Kita

Pasirašyta paramos sutartis su „Mandatum Life“ filialu Lietuvoje

„Mandatum Life“ Lietuvos filialo vadovė Rasa Kasperavičiūtė

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) pasirašė paramos sutartį su gyvybės ir investicinio draudimo paslaugas teikiančios suomių įmonės „Mandatum Life“ Lietuvos filialu.

„Mandatum Life“, kaip gyvybės draudimo bendrovės, pagrindinis tikslas – rūpintis žmogaus gerove – gyvybe ir sveikata, todėl džiaugiamės, kad turime galimybę bendradarbiauti su Lietuvos plaukimo federacija ir prisidėti prie unikalių socialinių iniciatyvų, kurios skatina saugų elgesį vandenyje, sveiką gyvenseną ir aktyvumą.

Skendimo prevencija tapo būtinybe, todėl pradėti ugdyti plaukimo gebėjimus yra svarbu jau nuo mažų dienų. Projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ padės vaikams ir moksleiviams išugdyti pirminius plaukimo įgūdžius, kurie taps ypač svarbūs ateityje.

Tikimės, kad „Mandatum Life“, bendradarbiaudama su Lietuvos plaukimo federacija, prisidės prie plaukimo bendruomenės vystymo, o kartu vykdomi socialiniai projektai darys teigiamą poveikį visuomenei“, – sako filialo Lietuvoje vadovė Rasa Kasperavičiūtė.

„Mandatum Life“ jau yra prisidėjusi prie ankstesnių LPF organizuotų plaukimo varžybų rėmimo, o šios sporto šakos gerbėjai karantino metu turėjo galimybę iš namų stebėti ne tik pajėgiausių šalies plaukikų, bet ir jaunimo, jaunių ir jaunučių svarbiausius startus Lietuvoje.

„Esame dėkingi, kad viena iš labiausiai gerbiamų Suomijos bendrovių sutiko prisidėti prie vandens sporto šakų populiarinimo mūsų šalyje ir palaikyti Lietuvos plaukimo federacijos socialines iniciatyvas.

Vertiname atsakingą mūsų parnerio požiūrį į žmogaus gyvybę ir sveikatą bei džiaugiamės, kad vis daugiau verslo atstovų šiandien atkreipia dėmesį į neraminantį skendimų mastą Lietuvoje. Neabejoju, kad drauge mums pavyks sustiprinti mūsų augančią plaukimo bendruomenę“, – tikisi LPF prezidentas Tomas Kučinskas.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai