Kita

Prieš startą Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – naudingi mokymai plaukikams

anti dopingas susitikimas2

Iki Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) liko vos kelios dienos. Plaukimo varžybos prasideda jau pirmadienį, tačiau prieš kelionę į Baku Lietuvos plaukimo rinktinės nariai rado laiko sudalyvauti svarbiame Lietuvos antidopingo agentūros seminare.

Agentūros atstovė Rima Valentienė, buvusi Lietuvos krepšinio rinktinės narė, visiems susirinkusiems papasakojo apie Lietuvos ir tarptautinės antidopingo agentūros veiklą, tikslus, uždavinius, darbo specifiką. Jauniesiems plaukikams buvo pristatytos mėginių ėmimo procedūros, sportininkų teisės ir pareigos. Jie taip pat sužinojo daugiau informacijos apie draudžiamų preparatų įtaką sportininkų sveikatai ir gresiančias atsakomybes, pažeidus griežtas antidopingo taisykles.

„Šis seminaras tikrai buvo savalaikis ir labai naudingas mūsų sportininkams, kurie žengia pirmuosius žingsnius į didįjį sportą. Suteikta informacija padės jiems pasirinkti teisingai“, – tikisi Lietuvos plaukikų EJOF komandos vadovė Rasa Duškinienė.

Visi šių mokymų dalyviai gavo atminimo dovanėles ir pažymėjimus. Planuojama, kad ateityje sportininkai negalės vykti į aukščiausio rango varžybas, neišklausę tokio seminaro.

Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis vyks liepos 21–27 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku.

anti dopingas susitikimas2

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai