Kita

Vykdomasis komitetas patvirtino Europos čempionato rinktinę

Penktadienio popietę nuotoliniu būdu vyko Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) Vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo patvirtinta Europos plaukimo čempionato komanda, atnaujintas LPF miestų mini centrų rinktinės kandidatų narių sąrašas ir aptarti kiti klausimai.

Europos čempionatas

Gegužę į Europos plaukimo čempionatą, kuris šiemet vyks Vengrijos sostinėje Budapešte, Lietuva siųs 12 plaukikų. Į rinktinę pakviesti atrankos normatyvus įvykdę Danas Rapšys (200 ir 400 m l. stiliumi, 100 m peteliške), Andrius Šidlauskas (50, 100 ir 200 m krūtine), Giedrius Titenis (50, 100 ir 200 m krūtine), Simonas Bilis (50 ir 100 m l. stiliumi) ir Ugnė Mažutaitytė (50, 100 ir 200 m nugara).

Prie jų taip pat prisijungs Trenerių tarybos pasiūlyti plaukikai: Kotryna Teterevkova (50, 100 ir 200 m krūtine), Deividas Margevičius (50, 100 ir 200 m peteliške), Jokūbas Keblys (50 ir 100 m l. stiliumi), Tomas Navikonis (100 ir 200 m l. stiliumi), Aleksas Savickas (100 ir 200 m krūtine) ir Daniil Pancerevas (100 ir 200 m l. stiliumi, 100 m peteliške).

Erikui Grigaičiui sudarytos galimybės Europos čempionate dalyvauti 50% LPF sąskaita.

Visa Europos čempionato patvirtinta komandos sudėtis:
1 Danas Rapšys Q Panevėžio Žemyna
2 Andrius Šidlauskas Q Panevėžio Žemyna
3 Simonas Bilis Q Panevėžio Žemyna
4 Giedrius Titenis Q Kauno PM
5 Ugnė Mažutaitytė Q Kauno PM
6 Daniil Pancerevas TT siūlymu Klaipėdos Gintaro SC
7 Tomas Navikonis TT siūlymu Panevėžio Žemyna
8 Aleksas Savickas TT siūlymu Panevėžio Žemyna
9 Jokūbas Keblys TT siūlymu Panevėžio Žemyna
10 Kotryna Teterevkova TT siūlymu Vilniaus MSC
11 Deividas Margevičius TT siūlymu Kauno SM Startas
12 Erikas Grigaitis VK nutarimu (50%) Kauno PM
.
Žilvinas Ovsiukas Komandos vadovas
Ina Paipelienė Vyr. trenerė
Paulius Andrijauskas Treneris
Rasa Mažutaitienė Trenerė
Lina Katelytė Masažuotoja
Andrius Bogdelis Gydytojas/kineziterapeutas

 

Čempionate lietuviai taip pat planuoja dalyvauti ir trijose komandinėse estafetėse – 4 x 100 m l. stiliumi (vyrai), 4 x 100 m kompl. b. (vyrai) ir 4 x 100 m kompl. b. (mišri).

LPF mini centrų rinktinė

Po mėnesio pradžioje vykusio Baltijos šalių čempionato buvo peržiūrėtas federacijos miestų mini centrų rinktinės kandidatų sąrašas. Sidabrinę jaunių rinktinę papildė Arnas Čereška, Džiugas Miškinis, Edvinas Kilmanas ir Evaldas Babakinas. Prie bronzinės jaunučių rinktinės prisijungė Vytė Gelažytė, Viktor Dudko, Aušrinė Bakutytė ir Austė Backevičiūtė. Auksinės (elito) rinktinės kandidatų sudėtis išliko tokia pati.

N – įtrauktas(-a) po Lietuvos žiemos pirmenybių ir Baltijos šalių plaukimo čempionato, ↑ – perėjo į aukštesnę rinktinę, • – išliko rinktinėje.

Su LPF miestų centrų rinktinės kandidatų atrankos kriterijais detaliau galima susipažinti čia. Jaunučių rinktinės sąrašai: M06-07 V05-06 | M08-09 V07-08

Mini centrų rinktinių kandidatų sąrašas peržiūrimas po kiekvienų įskaitinių varžybų.

Kiti klausimai

Posėdžio metu Vykdomojo komiteto nariai patvirtino atnaujintus elito sportininkų tikslinius rezultatus. Taip pat buvo nuspręsta į Pasaulio jaunimo plaukimo čempionatus deleguoti plaukimo teisėją, FINA referį Gintautą Bartkų.

Kitas Vykdomojo komiteto posėdis bus surengtas balandžio 16 d.

{loadposition rssocial} 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai