Kita

Sporto psichologijos seminaras treneriams kovo 19-21 d.

Lietuvos plaukimo federacija iš LTOK gavo informaciją apie psichologijos seminarą. Dalinamės: 

Norime informuoti apie artėjančius sporto psichologijos seminarus ir pakviesti trenerius registruotis. Platesnis kvietimas su informacija – pridedami.

Apibendrintai:

–          kovo 19 d. 10.00-13.00 vyks X. Sanchezo praktinis seminaras treneriams „Savireguliacija siekiant geresnio pasirodymo veikiant įtampai”. Šiame seminare taip pat dalyvaus P. Wylleman, kuris planuoja prisidėti savo patirtimi 🙂

–          kovo 21 d. 15.00-18.00 vyks teminė mažų grupių diskusija treneriams ir sporto psichologams „Sporto psichologija – šiuolaikinių sportininkų ir trenerių įrankis”. Ši diskusija vyks mažų grupių principu: užsienio lektoriai kvies į mažas grupelės diskutuoti ir kelti klausimus tam tikromis temomis, kuriose jie jaučiasi stipriausi. Dalyviai turės galimybę pereiti prie kitų grupių ir diskutuoti/ gauti patirties kita tema. Dalyvaus iki 8 užsienio lektorių.

Pastarasis renginys gali tapti puikia proga treneriams susitikti su sporto psichologais ir geriau susipažinti su vieni kitų lūkesčiais.

Abiejų seminarų vieta – Lietuvos olimpinis sporto centras (Ozo g. 39B). atkreipkite dėmesį į tai, kad jie vyks anglų kalba. Taip pat iš karto įspėjame, kad KKSD priimami pažymėjimai nebus išduodami, tačiau tikimės, kad seminarai bus naudingi praktinėje veikloje!

Prašome persiųsti šią informaciją žmonėms, kuriems ši informacija gali būti naudinga, ypač Vilniuje esantiems ar būnantiems treneriams! Seminaruose vietų skaičius ne begalinis, todėl norintys dalyvauti būtinai turi registruotis! Tai galima padaryti el. paštu lina@ltok.lt (Lina Vaisetaitė).

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai