Meistrai

Gegužę Kaune – Lietuvos meistrų plaukimo čempionatas

Lietuvos meistrų čempionatas / A.Juodeškos nuotr.

Gegužės 11–12 Kaunas, Girstutis 50 m baseinas Nuostatai | Regulations Paraiškos: dalyvio | mėgėjų plaukimui

Iki Lietuvos meistrų plaukimo čempionato liko mažiau nei mėnuo. Kauno „Girstučio“ baseine gegužės 11–12 dienomis laukiama apie 150 profesionalią sportinę karjerą baigusių plaukikų ir plaukimo mėgėjų iš visos šalies.

Varžybos – atviros, todėl čia startuoti galės ir užsienio šalių plaukimo meistrai, palaikysiantys konkurenciją vietiniams plaukikams.

Šių metų naujovė – antrąją varžybų dieną vyksiantis 50 m mėgėjų plaukimas, kuriame visiškai nemokamai galės startuoti kiekvienas plaukimo entuziastas.

„Šiemet minime Lietuvos plaukimo šimtmetį, tad šia proga norime paskatinti visus plaukti ir mesti sau iššūkį – įveikti 50 metrų pasirinktu būdu. Nesvarbu, ar baseine jau esate nuplaukę šimtus kilometrų, ar dar tik pradedate lankyti plaukimo treniruotes, atvykite į „Girstučio“ baseiną ir patirkite tą bendrystę, kurią jaučiame mūsų bendruomenėje“, – sako varžybų direktorius Eugenijus Rakitinas.

Visiems čempionato dalyviams bus įteikti dalyvio medaliai. Asmeninėse rungtyse bus apdovanoti trys geriausi vyrai ir moterys, surinkę daugiausiai taškų, neatsižvelgiant į amžiaus grupes, o komandinėse rungtyse – estafečių čempionai (pagal amžiaus grupes).

Primename, kad asmeninėse rungtyse dalyviai skirstomi į amžiaus kategorijas pagal „World Aquatics“ priimtas meistrų taisykles (25–29 m.; 30–34 m.; 35–39 m.; 40–44 m.; 45–49 m.; 50–54 m. ir t. t).

Lietuvos meistrų rekordus pagerinę plaukikai tradiciškai gaus po atminimo ženklelį, o dešimt geriausių plaukikų absoliučioje įskaitoje (pagal surinktus taškus trijose rungtyse) – „LTU Aquatics“ ir varžybų rėmėjų įsteigtus prizus.

Pirmos vietos laimėtojui atiteks 400 Eur, antros – 350 Eur, o trečios – 300 Eur vertės dovanų kuponai. Specialus prizas laukia ir vyriausio plaukiko, pasirinkusio plaukti ilgiausią šio čempionato distanciją – 400 metrų laisvuoju stiliumi.

Sulaukę 70-ies ir vyresni plaukimo meistrai nuo dalyvio ir starto mokesčių atleidžiami.

Techninės varžybų dalyvių paraiškos pateikiamos iki 2024 m. gegužės 3 d. el. paštu entries@ltuaquatics.com.


Primename, kad gegužės 10–11 dienomis „Girstučio“ baseine vyks ir kitos jau tradicinėmis tapusios varžybos – „Regionų taurė“. Su renginio nuostatais galima susipažinti čia.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai