M. A. S. T. E. R.

Kvietimas treneriams į „FINA Development Programme“ nuotolinį seminarų ciklą

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) kartu su Tarptautine vandens sporto federacija (FINA) spalio 7–10 dienomis kviečia visus plaukimo trenerius, kurie nori pagilinti bei sustiprinti savo treniravimo žinias, į FINA Plėtros programos (FINA Development Programme) nuotolinį seminarų ciklą (anglų kalba).

Net keturias dienas iš eilės visiems iš anksto užsiregistravusiems dalyviams užsiėmimus ves biomechanikos analitikas, lektorius, knygų autorius, plaukimo treneris, daugiau nei 20 metų konsultuojantis plaukimo rinktines ir komandas visoje Europoje Stefano Nurra (Italija).

Pastaraisiais metais S. Nurra dirbo su nacionalinėmis Turkijos, Austrijos ir Kipro rinktinėmis, o taip pat ir su 2020 metų Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) vicečempione Paryžiaus „Energy Standard“ ekipa.

Jo žinios ir įgūdžiai prisidėjo prie ne vieno tituluoto plaukiko sėkmės. S. Nurra įžvalgos padėjo tobulėti tokiems sportininkams kaip pasaulio jaunimo rekordininkė Viktoriya Zeynep Güneş (Turkija), olimpinė čempionė Pernille Blume (Danija), olimpinių žaidynių prizininkai Milorad Čavić (Serbija), Yevgeny Korotyshkin (Rusija), Laure Manaudou (Prancūzija), Sergey Fesikov (Rusija), George Bovell (Trinidadas ir Tobagas), Bruno Fratus (Brazilija), Ben Proud (Didžioji Britanija), Chad le Clos (Pietų Afrikos Respublika), pasaulio rekordininkai ir olimpinių žaidynių medalininkai Federica Pellegrini (Italija), Sarah Sjöström (Švedija), Florent Manaudou (Prancūzija), Kliment Kolesnikov (Rusija) ir kiti.

Šį vasarį S. Nurra specialiu LPF kvietimu kelias dienas lankėsi ir mūsų šalyje – vizito Lietuvoje metu jis atliko šalies išplėstinių rinktinių narių plaukimo technikos ir biomechanikos analizę.

Seminarų metu S. Nurra papasakos apie talentų paiešką ir jų atpažinimą, sezoninių treniruočių planavimą (atsižvelgiant į skirtingas amžiaus grupes), aptars ilgalaikį sportininko vystymosi modelį, supažindins su biomechanikos pagrindais ir keturių pagrindinių plaukimo stilių mechanikos ypatybėmis.

Atskiras dėmesys taip pat bus skiriamas plaukimo technikos klaidų identifikavimui ir jų taisymui, plaukikų startų ir posūkių bei estafečių perdavimo technikai aptarti.

Paskutinėje seminarų dalyje S. Nurra pristatys naujausias plaukimo biomechanikos tendencijas, aptars varžybines strategijas, atskleis, ko galima pasimokyti iš praėjusių olimpinių žaidynių, kaip užtikrinti tinkamą plaukimo technikos kontrolę ir atsakys į kitus dalyviams rūpimus klausimus.

Dalyvavimas seminaruose yra NEMOKAMAS.
Registracija į šį seminarų ciklą bus atvira iki rugsėjo 22 dienos.

Dalyvių registracija el. paštu – aiste.radvilaviciute@old.old.ltuswimming.com

Su seminarų programa galite susipažinti žemiau.

PROGRAMA | atsisiųsti programą

1 diena (lapkričio 18)
10:00-12:30 Long Term Athlete Development Model (Part I)
12:30-14:00 Pertrauka
14:00-15:30 Long Term Athlete Development Model (Part II)
2 diena (lapkričio 19)
10:00-12:30 Energy Systems and Training Zones (Part I)
12:30-14:00 Pertrauka
14:00-15:30 Energy Systems and Training Zones (Part II)
3 diena (lapkričio 20)
10:00-12:30 Season Planning and Periodization (Part I)
12:30-14:00 Pertrauka
14:00-15:30 Season Planning and Periodization (Part II)
4 diena (spalio 10)
10:00-15:30 Performance Monitoring and Testing (Part I)
12:30-14:00 Pertrauka
14:00-15:30 Performance Monitoring and Testing (Part II)
 

Kitas artimiausias tokių mokymų ciklas pažengusiems plaukimo treneriams turėtų vykti lapkričio 18–22 dienomis, todėl kviečiame nepraleisti išankstinės registracijos ir sekti LPF naujienas mūsų svetainėje.

Pagrindinis šių seminarų tikslas – mokymų, kuriuos veda FINA paskirtas ekspertas, pagalba skirtingos kvalifikacijos treneriams suteikti bazinių, techninių žinių ir gerosios praktikos pavyzdžių, kurie jiems leis lavinti savo įgūdžius ir sėkmingai tobulėti profesinėje veikloje.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai