Meistrai

„Girstučio“ baseine – Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas

Ugnė Mažutaitytė / Manto Daškevičiaus/LPF archyvas

Gegužės 13-14 d.
Kaunas
Nuostatai
Rezultatai
Veteranų rekordai

Savaitgalį į Kauno „Girstučio“ baseiną rinksis šalies plaukimo veteranai. Būtent čia gegužės 13-14 dienomis vyks atvirasis Lietuvos veteranų čempionatas.

Kaune dėl apdovanojimų varžysis beveik pusantro šimto sportininkų iš daugiau nei 30 šalies ir užsienio plaukimo veteranų komandų.

Tarp užsiregistravusių dalyvių 2022 metų Europos veteranų čempionato prizininkai Aleksandras Zamorskis, Vedestas Šefleris, Sigitas Katkevičius, Eugenijus Rakitinas, taip pat pernai apie profesionalios sportinės karjeros pabaigą pranešusi Ugnė Mažutaitytė ir kiti.

Vyriausias šių varžybų dalyvis – Zygmas Polinauskas, kuriam net 97-eri.

Asmeninėse rungtyse medaliais bus apdovanoti trys geriausi vyrai ir moterys, surinkę daugiausiai taškų (neatsižvelgiant į amžiaus grupes).

Priminsime, kad veteranų varžybose individualiose rungtyse dalyviai skirstomi į amžiaus kategorijas pagal „World Aquatics“ priimtas taisykles (25–29 m., 30–34 m., 35–39 m., 40–44 m., 45–49 m., 50–54 m. ir t. t.). Atitinkamai kategorijai sportininkai priskiriami pagal tai, kokio amžiaus jie bus einamųjų metų gruodžio 31 dieną.

Už pagerintą Lietuvos veteranų rekordą dalyviams bus įteikiami atminimo ženkleliai, o kiekvienam čempionate startuosiančiam plaukikui – dalyvio medalis.

Specialūs prizai laukia ir dešimties geriausiai pasirodžiusių čempionato plaukikų (pagal trijų geriausių asmeninių startų taškų sumą).

Varžybos šeštadienį prasidės 17 val., o sekmadienį – nuo 11 val.

Čempionatą organizuoja Lietuvos plaukimo federacija ir VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai