Kita

Plaukimo treneriai gilino psichologijos žinias

Siekiant gilinti trenerių psichologijos kompetencijas LTOK bendradarbiaudama su Lietuvos plaukimo federacija vykdė antrąjį seminarą plaukimo treneriams. Mokymų ciklų tema ,,Psichologinių įrankių taikymas sporte: kaip pasiekti aukščiausių rezultatų?“ Pirmajame ir antrajame seminare daugiau kaip trisdešimt plaukimo trenerių mokėsi valdyti savo mąstyseną, atskirti nuostatas nuo įsitikinimų, pažino sėkmės nuostatas, susipažino su komforto zona ir jos dėsniais, komunikacijos sudėtinėmis dalimis bei jų valdymo būdais, pasitikėjimo struktūra ir jos valdymo būdais.

Seminarų lektorė Nadežda Doronina-Koltan – pedagogė, verslo administravimo magistrė, Prancūzijos hipnoterapeutų ir psichologų asociacijos kolegijos absolventė, licencijuota hipnozės dėstytoja, sertifikuota  NLP, Business, Coaching ir Enneagram trenerė, dirbanti mokymų srityje  nuo 1996 m. Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje.

Seminarų ciklas apima 6 dienų mokymus. Trečiasis seminaras vyks mažesnėse trenerių grupėse liepos 1 d. ir rugpjūčio 29 d.

Seminarų koordinatorė nuo LPF I.Zuozienė

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai