Keturias dienas iš eilės visiems iš anksto užsiregistravusiems dalyviams užsiėmimus ves plaukimo pasaulyje itin gerai žinomas FINA ekspertas iš Lietuvos dr. Genadijus Sokolovas.

Jis keletą metų vadovavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) plaukimo federacijos fiziologijos ir sporto mokslo departamentui Kolorado Springs’e, daugiau kaip 20 metų aktyviai testavo elito sportininkus, analizavo jų technikos ypatumus.

G. Sokolovas yra sukūręs naujausiomis mokslo žiniomis ir praktiniais tyrinėjimais paremtą metodiką, kurią sėkmingai taiko sportininkų judesių technikos taisymui ir treniruočių eigos efektyviam valdymui. JAV jis rūpinasi šalies plaukikų, penkiakovininkų, triatlonininkų, vandensvydininkų tobulėjimu, skaito paskaitas visame pasaulyje, yra kompanijos Global Sport Technology, Inc. vadovas.

Su seminarų programa galite susipažinti žemiau.

PROGRAMA | atsisiųsti programą

1 diena (gegužės 19)
12:00-16:00 Strength Training Methodology for Swimmers 
Seasonal Training Design Using the Rate of Adaptation 
2 diena (gegužės 20)
12:00-16:00 Daily and Weekly Training Design
Physiology of Taper
3 diena (gegužės 21)
12:00-16:00 Fatigue and Recovery in Swimming
Using Heart Rate to Guide Training
4 diena (gegužės 22)
12:00-16:00 Using Lactate to Guide Training
Q&A
Dalyvavimas seminaruose yra NEMOKAMAS.
Registracija į šį seminarų ciklą bus atvira iki gegužės 3 dienos.

Dalyvių registracija el. paštu – aiste.radvilaviciute@old.old.ltuswimming.com

Pagrindinis šių seminarų tikslas – mokymų, kuriuos veda FINA paskirtas ekspertas, pagalba skirtingos kvalifikacijos treneriams suteikti bazinių, techninių žinių ir gerosios praktikos pavyzdžių, kurie jiems leis lavinti savo įgūdžius ir sėkmingai tobulėti profesinėje veikloje.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai