Kita

Virtualus renginys „Sporto studijų bakalauro programos pristatymas“

Sportininkai ir jų treneriai kviečiami į nuotolinį renginį, kurio metu bus pristatytos VDU Sporto studijos (Bakalauro studijos, trenerių rengimas). Virtualus renginys „Sporto studijų bakalauro programos pristatymas“ vyks gegužės 4 d., trečiadienį, 16 val.

Siekiant sukurti efektyvią ir naujovišką aukšto meistriškumo sportininkų rengimo sistemą, kuri užtikrintų kvalifikuotų sporto specialistų paruošimą, nuo 2022 m. rugsėjo mėnesio VDU Švietimo akademijoje (ŠA) bus pradėta vykdyti Sporto krypties (Pasiekimų sportas) bakalauro studijų programa „Sporto studijos“. Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) šią studijų programą akreditavo ir įvertino labai gerai, ypač pagirtas siekis sudaryti itin palankias sąlygas negalią turinčių studentų įtraukimui, jų integravimui sukuriant palankią ir draugišką aplinką bei prieinamesnę infrastruktūrą.

Programos vadovė doc. dr. A. Lisinskienė pasakoja, kad Sporto studijų programa yra autentiška ir išskirtinė, nes vienintelė šalyje orientuota į šiuolaikinį sporto trenerių rengimą ir žvelgianti į sporto trenerių rengimą per integralų ir visuminį, plačios aprėpties ir plačios erudicijos sporto trenerį.

„Ši studijų prorgama yra parengta atsižvelgiant į sėkmingai plėtojamas Amerikos sporto švietimo programos (angl. American Sport Education Program) nuostatas, atsisakant smulkių sporto šakų specializacijų, bet siekiant ugdyti žmogaus pasirengimą, polinkį suvokti studijų objektą, numatyti situaciją, atlikti tam tikrą su studijų objektu susijusią tikslingą veiklą“, – teigia docentė ir papildo, kad Sporto studijų programa išsiskirs dar ir tuo, kad studentai galės rinktis alternatyvius, sporto šakos trenerio kvalifikaciją pagilinančius bei papildančius studijų dalykus, tokius kaip: Atletinis rengimas; Sporto psichologija; Asmeninio trenerio meistriškumas; Taikomoji žaidimų veiklos analizė, kurie yra ir itin svarbūs kiekvienos sporto šakos trenerio kompetencijai pagilinti. Ypatingai svarbu pažymėti, kad šiuo metu sudaryta galimybė pasirinkti ir Kauno Žalgirio naujos trenerių rengimo koncepcijos gilinamąsias studijas.

Renginyje dalyvaus:

1. Doc. dr. Aušra Lisinskienė. Studijų programos vadovė. Sporto studijų koncepcija, sąlygos, priėmimas.
2. Arūnas Gelažninkas, studentas, profesionalus motociklo sporto lenktynininkas.
3. Viltė Bogdanovič studentė, tinklinio sporto šakos atstovė
4. Gediminas Navickas, Kauno Žalgirio treneris ir vadybinkas.
5. Dovydas Butka, Kauno Žalgirio sportininkas.

Registracija: https://forms.office.com/r/HHB7cmh7Cv

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai