Kita

Paskelbtas 2021 m. jaunųjų Lietuvos sporto žvaigždžių šimtukas: jame – ir vandens sporto atstovai

Trečius metus iš eilės Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), kartu su LRT, rengė geriausių Lietuvos sportininkų ir sportininkių rinkimus „100 sporto žvaigždžių“. Šįkart sporto mėgėjai buvo kviečiami balsuoti už sportininkus jaunučių, jaunių ir jaunuolių amžiaus grupėse.

Visuomenės balsai sudarė trečdalį galutinio balsavimo, o likusią dalį – „100 sporto žvaigždžių“ rinkimų komisijos balsai.

2021 m. sporto žvaigždėmis tapo ir vandens sporto – plaukimo, šuolių į vandenį, vandensvydžio atstovai.

Džiaugiamės, kad tarp jaunųjų sportininkų sidabrinio 30-uko pateko Aleksas Savickas (Plaukimas), Sylvia Statkevičius (Plaukimas) ir Danielius Mikalauskas (Aklųjų sportas. Plaukimas).

Į bronzinį 60-uką pateko Sebastian Konecki (Šuoliai į vandenį), Gabrielė Čepavičiūtė (Neįgaliųjų sportas. Plaukimas), Pijus Čiapas (Neįgaliųjų sportas. Plaukimas), Karolina Voiciukaitė (Aklųjų sportas. Plaukimas) ir Danielius Vitkauskas (Vandensvydis).

„Nuo pat pradžių konkurso paskirtis buvo atkreipti dėmesį į sportininkų pasiekimus, tačiau šįmet nusprendėme apdovanoti ne aukšto meistriškumo sportininkus, o jaunųjų sportininkų grupes. Visos sporto federacijos žvalgosi į būsimą sportininkų pamainą ir mes, visa sporto bendruomenė, turime kreipti dėmesį į augantį sportininką. Manome, kad šis paskatinimas, skiriamas būtent jauniesiems sportininkams, jiems bus dar reikšmingesnis“, – teigė „100 sporto žvaigždžių“ komisijos pirmininkas, LSFS prezidentas Darius Šaluga.

Auksinės šių metų sporto žvaigždės bus pagerbtos birželio 18-ąją, Olimpinę dieną, Kaune.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti LSFS internetiniame puslapyje.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai